Pınar hakan: Bu sözlleri okuyunca aşktan bir kez daha sıkıldımmmmm

Büyüleyici Sözler ok Pınar hakan demiş ki:
Bu sözlleri okuyunca aşktan bir kez daha sıkıldımmmmm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
etkileyici sözler taziye mesajları terk etme sözleri çapkınlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dünya İle İlgili Sözler ok Sarı yaprakların dökülmesine benzer ömür dediğin. Gelip geçtiğini anlayamazsın.
Hasret Sözleri ok SENINLE DOLU RUYALARDAN UYANDIM. GECENIN ILK TATLI UYKUSUNDAN. RUZGARLARIN ALCAKTAN ESTIGI, YILDIZLARIN PARLADIGI SAATLERDE?
Sponsorlu Bağlantılar
ıyi olduğu için kaybeden, kötü olmayı da beceremeyen biriyim.İyi olduğu için kaybeden, kötü olmayı da beceremeyen biriyim.
yüreğinin götürdüğü yere gidersen, beni elinle koymuş gibi bulursun.Yüreğinin götürdüğü yere gidersen, beni elinle koymuş gibi bulursun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
karar verdim 14 şubatta bizim asansöre hediye alacağım. 10 senedir çıkıyoruz birbirimzi hiç kırmadık.Karar verdim 14 şubatta bizim asansöre hediye alacağım. 10 senedir çıkıyoruz birbirimzi hiç kırmadık.
kızlar sakal seviyor diye 3 yıldır tıraş olmuyordum. camiden imamlık teklifi geldi, kabul ettim. sayenizde meslek sahibi oldum. tenks kızlar.Kızlar sakal seviyor diye 3 yıldır tıraş olmuyordum. Camiden imamlık teklifi geldi, kabul ettim. Sayenizde meslek sahibi oldum. Tenks kızlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) Selman: Sen lafını bir rokete koy onu... (Havalı Sözler) Beyza: Şeytana kafamdakileri anlattim yapma günah dedi :) (Umursamaz Sözler) dinle: Kalbime umrumdamısın diye sorucakken ne soracağımı unutmuş insanım ben. (Şizofrenik Sözler) fatmanur: bu sözler muhteşem yaaaaaaaaa tam bana göre (Sizden Gelenler) caca44: gördüklerin fıragman sen filmi izle birde canım :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kadınlar ıçin sözler ığneli sözler taziye mesajları umursamaz sözler
sinir sözler dertli sözler love sözleri eski sözler yalan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen