Güneş: Aşka inanmam

Büyüleyici Sözler ok Güneş demiş ki:
Aşka inanmam
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
zaman sözleri komik sözler mutluluk sözleri çekici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dürüstlük Sözleri ok Arzuların seni yanlış yollara yöneltebilir, ona karşı koymayı becerebilirsen mutlu bir hayatın olur.
Kıymetli Sözler ok Ölçüsü kaçtığı zaman, sevgi de bir insanı bozabilir. İşte bu sebepten herkesin kalıbına göre verilmeli sevgi. Kimine süzgeçten geçirip ince ince, kimine yüreği aldığı kadar bol kepçe.
Sponsorlu Bağlantılar
ıçimde 3 cinayet işledim: sesin, kokun ve gözlerin.İçimde 3 cinayet işledim: Sesin, kokun ve gözlerin.
yüreğini vermeli insan, tuttuğu ele kucakladığı dosta, dokunduğu omuza, baktığı göze, dinlediği söze.Yüreğini vermeli insan, tuttuğu ele kucakladığı dosta, dokunduğu omuza, baktığı göze, dinlediği söze.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor noluyo lan dedim. abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. sarıldı ağlaştık.Bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor 'noluyo lan' dedim. Abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. Sarıldı ağlaştık.
giydikçe açılır diyen tezgahtar, uzadıkça şekil alır diyen kuaför ve zamanla unutursun diyen arkadaş; hepiniz aynı örgüte mi üyesiniz lan?'Giydikçe açılır' diyen tezgahtar, 'Uzadıkça şekil alır' diyen kuaför ve 'Zamanla unutursun' diyen arkadaş; hepiniz aynı örgüte mi üyesiniz lan?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) nurhayat: Tokat cezaevinde olan kardeşim.. güneş bir gün sanada doğacak..sabrın sonu selamettir (Bomba Sözler) EMRE: Kirilganinm hemde çok (Resimli Güzel Sözler) BuFFaLo BiLL: bayıldım bu sözlere. elinize kalvyenize sağlık xD (Ağlatan Sözler) servet: sevmek mi ? asla ... (Facebook Sözleri) zavaş: Çok seversin anlarım, aşık olursun anlarım ama kokusundan öpmek istediğim, gülüşünü ısırmak istediğim biri var die paylaşım atmak nedir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
arnavut atasözleri cep mesajları ılginç sözler ısyankar sözler
ölümsüz sözler araba yazıları bomba sözler güven sözleri değişik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen