Güneş: Aşka inanmam

Büyüleyici Sözler ok Güneş demiş ki:
Aşka inanmam
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
giderli sözler ıtalyanca aşk sözleri romantik sözler ramazan bayramı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Pişmanlık Sözleri ok En büyük pişmanlıklarım, pişman olurum diye yapmadıklarım yüzündendi.
Dini Sözler ok Duâ ettiğinizde çok isteyin, çünkü vereceği hiçbir şey Allah'a ağır gelmez. Hz. Muhammed (s.a.v)
Sponsorlu Bağlantılar
o fotoğraflarda güler, sen de bakar bakar ağlarsın hayat işte.O fotoğraflarda güler, sen de bakar bakar ağlarsın hayat işte.
yüreğimdeki tüm servetleri bir bir dağıttım! şimdi çok fakirim! ve bana yamalı bir kalp, lal olmuş bir yürek kaldı.Yüreğimdeki tüm servetleri bir bir dağıttım! Şimdi çok fakirim! Ve bana yamalı bir kalp, lal olmuş bir yürek kaldı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bizim erkeklerimiz de bilirdi elbet, süper kahraman olmayı! sağa sola uçup, zıplamayı! ama işin içinde tayt var. racona ters. :)Bizim erkeklerimiz de bilirdi elbet, süper kahraman olmayı! Sağa sola uçup, zıplamayı! Ama işin içinde tayt var. Racona ters. :)
türk kızı yağmur yağınca kahvesini, sıcak çikolatasını alıp cam kenarında kitap filan okumaz; balkona jet hızıyla koşup çamaşırları toplar.Türk kızı yağmur yağınca kahvesini, sıcak çikolatasını alıp cam kenarında kitap filan okumaz; Balkona jet hızıyla koşup çamaşırları toplar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Esprili Sözler) hakan sarıtaş: Çocuğum olursa adını direksiyon koyucam. Gece uyumadın mı diye soranlarada sabaha kadar direksiyon salladim kanka diycem.Ulan çok çılgınım ya. (İçten Sözler) murat ildeniz: Bir güneş parlıyorken Herkes Seni sevebilir. AMA gerçekten Seni Kimin umursadığını Fırtınalar Estiğinde anlarsın (Kötü Sözler) ışınsu: güzelmiş ama daha güzel olabilirdi ben daha kötülerini biliyorum :) (Resimli Güzel Sözler) Ayşe: Hepsi birbirinden güzel muhteşem sözler. (Oturtan Sözler) pyod: tam aradığım tarzda cuk diye oturtn sözler bunlar ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
efkarlı sözler erkekler ıçin sözler ölümsüz sözler üzücü sözler
kandil mesajları özlü sözler minibüs sözleri ışçi bayramı mesajları ürkütücü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen