avril: ne güzel sözler ya çok artısst

Değişik Sözler ok avril demiş ki:
ne güzel sözler ya çok artısst
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
özbek atasözleri karizma sözler oturtan laflar taziye mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özel Sözler ok Sevdiğin insanı havaya atıp tutacaksın, atıp tutacaksın. Arada bir tutmayacaksın. Düşsün ki tuttuğunun kıymetini bilsin.
Çapkınlık Sözleri ok Erkek: Ben bir fotoğraçıyım ve ne zamandir sizinki gibi bir yüz ariyordum. Kadin: Ben de estetik cerrahim ve ne zamandir sizinki gibi bir yüz ariyordum.
Sponsorlu Bağlantılar
ben değişmedim! sadece; duyduklarımla gördüklerim arasındaki dengesizliği fark ettim. neticede ben yine aynıyım. sadece gözümü biraz daha açtım. o kadar!Ben değişmedim! Sadece; duyduklarımla gördüklerim arasındaki dengesizliği fark ettim. Neticede ben yine aynıyım. Sadece gözümü biraz daha açtım. O kadar!
bir defa kalbinden vuruldu mu başa dönemiyor insan.Bir defa kalbinden vuruldu mu başa dönemiyor insan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçükken sevimli olan çocuklar büyüyünce çok çirkin oluyorlar. ben küçükken çok çirkinmişim halen öyleyim sinir oluyorum.Küçükken sevimli olan çocuklar büyüyünce çok çirkin oluyorlar. Ben küçükken çok çirkinmişim halen öyleyim sinir oluyorum.
bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.Bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) semanur kaNDİL: Bunlarda lafmi be siz yunusemre orta okuluna gelin ekinozu böyledir iste celaliyiz yiyenim (Anlamlı Sözler) Nuri Hakan Tataroğlu: Çirkin fakat çekici Güzel fakat itici Fakir fakat keyifli Zengin fakat hayıflı Ankara, 28.5.2016, Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert (Dokunaklı Sözler) sudenaz: keske hep cocuk kalsaydim parklarda oynasaydim buyumeseydim (Candan Sözler) serdar tatlı: Can can dedigin ne ki benin birtene oIsun yürekten oIsun (Sitem Sözleri) meral güçlü: Ben sana harammıydımki, sen helalin olarak onu seçtin..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ulvi sözleri laf sokan sözler nasihat sözleri teklif sözleri
süper sözler orijinal sözler manyak sözler sevenler ıçin sözler dokunaklı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen