avril: ne güzel sözler ya çok artısst

Değişik Sözler ok avril demiş ki:
ne güzel sözler ya çok artısst
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
efkarlı sözler padişah sözleri koyan laflar makara sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Keşke herkes facebook'ta paylaştığı sözler kadar 'ADAM' olsa!
Endonezya Atasözleri ok Annenin sevgisi sonsuzdur.
Sponsorlu Bağlantılar
benim seninle bir alıp veremediğim yok. sadece verip de bir daha geri alamadığım yüreğim var!Benim seninle bir alıp veremediğim yok. Sadece verip de bir daha geri alamadığım yüreğim var!
şimdi ben hangi yüreğe güvenip ruhumu özgür bırakayım, her şey bu kadar kirliyken.Şimdi ben hangi yüreğe güvenip ruhumu özgür bırakayım, her şey bu kadar kirliyken.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
biriyle film izlerken bir sahneyi kaçırıp ne dedi? diye sormayın, zaten ne hikmetse o da anlamamıştır.Biriyle film izlerken bir sahneyi kaçırıp 'Ne dedi?' diye sormayın, zaten ne hikmetse o da anlamamıştır.
eskiden duşkabini mi vardı? anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)Eskiden duşkabini mi vardı? Anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) kenan şahin: Yurekli olmak lazim hem erkek icin hem kadin icin sevdigini solemek lazimmm... mutluluk ole beklemekle gelmez kovalamak lazim sevgi emek isterr (Yıkıcı Sözler) Eka: Sevdiyin insan sana cekdirdiyi aciyi sende ona cekdireceksin ki senin kalbine sapladiqi hancerin acisini duya bilsin senin gibi (Laf Sokan Sözler) çiğdem: Yokuşu bn ciktim yol senin olsun Zehri bn ictim su senin olsun Birtane bulmussun hayirli olsun birtanede bn buldum kapak olsun (Gözlerle İlgili Sözler) Rotasiz: Benim gökyüzüm senin gözlerinde saklı (Umursamaz Sözler) Arda: Hayallerim Yok Benim; Hayırlısı Dediğim Gün Hepsinden Vazgeçtim..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
regaib kandili mesajları çapkınlık sözleri hiphop sözleri araba sözleri
kıskançlık sözleri anneler günü mesajları babalar günü mesajları sms mesajları manalı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen