avril: ne güzel sözler ya çok artısst

Değişik Sözler ok avril demiş ki:
ne güzel sözler ya çok artısst
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
bilgisayar sözleri bayram mesajları ıyi geceler mesajları cumhuriyet bayramı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Atarlı Sözler ok Sizin yaptınız atar bizim hayatımıza renk katar paşam. Ötede oynayın canınız yanar!
Kıskançlık Sözleri ok Yoksul, çok şey ister; hırslı ise herşeyi Syrus
Sponsorlu Bağlantılar
sana benimle çok mutlu olursun diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.Sana 'benimle çok mutlu olursun' diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.
neden ben diye sorma bana, sen çünkü hayatımda eksik olan tek parçam sensin!Neden ben diye sorma bana, sen çünkü hayatımda eksik olan tek parçam sensin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. deliliğin hangi evresi ki bu acep?Kendi kendime konuşmam yetmedi bi de kendime cevap vermeye başladım. Deliliğin hangi evresi ki bu acep?
bir keresinde gündüz 1 de yatıp ertesi gün 2 de uyanmıştım. ulan 1 saat uyudum sanıp tekrar uykuya dalmıştım, bu şekilde 1 hafta geçirdim.Bir keresinde gündüz 1 de yatıp ertesi gün 2 de uyanmıştım. Ulan 1 saat uyudum sanıp tekrar uykuya dalmıştım, bu şekilde 1 hafta geçirdim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Hint Atasözleri) GAMZE USTALAR: 3 KURUŞLUK DÜNYADA BARİ ADAM GİBİ YAŞAYALIM BİR TANE DESEN ADAM GİBİ ADAM YOKTUR (Motivasyon Sözleri) furkan: Hayat paylaşmak. Her şey paylaşinca daha güzel. (Sizden Gelenler) hamza kaya: sensizim hayata kısa bir süre sor (Sizden Gelenler) beren: Birgün bir yakın arkadaşım olursa bilsin ki ben onu bırakmam o bana hata yaparsa arkama bile bakmam.... (Psikopat Sözler) Yeşim sıla: Suçum sevmek ise cezam idam olsun ..... İse canım ona feda olsun..:) #Yankının hatunu XD
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
farklı sözler komik sözler polonya atasözleri vefat mesajları
arnavut atasözleri efkarlı sözler duygulu sözler evlilik sözleri sinir sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen