elifelif: ne çılgını be bende bişe sandım

Çılgın Sözler ok elifelif demiş ki:
ne çılgını be bende bişe sandım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
ıyi geceler mesajları adalet sözleri kadınlar ıçin sözler yürek yakan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Jilet Sözler ok Öyle doldum ki sana karşı; Konuşsam boğulursun!
Sevgiliye Güzel Sözler ok Kalbin kadar Ellerinde Sıcak Sevgilim Elerini tutunca Kalbim ısınıyor inan bana Sevgilim..
Sponsorlu Bağlantılar
sen benim hüzün yanımsın kaderi kaderime yazılsın diye her gün yalvardığımsın.Sen benim hüzün yanımsın... Kaderi kaderime yazılsın diye her gün yalvardığımsın.
beni başkasıyla görünce yanacak canın. hani sen hep başkalarındaydın ya, hani ben sabahlara kadar ağladım ya, heh işte şimdi sende!Beni başkasıyla görünce yanacak canın. Hani sen hep başkalarındaydın ya, hani ben sabahlara kadar ağladım ya, heh işte şimdi sende!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aslında alış veriş yapmayı sevmiyorum ama ne yazık ki ekonomi piyasasını da canlı tutmak zorundayım.Aslında alış veriş yapmayı sevmiyorum ama ne yazık ki ekonomi piyasasını da canlı tutmak zorundayım.
kumandayı almaya çalıştığınızda uyumuyorum ki ben diyen, gözü kapalı rüyasında haber izleyen canlıya baba diyoruz.Kumandayı almaya çalıştığınızda 'uyumuyorum ki ben' diyen, gözü kapalı rüyasında haber izleyen canlıya baba diyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Af Dileme Sözleri) MEMET CAN: Bende affettim.. Ama bır hatam olsun dıye degıl.. 2. Bır hatam olsun dıye.. Cunku ılk hatayı onu severek yaptım, artık benımde cok hatam var (Havalı Sözler) emirhan: Senin yaptıgın atarlar hayatıma renk katar (Serseri Sözler) enes: kendi laflarını kendi çeyizi sakla çünkü zamanı gelince arkadaşına söylersin bana laf sokamazssın (Azeri Sevgi Sözleri) gunel: Men 6ildi sevirem oda meni sevir,biz bir-birimizi sevirik.Mence esl sevgi var ve cox gozel bir seydi.Men tapdim Allahim hamiya qismer etsin AMIN (Kıskançlık Sözleri) şirine: Beni Henüz Kıskanan oImadı ama güzeIim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aldatma sözleri çapkınlık sözleri avusturya atasözleri erkekler ıçin sözler
sağlık sözleri ulvi sözleri kutlama sözleri koyan laflar günaydın mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen