elifelif: ne çılgını be bende bişe sandım

Çılgın Sözler ok elifelif demiş ki:
ne çılgını be bende bişe sandım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
büyüleyici sözler mevlid kandili mesajları geyik sözler duygulu sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gözyaşı Sözleri ok Gerektiği zaman ağlamaktan çekinme. Çünkü gözyaşları çoğu kez söyleyemediklerini söylemek içindir sadece!
Facebook Sözleri ok Ertesi gün yanında olmayacak kişiler ile olma.
Sponsorlu Bağlantılar
neden ben diye sorma bana, sen çünkü hayatımda eksik olan tek parçam sensin!Neden ben diye sorma bana, sen çünkü hayatımda eksik olan tek parçam sensin!
gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. kör kuyularda yusuf ben oldum, mısırda züleyham dın sen.Gecelerin kör karanlığına ışığımdın sen. Denizlerde yön bulduran yıldızımdın sen. Çöllerde serabım, kızgın kumlarda vahamdın sen. Kör kuyularda Yusuf ben oldum, Mısırda Züleyha'm dın sen.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüslerde ayakta durmakta zorlanan amcalar ve teyzeler evlenme programlarına çıkınca kolbastı oynayabiliyor. hayat çok garip !Otobüslerde ayakta durmakta zorlanan amcalar ve teyzeler evlenme programlarına çıkınca kolbastı oynayabiliyor. Hayat çok garip !
numarasını faceye koyan ve 2 gün sonra telefonuma sapık dadandı :s diyen kız! sendeki beyni kuşa taksak ters uçar:)Numarasını faceye koyan ve 2 gün sonra 'Telefonuma sapık dadandı :S' diyen kız! Sendeki beyni kuşa taksak ters uçar:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) ali: ben 3 yıl yattım bıçaklamadan ve şimdi çıktım allah kimseyi düşürmesin mapusa qirmeyen özqürlüqün tadını bilemez (Dürüstlük Sözleri) mumtaz: Sen Sen Ol Kimsenin Hakkinda Dedikodu Yspma Sonra Ayak Altinda Ezilen Kopek Kadar Haysiyetin Onurun Kalmaz.ALLAH HERZAMAN DOGRUNUN YANINDADIR UNUTMA (Aşk Espirileri) eyüp: Yatağıma kahvaltı getiren bi sevgilim olsa yatağa kırıntı döker çarpılırdım , iyiki sevgilim yok (Resimli Güzel Sözler) Enes melih karşu: Çok güzel paylaşım elinize sağlık :) (Sizden Gelenler) SUSKUN_PRENS: sözlerin diline değil kalemine vurmuş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
umut sözleri sempatik sözler bilinmeyen sözler değerli sözler
yıkıcı sözler teşekkür sözleri atarlı sözler öğretmenler günü mesajı küçük sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen