elifelif: ne çılgını be bende bişe sandım

Çılgın Sözler ok elifelif demiş ki:
ne çılgını be bende bişe sandım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
araba sözleri giderli sözler ölümsüz sözler değişik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Pişmanlık Sözleri ok Prensip olarak nerede mutsuzluk varsa orayı özenle seçip pişmanlığımı yaşarım.
Sms Mesajları ok Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!.
Sponsorlu Bağlantılar
ve sonunda anladım ki, ben kocaman sevgimi, bazı insanların fukara yüreğine sadaka olarak bağışlamışım!Ve sonunda anladım ki, ben kocaman sevgimi, bazı insanların fukara yüreğine sadaka olarak bağışlamışım!
**ayağınızı yorganınıza göre uzatır mısınız bilmem ama yüreğinizi adamına göre uzatın!**Ayağınızı yorganınıza göre uzatır mısınız bilmem ama yüreğinizi adamına göre uzatın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bana gerilimin resmini çiz deseler, yatağın içinde kaybolan cep telefonu çizerim.Bana gerilimin resmini çiz deseler, yatağın içinde kaybolan cep telefonu çizerim.
bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.Bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ezici Sözler) leyla: En cokta ne koyuyo biliyo musunuz ? Karsilikli severken baskalarinin doldurmalarina kanmasi gerci gercekten mi seviyordu yoksa sozde mi orasi tartisilir ama bir gercek varki insan alisiyo (Havalı Sözler) ahmet: Yaklasirsantoz olursun dokunrsan yok olursun (Babalar Günü Mesajları) merve: Babam sen olmazsan yaşamanın bi anlamı kalır mi ki? (Kamyon Arkası Yazıları) gloşş: Çekemayen anten taksın (Sizden Gelenler) betül: Gittiğin yola inandıysan attıgın adımlardan korkma
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cömertlik sözleri anlamsız sözler af dileme sözleri minibüs sözleri
sıcak sözler elveda sözleri aşık edici sözler laf sokucu sözler etkileyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen