yaren: Birazcık sen

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Birazcık sen
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
ramazan bayramı mesajları geyik sözler ıntihar sözleri sempatik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kızılderili Atasözleri ok Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
İlginç Sözler ok Vücudunun dörtte üçü su olan bir canlı için şemsiye samimiyetsizliktir.
Sponsorlu Bağlantılar
artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. çünkü onlar, düşe düşe yüzmeyi öğrenmişler.Artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. Çünkü onlar, düşe düşe yüzmeyi öğrenmişler.
yoruldum bu defa gerçekten yorgun düştü bedenim. direniyorum! o kadar ağır geliyor ki her şey hak etmedim diyebiliyorum.Yoruldum... Bu defa gerçekten yorgun düştü bedenim. Direniyorum! O kadar ağır geliyor ki her şey 'hak etmedim' diyebiliyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
+sertap kocan seni aldatıyomuş! -hayat paylaşınca güzel lalala lala +hatta bi de çocuk yapmışlar! -paylaşıp çoğalınca güzel lalala la lala :)+Sertap kocan seni aldatıyomuş! -Hayat paylaşınca güzel lalala lala +Hatta bi de çocuk yapmışlar! -Paylaşıp çoğalınca güzel lalala la lala :)
aslında herkese verilecek bir cevabım var da, olay anında değil gece yatarken aklıma geliyor.Aslında herkese verilecek bir cevabım var da, olay anında değil gece yatarken aklıma geliyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) amine: bravo harika anneme de gösterdim o da çok güldü (Aşk Acısı Sözleri) yagmur: senı cok özelerım ama olmazzz (Sizden Gelenler) israfil akçam: Bizde elvedalar mutluluktur (Kırıcı Sözler) yağmur: dünyada bile senin kadar şerefsis yok sen nasıl bölle ölmuşsun şerefsis (Korkunç Sözler) EDANUR: BENDE BİR SÖZ SÖYLEYEYİM: BU DÜNYADA İYİLİK YAPARSAN ÖBÜR DÜNYADA YANMASSAN BEN SENİ YAKARIM
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duygulu sözler dramatik sözler harbi sözler ülkücü sözleri
ezici sözler ağlatan sözler cumhuriyet bayramı mesajları kırıcı sözler sevgiliye güzel sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen