yaren: Birazcık sen

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Birazcık sen
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
japon atasözleri hiphop sözleri sevgiliye güzel sözler love sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok İhanet benim kitabımda yazmaz, düşersem tutma elimden ben kalkarım yerimden!
Adam Gibi Sözler ok Biz kimsenin zorla gönlüne girmeyiz. Adam gibi severiz, sevilmiyorsak gideriz!
Sponsorlu Bağlantılar
biliyor musun sen bende cansın dilimde duam, kalbimde olansın! neyim var ki sen den başka şu yalan dünyada! vazgeçilmezimsin yar, ben seninle nefes alır, sende yaşarım.Biliyor musun sen bende cansın dilimde duam, kalbimde olansın! Neyim var ki sen den başka şu yalan dünyada! Vazgeçilmezimsin yar, ben seninle nefes alır, sende yaşarım.
ne gösteriş yaparız görmemişler gibi.. ne de övünürüz sonradan görmeler gibi.. biz sadece şükrederız gerektiği gibi.Ne Gösteriş Yaparız görmemişler Gibi.. Ne de Övünürüz Sonradan Görmeler Gibi.. Biz Sadece 'ŞÜKREDERİZ' Gerektiği Gibi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
rüyamda zombilerle savaşıyordum, oradan halam zombi olmuş gelio. kafasına balta vurdum die babam bana küsüyor falan, saçmalığa bak.Rüyamda zombilerle savaşıyordum, oradan halam zombi olmuş gelio. Kafasına balta vurdum die babam bana küsüyor falan, saçmalığa bak.
misafirin çocuğu abi bilgisayar çalışıyor mu dedi. yok ev hanımı dedim. hala yüzüme bakıyor.Misafirin çocuğu 'Abi bilgisayar çalışıyor mu' dedi. 'Yok ev hanımı' dedim. Hala yüzüme bakıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Şizofrenik Sözler) ibo: BIRAKTIĞIN GİBİYİM. HALA SENİ SEVİYORUM. SEN NASILSIN ? (Miraç Kandili Mesajları) sude: cok az sozler (Değişik Sözler) sunsun: Çok bıktığım zamanlar yukarı bakıp beni değiştir işareti yapıyorum (Koyan Laflar) Arjin: İnsanların kader dedikleri şey aslında kendi APTALLIKLARIDIR!!! (Sevgililer Günü Mesajları) BlueAngıl :): 14 şuBAT GelIrken seVgILiSinDEN AyrıLAN, 15 şUbat SAbAHı öZLedIm DiYe MEsaJ ATıp barışAN aDaMlA evLENiLir,O Adam tuTumludUr, zENgIn OLUR
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dokunaklı sözler amerikan atasözleri terk etme sözleri teşekkür sözleri
değerli sözler havalı sözler özbek atasözleri ıtalyanca aşk sözleri ınce sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen