yaren: Birazcık sen

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Birazcık sen
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
nasihat sözleri ılginç sözler 19 mayıs sözleri enteresan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Janjanlı Sözler ok Fazla Kaptırma Kendini Sanal Aleme Yalan Oluğ Çıkarsın Sözlerinle!
Aşk Acısı Sözleri ok Üzerinde 'Çıkmaz ' yazdığı halde, ısrarla girdiğin sokağın adıdır aşk.
Sponsorlu Bağlantılar
korkma bana aşık olmaktan, ya da bir gün çekip gitmekten; çünkü kalbimdeki hiçbir cesedi sahipsiz bırakmadım ben.Korkma bana aşık olmaktan, ya da bir gün çekip gitmekten; çünkü kalbimdeki hiçbir cesedi sahipsiz bırakmadım ben.
seni kimsenin incitmesine izin vermeyeceğim derken,  bu işi kendim yapacağım demek istediğ hiç aklıma gelmemişti.'Seni kimsenin incitmesine izin vermeyeceğim' derken, 'Bu işi kendim yapacağım' demek istediğ hiç aklıma gelmemişti.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benim ingilizceye olan sempatimi thank you very much, deperim önden kaç diyen arkadaşlarım bitirdi.Benim ingilizceye olan sempatimi 'thank you very much, deperim önden kaç' diyen arkadaşlarım bitirdi.
13 yaşındaki kız hayatımı kararttın diye durum atmış. babası odasının ışığını söndürdü herhalde.13 yaşındaki kız 'hayatımı kararttın' diye Durum atmış. Babası odasının ışığını söndürdü herhalde.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) Bir aşık: Seni seviyorum can (Sizden Gelenler) YAĞMUR DUMAN: Sadece çok sevmiştim, tek suçum bu ALLH AFFETSİN... (Sizden Gelenler) lara: Oyun oynamak istiyorsan yanlış parktasın Aslanım (Ağır Abi Sözleri) Başkann: Caz Yapsada Devletin Kolpa PolisLeri ; Hakim Değil Kralıda Gelse Yıkamaz Kurduğumuz Hayalleri . !! (Atarlı Sözler) selo de anlar !!!: Yer çekimi diye birsey yok, Herkezin G*tu tavan yapmisr..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adalet sözleri alman atasözleri güven sözleri delikanlı sözler
süper sözler yolculuk tatil sözleri miraç kandili mesajları kadir gecesi sözleri kısa aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen