yaren: Birazcık sen

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Birazcık sen
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
araba sözleri oturtan laflar sevgi sözleri ıran atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Rus Atasözleri ok Ana öfkesi bahardaki kar gibidir.
Düşündüren Sözler ok Güzel giyin; insanlar giyindikleriyle karşılanır!
Sponsorlu Bağlantılar
bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? hayatımda biri yok. birinde hayatım var.Bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var.
canımdaki her nefes, nefesine eklensin. ıçimdeki her heves hayalinle demlensin. bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin. sen benim yüreğimde yaşadıkça özelsin.Canımdaki her nefes, nefesine eklensin. İçimdeki her heves hayalinle demlensin. Bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin. Sen benim yüreğimde yaşadıkça özelsin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ruh eşini hala bulamadıysan üzülme.. bu senin eşsiz bir ruhunun olduğunu gösterir.Ruh Eşini Hala Bulamadıysan Üzülme.. Bu Senin Eşsiz Bir Ruhunun Olduğunu Gösterir.
evde hapşırırken: happppşuuuuuuuuuuuu dışarda hapşururken: ipşıEvde hapşırırken: HAPPPPŞUUUUUUUUUUUU... Dışarda hapşururken: Ipşı
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Düşündüren Sözler) ÖZLEM: Düşündüm yineseni Aklimdan cikmiyorsun UNutamıyorum ben Seni neden boyle Yapıyorduuun. (Gurur Sözleri) şeyma aziz: korkakIarin isidir vurup kacmak biraz cesaret ister actigin yaraya uzun uzun bakmak (Zehir Sözler) bermal: sinsi insanlardan uzaaaaaaaaaaaakkkkkk duruuuunnnn (Sizden Gelenler) ...!: Bugünü, yarına ertelersen yarın seni keşkeler ile dünde bırakır...! (Kıymetli Sözler) mine yıldırım: insanogIu degImyz kaybetmeden kymet biIemiyoruz rabbim biIdirsn inş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
üzüntülü sözler bulgar atasözleri türkiye sözleri geyik sözler
başsağlığı mesajları cömertlik sözleri kardeşlik sözleri kızgınlık sözleri duygusal sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen