aykut ö: Ümit ettik ziyan olduk

Arabesk Sözler ok aykut ö demiş ki:
Ümit ettik ziyan olduk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
umut sözleri manyak sözler erkekler ıçin sözler komik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Dostlukta aşırı gitme, kim bilir belki o dostun bir gün düşmanın olur, düşmanlıkta da aşırı gitme, kim bilir belki o düşmanın bir gün dostun olur.
Havalı Sözler ok Senin estirdiğin rüzgarla ben anca donlarımı kuruturum canım. Sen rahat ol!
Sponsorlu Bağlantılar
beni ıslatan yağmur olmadı, ben senin özleminle sırılsıklamdım her mevsim.Beni ıslatan yağmur olmadı, ben senin özleminle sırılsıklamdım her mevsim.
kasıtlı sevmedim seni, azrail fısıldadı kulağıma nasıl ölmek istersin diye, ben de seni seçtim.Kasıtlı sevmedim seni, Azrail fısıldadı kulağıma 'nasıl ölmek istersin' diye, ben de seni seçtim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
erkek: yastık savaşı yapalım mı tatlım? kız: neyle? erkek: sen sehpayı al , ben kapıyı söküp geliyorum.Erkek: Yastık savaşı yapalım mı tatlım? Kız: Neyle? Erkek: Sen sehpayı al , ben kapıyı söküp geliyorum.
vampir olsam ilk önce kendi kanımı emerdim, çünkü muhtaç olduğum kudret, damarlarımdaki asil kan da mevcuttur.Vampir olsam ilk önce kendi kanımı emerdim, çünkü muhtaç olduğum kudret, damarlarımdaki asil kan da mevcuttur.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıymetli Sözler) DaRa: bir sevgi istiyorum yaşadıkça bitmeyecek (Psikopat Sözler) Çankırılı: Güzel günler sizin olsun gençler derbereder hayata tiryakiyim (Laf Sokucu Sözler) Halill: Jete gidecek yüreğin yoksa yollara umut verici gözlerle bakma..tekrarı yok iyi seyirler fark ederse terk ederr (Nankörlük Sözleri) nurTen: arkadaş ne olursan ol da, ama nankör olma. sözleriniz çok harika. (Laf Sokucu Sözler) polat: senden nefret etmenin bu kadar güzel olduğunu fark etmemiştim FARK ETTİRDİĞİN İÇİN SAQOLL....
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dostluk sözleri saçma sözler alman atasözleri zafer bayramı mesajları
tatlı sözler can alıcı sözler değişik sözler gürcü atasözleri edep sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen