aykut ö: Ümit ettik ziyan olduk

Arabesk Sözler ok aykut ö demiş ki:
Ümit ettik ziyan olduk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
küsme sözleri fransızca aşk sözleri günaydın mesajları deli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ölüm Sözleri ok Gelişim bir halta benzemedi ama, omuzlarda gideceğim bu hayattan.
Özlü Sözler ok Herşey aynı nefesten alır: Hayvanlar, insanlar, ağaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür. Kızılderili Reisi Seattle
Sponsorlu Bağlantılar
öyle çok nefret ettim ki bazı insanlardan; rabbim dedim, canımın yangınına vesile olana, yeryüzü cehennem olsun onlara.Öyle çok nefret ettim ki bazı insanlardan; Rabbim dedim, canımın yangınına vesile olana, yeryüzü cehennem olsun onlara.
öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum!Öyle bir öldün ki bende, artık gözümde bile canlandıramıyorum!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çocuk 45 numara ayağı ile krem rengi babet giymiş mahalleli somun ekmeğine basıyor diye linç edicekti.Çocuk 45 numara ayağı ile krem rengi babet giymiş mahalleli somun ekmeğine basıyor diye linç edicekti.
benim annem spagettiye çubuk makarna diyor, pişirirken de yemesi kolay olsun diye ortadan kırıp pişiriyor. benden sosyete olmamı beklemeyin.Benim annem spagettiye çubuk makarna diyor, pişirirken de yemesi kolay olsun diye ortadan kırıp pişiriyor. Benden sosyete olmamı beklemeyin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kamyon Arkası Yazıları) kamuran: kamyonuma buradaki yazılardan bazılarını kullanmayı düşünüyorum. hepsi komik ve güzel laflar :) (Sizden Gelenler) sıla yiğit: Nasıl mı Sevdim Herkese yol sana sol yanım (Laf Sokucu Sözler) mehmet: karabiber ,tuz g*t oldun sus :)" (Sizden Gelenler) Muammer Doğan/: Düştüğümde el uzatacağına, ben henüz ayaktayken, elini ver de beraber yürüyelim..! (Korkunç Sözler) aronlu: Bir ah çektim yüreğimden, canın çıkmasın kalbin çıksın yerinden..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mutsuzluk sözleri hasret sözleri hayat sözleri hz ali sözleri
kaliteli sözler acı sözler muhteşem sözler regaib kandili mesajları aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen