aykut ö: Ümit ettik ziyan olduk

Arabesk Sözler ok aykut ö demiş ki:
Ümit ettik ziyan olduk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
kırıcı sözler dostluk sözleri adalet sözleri ağlatan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Serseri Sözler ok ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM
Etkileyici Sözler ok Yıllar vardır nasıl geçtigini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.
Sponsorlu Bağlantılar
seni topraklara yazsam yağmurlar siler. göklere yazsam bulutlar siler. gözlerime yazsam göz yaşlarım siler. seni öyle bi yazdım ki yalnızca allah siler.Seni topraklara yazsam yağmurlar siler. Göklere yazsam bulutlar siler. Gözlerime yazsam göz yaşlarım siler. Seni öyle bi yazdım ki yalnızca Allah siler.
rüzgar sert esiyorsa bırak söğüt düşünsün çınara bir şey olmaz!Rüzgar sert esiyorsa bırak söğüt düşünsün... Çınara bir şey olmaz!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ılkokulun ilk günü beni okula annem bırakmıştı. sonra ben de annemi eve geri bırakıp okula dönmüştüm. böyle de delikanlı bi çocuktum.İlkokulun ilk günü beni okula annem bırakmıştı. Sonra ben de annemi eve geri bırakıp okula dönmüştüm. Böyle de delikanlı bi çocuktum.
sevgili eros! oku moku boş ver şimdi, pompalıyla vur beni! durum o kadar vahim.Sevgili eros! Oku moku boş ver şimdi, pompalıyla vur beni! Durum o kadar vahim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gurbet Sözleri) ozlem: Gurbet acilari çekilmez arkadas sen orda ben burda olmuyor be arkadas (Harbi Sözler) semra: Parmak uclarinda yuru hatiralar canlanmasin (Resimli Komik Sözler) melike: Harika bir şey bayıldım Admin: Teşekkürler Melike hanım. (Kardeşlik Sözleri) recep akcakoca: Bir omur boyu kardesimle yasiyacak kadar sabirlı yarın kardesime can verecek kadar umutlu yumm (Bilinmeyen Sözler) aslı deniz: kimi yaşadıkIarı dan ders aIıyo kimi ise arsızIıga vurdurup. OIgunIaşmıyo
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıftar mesajları sitem sözleri çerkez atasözleri hollanda atasözleri
hiphop sözleri bağışlama sözleri kapak sözler pişmanlık sözleri fedakarlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen