aykut ö: Ümit ettik ziyan olduk

Arabesk Sözler ok aykut ö demiş ki:
Ümit ettik ziyan olduk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
ısyankar sözler acı sözler kıl sözler kral sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özür Mesajları ok Ufak hataları Minik Bir Tebessümle Kapatmaya Nedersin? özür Diliyorum Senden Beni Affedermisin
Güven Sözleri ok Her zaman seni üzecek birileri olacaktır, yapman gereken insanlara güvenmeye devam etmek, kime iki defa güveneceğine daha fazla dikkat etmektir. Gabriel Garcia Marquez
Sponsorlu Bağlantılar
konuşmayı denedim, olmadı. sonra yazarak anlatmayı denedim. sonra hepsinden vazgeçtim; içime susmaya göç ettim. boşver dedim kendime; nasıl olsa herkes anladığı kadar.Konuşmayı denedim, olmadı. Sonra yazarak anlatmayı denedim. Sonra hepsinden vazgeçtim; içime susmaya göç ettim. Boşver dedim kendime; nasıl olsa herkes anladığı kadar.
sen nasıl bir aşktın ki, bu kadar renk dururken yüreğimi siyaha mahkum ettin.Sen nasıl bir aşktın ki, bu kadar renk dururken yüreğimi siyaha mahkum ettin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sonsuz aşk istiyorum da ne demek? bu dünya dinazorlara kalmamış, sultan süleymana kalmamış, senin aşkına mı kalacak.'Sonsuz aşk istiyorum' da ne demek? Bu dünya dinazorlara kalmamış, Sultan Süleymana kalmamış, senin aşkına mı kalacak.
acaba kızlarda sağdaki benim kanka diyo mudur? eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.Acaba kızlarda 'sağdaki benim kanka' diyo mudur? Eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dertli Sözler) söylemem: Evrenin kanunu dleyyyyyy (Resimli Komik Sözler) damla: Ay bayıldım ya gülmek ten karnım aridi ya supeerrrrrr (Korkunç Sözler) Gülnur: süper... (Mevlid Kandili Mesajları) mert: cogüzel hepsiii (Sizden Gelenler) Ali Fuat Öcal: Sorunlu insan sorun, sorunsuz insan huzur yaratır.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
portekizce atasözleri davetiye sözleri ramazan bayramı mesajları ıran atasözleri
yalan sözler ıyi geceler mesajları farklı sözler son sözler özlü aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen