angel love: onu çok seviyorum gitme n olur

Elveda Sözleri ok angel love demiş ki:
onu çok seviyorum gitme n olur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
sitem sözleri regaib kandili mesajları bencillik sözleri mafya sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dostluk Sözleri ok BIR DOSTA IHTIYACIM VAR!!!SADECE OMUZUNDA AGLASAM VE ODA BANA NEDENINI HIC SORMASA OYLECE BULUSUP AYRILSAK SONRA BIR DAHA NE BEN ONA GITSEM NE DE O BENI ARASA PAYLASILMIS EN GUZEL SEY OLSA BU YASANMIS ACI AN AYRILIKLA BERABER CESURCA? VE BIZ HEP DOST KALSAK HER SEYE RAGMEN YINE IHTIYACIMIZ OLDUGUNDA, SORGUSUZ SUALSIZ, AYNI YERDE AYNI SAATTE...
Kurtlar Vadisi Sözleri ok ölenin arkasından ağlamaki sen öldükten sonra arkandan ağlayan bırakma
Sponsorlu Bağlantılar
bütün dualarınızın ve ısteklerinizin yaradanımın katında en kısa sürede kabul edilip size ve de sevdiklerinize huzur mutluluk, neşe bereket getirmesi dilekleriyle hayirlı cumalar..Bütün Dualarınızın Ve İsteklerinizin Yaradanımın Katında En Kısa Sürede Kabul Edilip Size Ve De Sevdiklerinize Huzur Mutluluk, Neşe Bereket Getirmesi Dilekleriyle HAYIRlı CUMALAR..
acısı büyük olanın gözü değil, kalbi ağlar. kalpten akanlada yıkılır insan.Acısı büyük olanın gözü değil, kalbi ağlar. Kalpten akanlada yıkılır insan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)Tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. Spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)
araştırmalarımıza göre  durup durup icat çıkarma diyen anneler yüzünden bilim adamı olamayan binlerce insan var.Araştırmalarımıza göre 'Durup durup icat çıkarma' diyen anneler yüzünden bilim adamı olamayan binlerce insan var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(23 Nisan Sözleri) fatmanur: yaşasın 23 nisan toplandı bütün vatan (Aşk Sözleri) soner serbest: kübrammm <3 (Karizma Sözler) YAni: Hmmm (Laf Sokucu Sözler) hande: valla leb demeden leblebiyi anlamışsınız (Geyik Laflar) BurCu17: - Ayda kaç kitap okursun. ? + Dünyada okumuyom ayda mı okuyacam
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
jilet sözler şoför sözleri baba sözler cuma mesajları
gurur sözleri arap atasözleri zehir sözler regaib kandili mesajları bayram mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen