angel love: onu çok seviyorum gitme n olur

Elveda Sözleri ok angel love demiş ki:
onu çok seviyorum gitme n olur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
ıran atasözleri mafya sözleri hatıra sözleri hint atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Romantik Sözler ok Ey benim duruşuyla yüreğimi titreten, bakışıyla içimi eriten güzel! Dünya dolu yar olsa neyleyim? Sen yoksan yanımda ben bu canı bu bedende ne edeyim...
Can Yakan Sözler ok O kadar güzel soğurum ki, sevildiğin zamanları hatırlamazsın!
Sponsorlu Bağlantılar
gülen gözlerime bakıpta sanmayın ki gönlüm bahtiyar, attığım her kahkahada binlerce gözyaşı var.Gülen gözlerime bakıpta sanmayın ki gönlüm bahtiyar, attığım her kahkahada binlerce gözyaşı var.
ağlamayı severim ben gülmek için sonrasında. bilirim yeşillikler de gülemez bulutlar hiç ağlamasa.Ağlamayı severim ben gülmek için sonrasında. Bilirim yeşillikler de gülemez bulutlar hiç ağlamasa.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
issız bir adaya düşsem yalnızlıktan kafayı yemem, bünye alışık çünkü.Issız bir adaya düşsem yalnızlıktan kafayı yemem, bünye alışık çünkü.
kız gecelikle fotoğraf çekilmiş, iki kilo makyaj yapmış fotoğrafın altınada ev halim yazmış. hangi evdeyse artık.Kız gecelikle fotoğraf çekilmiş, iki kilo makyaj yapmış fotoğrafın altınada 'ev halim' yazmış. Hangi evdeyse artık.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) büşra11: İste ben soyIuyorum sizi seviyorum butun iyi niyetIi insanIar (Resimli Güzel Sözler) erdal: Beğendimm bu sozleri (Sizden Gelenler) Burak Dikici(Kaleci): Bir morg düşün,içinde ben, içimde hala yaşayan sen. (Umursamaz Sözler) Siyah: Takma kafaya salla zarları düşeş, bu gece olanlara bir rüya de geç. (Sizden Gelenler) Ela: Eşeğin yavrusu sıpa terbiyesi sopa
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
zehir sözler aile ıçin sözler adam gibi sözler teklif sözleri
bağışlama sözleri kaliteli sözler romantik sözler mani sözleri geyik laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen