Kim: Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.

Düşündüren Sözler ok Kim demiş ki:
Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
fenerbahçe sözleri sitem sözleri cuma mesajları ıntikam sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duygusal Sözler ok İnsanları mutlu edecem diye çırpınırken bir bakarsın senin mutluluğun kimsenin aklına bile gelmez.
Azerice Aşk Sözleri ok ASKIM bebecimsin, Sevgisinden emin oldugum tek insansan, Sene seni sevirem deyende ozumu dunyanin en xosbext insani hesab edirem. ASKIM MENIM
Sponsorlu Bağlantılar
ıçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek, özleyip de sevdiğini görememek.. ışte aşk bu olsa gerek !İçin yanarken üşümek, Yüreğin kan ağlarken gülmek, Özleyip de sevdiğini görememek.. İşte aşk bu olsa gerek !
ne zaman düşsem ve uzatsam elimi, hep bir boşluk doldururdu avuçlarımı. ve hayat alaycı bir gülümsemeyle fısıldadı kulağıma; kendi başının çaresine yine kendin bak dostum, kimseden hayır yok sana.Ne zaman düşsem ve uzatsam elimi, hep bir boşluk doldururdu avuçlarımı. Ve hayat alaycı bir gülümsemeyle fısıldadı kulağıma; Kendi başının çaresine yine kendin bak dostum, kimseden hayır yok sana.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
adamın tişörtünde; kan, çikolata, at lekesi var sen çıkmış hımm zorlu bi leke diyosun. bi sor adamın başına ne gelmiş de böyle olmuş.Adamın tişörtünde; kan, çikolata, at lekesi var sen çıkmış 'hımm zorlu bi leke' diyosun. Bi sor adamın başına ne gelmiş de böyle olmuş.
tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.Tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dini Sözler) Ferhat varçin: Allah'ım sen bizi senden başkasına muhtaç etme (Sizden Gelenler) Irmak - platonik: En çokta seni başkalarının yanında gülerken gördüğüm an varya. İşte o çok koydu bana:(( (Koyan Sözler) Arif bilir: Bu gemileri yakanlar bir gün yüzerek geri dönecekler instagram:arif bilir (Dostluk Sözleri) CNPLT: değil on yıl bi yirmi yıl daha beklerim seni HEEŞEYİM (Motivasyon Sözleri) kederli kiz: yasamak ne nefes almakdir,ne de nefes almak yasamakdir . Yasamak sevgine layiq birune yasamini adamaktir.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ramazan bayramı mesajları sıradan sözler şirin sözler ağlatan sözler
adalet sözleri can yakan sözler cesaret sözleri love sözleri almanca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen