Kim: Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.

Düşündüren Sözler ok Kim demiş ki:
Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
mutluluk sözleri kızgınlık sözleri uğurlu sözler pişmanlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Elveda Sözleri ok Gitme dedim, bırak cevap vermeyi duymadı bile beni.
Hüzünlü Sözler ok Kalbimde kalan son kırıntıları da, kelebekler yemiş. Bilgine.
Sponsorlu Bağlantılar
kurmuyorum artık benim olmayacak hiçbir şeyin hayalini. arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri.Kurmuyorum artık benim olmayacak hiçbir şeyin hayalini. Arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri.
hadi yanıma gel de uyuyalım. sen de özlemedin mi? kelimelere gerek yok, sussan da olur. gözlerin yeter. biraz kokuna ihtiyacım var biraz da gözlerine.Hadi yanıma gel de uyuyalım. Sen de özlemedin mi? Kelimelere gerek yok, sussan da olur. Gözlerin yeter. Biraz kokuna ihtiyacım var biraz da gözlerine.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayat felsefem; sınavdan önce ezberle, sınavdan sonra unut.Hayat felsefem; 'Sınavdan önce ezberle, sınavdan sonra unut'.
her 10 kadından 7si alışverişe gitmeyi çok seviyor. kalan 3ü de alışverişten geri geliyor.Her 10 kadından 7'si alışverişe gitmeyi çok seviyor. Kalan 3'ü de alışverişten geri geliyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Özlem Sözleri) Gerek yok: Özlemek kıvılcım gibi tutuştun tutuşucaksın yaktıkça yakıyor yüreğini lanet şey... (Sizden Gelenler) buket-başak: gel benimle takıl hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına benzersin (Resimli Güzel Sözler) K.DeryA...: Sen benim sustuguma bakma yuregim ciglik cigliga asigim diye bagiriyor sana.... Sevdigimmmmm (Jilet Sözler) emirhan seni seviyom: bu güzel jilet sözleri yazanlara teşekkür ederim. (Sizden Gelenler) Yasin Kıraç: Eğer olurda bir gün ölürsem; Biyerlere kına yakmayı unutma ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fedakarlık sözleri sağlık sözleri güven sözleri doğum günü mesajları
yararlı sözler ağır abi sözleri efkarlı sözler sevgiliye uyku mesajları özgürlük sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen