Kim: Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.

Düşündüren Sözler ok Kim demiş ki:
Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
baba sözler minibüs yazıları ıngilizce sözler neşeli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İsyan Sözleri ok Türkçe dersim iyiydi ama hayatıma yansıtamadım. Her noktadan sonra ünlem, soru işareti ve ne yazık ki en sonda virgül koyuyorum.
Racon Sözleri ok Kalabalıkta artistlik yapanın, tenhada özrü kabul edilmez!
Sponsorlu Bağlantılar
bir insan herkesi mutlu ediyorsa, yüzü her zaman gülüyorsa, gamsız gibi görünüyorsa, etrafına mutluluk saçıyorsa,  sanki hiç derdi yokmuş gibi gözüküyorsa, bunlar sizi yanıltmasın. aslında en dertli, en çok ağlayan, en çok sevgiye muhtaç kişiler bu kişilerdir. onlara çok iyi davranın. çünkü sizi mutlu edip geceleri yastığına sarılıp en çok ağlayanlardır onlar.Bir insan herkesi mutlu ediyorsa, yüzü her zaman gülüyorsa, gamsız gibi görünüyorsa, etrafına mutluluk saçıyorsa, sanki hiç derdi yokmuş gibi gözüküyorsa, bunlar sizi yanıltmasın. Aslında en dertli, en çok ağlayan, en çok sevgiye muhtaç kişiler bu kişilerdir. Onlara çok iyi davranın. Çünkü sizi mutlu edip geceleri yastığına sarılıp en çok ağlayanlardır onlar.
gönlüm güle vurulmuş, dikeninden bana ne!Gönlüm güle vurulmuş, dikeninden bana ne!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızın takip ettiklerinin sayısı 150 bin. çin devlet başkanı tarafından ordu kurmakla görevlendirilmiş sanki mübarek.Kızın takip ettiklerinin sayısı 150 bin. Çin devlet başkanı tarafından ordu kurmakla görevlendirilmiş sanki mübarek.
dün gece gökyüzünde bi yıldız kaydığını gördüm ve anında 50 milyon dolarım olsun diye dilek tuttum bi baktım yıldız tekrar yerine döndü.Dün gece gökyüzünde bi yıldız kaydığını gördüm ve anında 50 milyon dolarım olsun diye dilek tuttum bi baktım yıldız tekrar yerine döndü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) BaRon: YaPında BozukLuk Varsa Benden MiMarLık BeqLeme GüzLeimmmm..!! (Anneler Günü Mesajları) Ayşegül: EĞER MUTLULUK YEDİ HARFİ YAN YANA GETİRMEK KADAR KOLAY OLSAYDI BİZDE BEŞ HARFİ YAN YANA GETİRİP MUTLU OLURDUK... (Öfke Sözleri) orusbu selin: biz onlar icin aglıyoz ama onlar bizim için kılını bile kıpırdatmıyo (Resimli Güzel Sözler) morfus: gerçekten beni anlatan güzel sözler mevcut. emeğinize sağlık (Umut Sözleri) Rıdvan Yıldırım: Umut varsa hayat senin için devam eder umut yok ise hayat senin için karanlıktır.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
elveda sözleri azerbaycan atasözleri ışçi bayramı mesajları hint atasözleri
farklı sözler gurbet sözleri ıtalyanca aşk sözleri sinir sözler cuma mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen