Kim: Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.

Düşündüren Sözler ok Kim demiş ki:
Bana, "niye suskunsun"? Diye sorduklarında: "ben, kalbimle konuşurum.. Çünkü bu zamanda, en güvenilir dost, kalptir..!" Derim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
kazakistan atasözleri ıhanet sözleri ıngiliz atasözleri racon sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bomba Sözler ok Masal kitabı qibisin. Okunması qüzel ama inanması zor !
Mutsuzluk Sözleri ok Mutluluk bedava dağıtılsa, sıra bana geldiğinde stok biter.
Sponsorlu Bağlantılar
omzuma başını koyuşu var, hani omzuna kelebek konar da uçmasın diye neredeyse nefes almazsın, hareket etmezsin ya, öyle.Omzuma başını koyuşu var, hani omzuna kelebek konar da uçmasın diye neredeyse nefes almazsın, hareket etmezsin ya, öyle.
her çiçeğin boynunu büken bir mevsim, her insanı hayat küstüren bir vicdansız vardır.Her çiçeğin boynunu büken bir mevsim, her insanı hayat küstüren bir vicdansız vardır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
cam silerken pencereden sarkan kız evlenilecek kızdır. temizlik için canını ortaya koyan erkeği için neler yapmaz.Cam silerken pencereden sarkan kız evlenilecek kızdır. Temizlik için canını ortaya koyan erkeği için neler yapmaz.
asansörün tuşuna 268731 kere basınca daha hızlı gelecekmiş hissine kapılanlara selam olsun. :)Asansörün tuşuna 268731 kere basınca daha hızlı gelecekmiş hissine kapılanlara selam olsun. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) ADA: üstüme gelme hayat...! ne canımı yakacak kudrete sahipsin ne kanımı akıtacak bıçağa...! yazılana kaderim der yaşarım; anlım açık başım dik giderim... ben yaradandan ötürü, seni bile silerim. elinden geleni ardına koyma HAYAT ben yine de sana ...GüLeRiM... (Mafya Sözleri) MÜCAHİT: BEDENİMİ PARÇALASALAR RUHUMU ALAMAZLAR (Kıl Sözler) berrin: Sen azcik iddiali giyinirsin herkes kot tisort; sen, o kotu giyersin herkes şıkır şıkır.. Kader, kismet. (Adalet Sözleri) ILAHE: Cok guzel (Sizden Gelenler) ekin: çok acı veriyor cok yanıyor bu kalp ümitlenmek hayal kurupta onu gorememek gece yatağa yattığında onu düşünüp olamıycagını gormek
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
manalı sözler rus atasözleri özel sözler emo sözleri
kutlama sözleri başsağlığı mesajları sinir sözler mevlid kandili mesajları ıngilizce aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen