Beyaz: Kuvvete dayanmayan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır.

Felsefi Sözler ok Beyaz demiş ki:
Kuvvete dayanmayan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
manyak sözler kısa aşk sözleri ağır abi sözleri öfke sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Sözleri ok Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? ?Bir melek asla başka bir meleği izleyemez? dedi Canım?
Fransız Atasözleri ok Kadın pek sık değişir, ona bel bağlayan delidir.
Sponsorlu Bağlantılar
kalbi güzel olmayanın yüzü de güzel olmaz. allah bazılarının kalbinde ne varsa yüzüne yansıtır.Kalbi güzel olmayanın yüzü de güzel olmaz. Allah bazılarının kalbinde ne varsa yüzüne yansıtır.
bir yağmur damlasıyım, toprağa değil avuçlarına düşmek isteyen.Bir yağmur damlasıyım, toprağa değil avuçlarına düşmek isteyen.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadınlar ne ister? sorunusu 100 kadına sormadık. çünkü ilk soruduğumuz kadın hala susmadı.Kadınlar ne ister? sorunusu 100 kadına sormadık. Çünkü ilk soruduğumuz kadın hala susmadı.
kızlar, çizme olayını fazla abartmayalım lütfen. diz üstünü geçince bir itfaiyeci, bir köy ağası gibi görünüyorsunuz.Kızlar, çizme olayını fazla abartmayalım lütfen. Diz üstünü geçince bir itfaiyeci, bir köy ağası gibi görünüyorsunuz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) aleyna: Son zamanlarda herkesin derdi bencolmuşum demekki zamanında iyi bozmuşum (Resimli Güzel Sözler) Merve: Müthiş bu sözler (Cezaevi Sözleri) *-_H@Y@LeT_-*: !!!!....TaBuTLa GiDéN GéRi GéLMéZ AMa KéLéPÇéYLé GiDéN ?LBéT BiR GüN GeLiR....!!!! (Sizden Gelenler) genç: insanın kalıbına üstün deki elbiseye mevkisine göre hömet edilmez insanın bilgisine yaşına göre hömet edeceksin (Aşık Edici Sözler) hatf: Sni svim buran
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
etkileyici sözler miraç kandili mesajları nefret sözleri ıngilizce aşk sözleri
dokunaklı sözler cumhuriyet bayramı mesajları kurtlar vadisi sözleri çin atasözleri özel sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen