Beyaz: Kuvvete dayanmayan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır.

Felsefi Sözler ok Beyaz demiş ki:
Kuvvete dayanmayan adalet güçsüz, adalete dayanmayan kuvvet acımasızdır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
fransızca aşk sözleri latin atasözleri ıtalyanca aşk sözleri eski sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Allah dostları o kişilerdir ki, insanlar dünyanın görünüşüne baktıkları zaman, onlar dünyanın iç yüzünü görürler.
Erkekler İçin Sözler ok Erkek dediğin sevgilisini; bacısı gibi korur, karısı gibi sever, anası gibi saygı gösterir.
Sponsorlu Bağlantılar
sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır. bütün sözlerini hatırlayamazsın belki ama melodisi aklında kalır.Sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır. Bütün sözlerini hatırlayamazsın belki ama melodisi aklında kalır.
ne iş yaparsın dedi: hamalım ben dedim. nasıl yani dedi. elimden tutmasını bilenin yüreğini taşırım dedim.Ne iş yaparsın dedi: 'Hamalım ben' dedim. Nasıl yani dedi. 'Elimden tutmasını bilenin yüreğini taşırım' dedim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
do you speak english? +oo ayıp ediyon. i am çatır çatır speak english.Do you speak english? +Oo ayıp ediyon. I am çatır çatır speak english.
dilenciye bozuk 10 lira verdim bir de parayı sayıyor sanki borcum var.Dilenciye bozuk 10 lira verdim bir de parayı sayıyor sanki borcum var.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) ece: Sözler yetmez,gözler demeli ' seni seviyorum' diye.. (Süslü Sözler) nacya kapıl: hep yüreğimde oldun hepte yüreğimde olacaksın birtenem sensizliğin acısını böyle çıkardım... (Sizden Gelenler) george: İNSAn üşümez insanı üşüten ürpertici sözlerdir. (Pişmanlık Sözleri) Hsn: Seni çok seviyorum ama sen bunu hiçbiri zaman bilmeyecek ve öğrendiğinde pişman olacaksın bana yaptıklarına. (Umursamaz Sözler) Cafer: Umrumda olsaydi bu dünya insanlarindan vazgecmezdim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
seni seviyorum sözleri ıtalyan atasözleri can alıcı sözler gözyaşı sözleri
enteresan sözler ölüm sözleri sevenler ıçin sözler gıcık sözler ölümsüz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen