Mustafa: Lan acıtmayın canımızı sonra böyle sözlerde teselli arıyoryuz

Can Alıcı Sözler ok Mustafa demiş ki:
Lan acıtmayın canımızı sonra böyle sözlerde teselli arıyoryuz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
uğurlu sözler güzel laflar yıkıcı sözler türkmen atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damar Sözler ok Herşeyi başlatmaya yada bitirmeye sadece bir dakika yeter!
Yeni Yıl Mesajları ok Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
Sponsorlu Bağlantılar
ben zaten sırılsıklam aşıktım sana, ağlatmana ne gerek vardı!Ben zaten sırılsıklam aşıktım sana, ağlatmana ne gerek vardı!
kırık kalemimle yazılmış benim acılarım. o yüzden hep hayal kırıklığıyla doludur hayallerim.Kırık kalemimle yazılmış benim acılarım. O yüzden hep hayal kırıklığıyla doludur hayallerim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben artık arkadaşlarımın iyi ki bi sevgili yaptın, hiç arayıp sormaz oldun yazıklar olsun sana be diye sitem etmelerini istiyorum.Ben artık arkadaşlarımın 'iyi ki bi sevgili yaptın, hiç arayıp sormaz oldun yazıklar olsun sana be' diye sitem etmelerini istiyorum.
sen bana bir adım atsan ben sana koşup uçan tekme atarım, yaptığın adilikleri unutmadım.Sen bana bir adım atsan ben sana koşup uçan tekme atarım, yaptığın adilikleri unutmadım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) hafızz: bazen kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir nede kırılmaya.. (Dürüstlük Sözleri) mustafa timuçin: ben seni yıldız kayarken tutuğum dilek deyilsin ben seni ezan okunurken okuduğum duasın (Sizden Gelenler) Veysel Karayılan: Zorluklar,belki acımasızdır ama mükemmel öğretmenlerdir. Azmin olduğu yerde, zorluklar küçülür. Zorluklar olmasa da sevincin bir anlamı kalmaz (Felsefi Sözler) YaLçın: Gerçek şuki hayaklerimizdeki insanların hayalindeki insanlar değiliz. (Kardeşlik Sözleri) beyza: geçnler size bi tavsiye kardeşik herşeyden öte kardeş deme her g*te
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adam gibi sözler terk etme sözleri pişmanlık sözleri arabesk sözler
beşiktaş sözleri ınce sözler amerikan atasözleri berat kandili mesajları sevgi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen