Mustafa: Lan acıtmayın canımızı sonra böyle sözlerde teselli arıyoryuz

Can Alıcı Sözler ok Mustafa demiş ki:
Lan acıtmayın canımızı sonra böyle sözlerde teselli arıyoryuz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
kibar sözler nasihat sözleri etkileyici sözler portekizce atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Arnavut Atasözleri ok Orada daha çok çilek var dediklerinde, küçük bir sepeti al.
İnce Sözler ok Kişi nam ile işler işi, namsız bir pula değmezmiş kişi!
Sponsorlu Bağlantılar
her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsınHer türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın...
gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum.Gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
her gece uyumadan önce dua eder ve allahtan bisiklet isterdim. bir gün rüyama dedem girdi bir kere de ölmüşlerine dua et gavur tohumu! dedi.Her gece uyumadan önce dua eder ve Allah'tan bisiklet isterdim. Bir gün rüyama dedem girdi 'bir kere de ölmüşlerine dua et gavur tohumu!' dedi.
1 yıldır mart ayını bekliyorum, sen git 1 kuş için ayağını kır iyi mi.1 yıldır mart ayını bekliyorum, sen git 1 kuş için ayağını kır iyi mi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Can Alıcı Sözler) peri: cox gozel sozler tsekür (Azeri Sevgi Sözleri) teyona: ay ulduzlu bir gecede iki sevginin burcu gezir menim bu sen heyatimda qelbi qiriq sevgi gezir cooox sevdim amma sevilmedim bu fani dunyada neden rebim?? (Acımasız Sözler) aşıkeren: ona söylüüyorum ama beni dinlemiyo aşığım ona dinlemiyo annemi babamı önüme alıyorum dinlemiyor............:(:(:(:(:(:( (Jilet Sözler) zeynep: Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum. Kimse anlamıyor; H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum. (Laf Sokucu Sözler) kaan^NIIM: SENİ SEVDİM SANA TAPTIMM SAKIN İNANMA ŞAKA YAPTIMM =))
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kazakistan atasözleri platonik sözler sinir sözler evlilik sözleri
küsme sözleri meksika atasözleri polis sözleri sevgi sözleri ürkütücü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen