hiva: Bu guzel sozlere degmeyen insanlar var

Can Alıcı Sözler ok hiva demiş ki:
Bu guzel sozlere degmeyen insanlar var
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
bağışlama sözleri duygulu sözler elveda sözleri kıskançlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İftar Mesajları ok Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.
Sert Sözler ok Dünyanın çıkan çivisi, kime gireceğini biliyordur umarım!
Sponsorlu Bağlantılar
kendine zarar vermiş bir insana niye? diye sorulmaz. zaten birilerine anlatabilseydi zarar vermezdi kendine.Kendine zarar vermiş bir insana 'Niye?' diye sorulmaz. Zaten birilerine anlatabilseydi zarar vermezdi kendine.
gün gelir aklına düşersem eğer; beni değil, sevgimi hatırla! ağlayışımı değil, gidişini hatırla! sensiz oluşumu değil, bana elveda deyipte, öldürdüğün günü hatırla!Gün gelir aklına düşersem eğer; beni değil, sevgimi hatırla! Ağlayışımı değil, gidişini hatırla! Sensiz oluşumu değil, bana elveda deyipte, öldürdüğün günü hatırla!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yürüyen merdivene binip yürüyen tek milletiz.Yürüyen merdivene binip yürüyen tek milletiz.
selam ben işe yaramayan ama atmaya da kıyamadığın eşya. şimdi sen beni attın ya sırf seni sinir etmek için yakın tarihte sana lazım olacağım. bil istedim.Selam ben işe yaramayan ama atmaya da kıyamadığın eşya. Şimdi sen beni attın ya sırf seni sinir etmek için yakın tarihte sana lazım olacağım. Bil istedim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Acı Sözler) belma: Biz Sevelim de Bırakıp Giden Yar Utansın (Ağır Abi Sözleri) 72 hese: Kimsenin sevgisine ihtuyacim yok herkes hadini bilsin yetr (Ölüm Sözleri) yalnız adam: MeseIa beni en çok yakan, mezar taşIarında doğum ve öIüm tarihIeri arasına atıIan çizgidir. Çünkü o çizgi bütün yaşam. Ne yaşanıyorsa herşey o çizgide yaşanıyor. İIk aşk, iIk dostIuk, iIk öpücük, iIk kaybediş, iIk nefes, ve son nefes. Herşey ama herşey o (Sizden Gelenler) Sevde: Havanın soğuğu üşütür de, insanın soğuğu incitir. (Sevgi Sözleri) özlem: Bencede SEvgi Bİrdakikalik OLsaydi ADi SEvgi Olmazdi Zaten Gonul Eylem dirmek Olurdu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
edep sözleri acımasız sözler psikopat sözler hiphop sözleri
sıradan sözler hollandaca sözler meksika atasözleri ülkücü sözleri bilgisayar sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen