hiva: Bu guzel sozlere degmeyen insanlar var

Can Alıcı Sözler ok hiva demiş ki:
Bu guzel sozlere degmeyen insanlar var
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
kamyon arkası sözleri ıran atasözleri baba sözler gıcık sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damardan Sözler ok Bakma sen hep uykudan söz ettiğime. Düşmemek için başka bir kabusa, göz kapaklarına tutunuyorum ben.
Sevgi Sözleri ok Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
Sponsorlu Bağlantılar
gözlerine bakmak isteyip de bakamadığımsın. sen benim oynadığım en büyük kumar, sonunda kayıp etmekten korktuğumsun.Gözlerine bakmak isteyip de bakamadığımsın. Sen benim oynadığım en büyük kumar, sonunda kayıp etmekten korktuğumsun.
ateşi baruta uzatıp belki yakmadan çekerim demektir: eski sevgili için, göreyim yeter, konuşmasak da olur demek.Ateşi baruta uzatıp 'Belki yakmadan çekerim' demektir: Eski sevgili için, 'Göreyim yeter, konuşmasak da olur' demek.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
erkeklerde ortalama ömür 71, dedem ise 83 yaşında. yani tam 12 yıldır kaçak yaşıyor. kendisini ihbar etmeyi düşünüyorum.Erkeklerde ortalama ömür 71, dedem ise 83 yaşında. Yani tam 12 yıldır kaçak yaşıyor. Kendisini ihbar etmeyi düşünüyorum.
kaplumbağa olmak isterim, ne zaman istersen çek kafayı uyu. hem kira derdide yok oh miss. ama türkiyede olmam, ters çevirip kaçarlar.Kaplumbağa olmak isterim, ne zaman istersen çek kafayı uyu. Hem kira derdide yok oh miss. Ama Türkiye'de olmam, ters çevirip kaçarlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kamyon Arkası Sözleri) Oktay: Farkımı farketmediysen farketsende farketmez artık (Felsefi Sözler) Yusuf Arığ: Dünya bir kazan ben kepçe kazaya kazaya bulurum seni gündüz gece (Gurur Sözleri) Ruslan: sevgi duyğularına hisslerine bazen aklınla söz gecire bilmediyin bi şey. (Sizden Gelenler) mehmet emin açar: degermi boş yere kendini uzmeye hayat senin elerinde (Kıskançlık Sözleri) sedaa: Istediginizi yapın arkadaş benkkıskanır m sevdimi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adam gibi sözler sıcak sözler düşündüren sözler sert sözler
ölüm sözleri giderli sözler love sözleri hatıra sözleri cumhuriyet bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen