elif: Ateşe uzattım elimi yakarsa yaksn dedim hic acımadan yaktı sevnce insann cani nye bu kadar acır ki anlamıyorum...

Can Alıcı Sözler ok elif demiş ki:
Ateşe uzattım elimi yakarsa yaksn dedim hic acımadan yaktı sevnce insann cani nye bu kadar acır ki anlamıyorum...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ıngilizce aşk sözleri doğru sözler ezici sözler komik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Miraç Kandili Mesajları ok Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
Üzücü Sözler ok Şimdi Git Gidebildiğin kadar Uzaklara özlerim görmesin seni Kalbim O An yeniden Alevleniyor sana Yapamıyorum Söz Geçiremiyorum Oan kalbime Git Lütfen ne olur Benim kendimle Bırak!
Sponsorlu Bağlantılar
kimseye güvenmeyen insanların gözlerine dikkatli bakarsanız oradaki kazık koleksiyonunu görebilirsiniz.Kimseye güvenmeyen insanların gözlerine dikkatli bakarsanız oradaki kazık koleksiyonunu görebilirsiniz.
uzaklaşmak iyidir. birinden, bir şeyden. uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir.Uzaklaşmak iyidir. Birinden, bir şeyden. Uzaklaşmak bazen, yakınlaşmaktan da iyi gelir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
düğün davetiyesini mail olarak atan arkadaşıma düğün günü çeyrek altın fotoğrafı gönderdim pişman değilim.Düğün Davetiyesini Mail Olarak Atan Arkadaşıma Düğün Günü Çeyrek Altın Fotoğrafı Gönderdim Pişman Değilim.
bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.Bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Hasan Karacan: kıral olsan ne yazar senınde gidecegin 2 metre mezar :) :) :) :) (Cuma Mesajları) ece: bu cuma mesajları hepsi ayrı ayrı anlamlı ve günü güzel bir şekilde anlatmış. Allah razı olsun sizlerden. (Sizden Gelenler) Serhat ŞEN: Muhtelip aşklara kapım kapalı, açabilen açsın o kapıyı. (Kardeşlik Sözleri) buse: Zehram ömrüm her şeyim can yoldaşım. Güldüğümde beraber güldüğüm ağladığımda beraber ağladım sarışınım SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM (Laf Sokan Sözler) Buse Ariana: uzun ve gereksiz laflardan nefret ediyorum,laf koycaksan kısa ve öz yaz...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tatlı sözler unutulmaz sözler sevgiliye güzel sözler değerli sözler
barış sözleri güldüren sözler yıkıcı sözler sinir sözler kamyon arkası sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen