hayaldi bırak öle kalsın: hayaldi bırak öyle kalsın, hayat buysa üstü kalsın...

Yalnızlık Sözleri ok hayaldi bırak öle kalsın demiş ki:
hayaldi bırak öyle kalsın, hayat buysa üstü kalsın...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
çılgın sözler giderli sözler aile ıçin sözler arabesk sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUŞ ULAN ZATEN KIMIN ACELESI VARKI
Seni Seviyorum Sözleri ok Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitircek kadar Soğuk Olcak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olcak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!
Sponsorlu Bağlantılar
bazen yolunda giden tek şey, yanağınızdan süzülen gözyaşlarıdır.Bazen yolunda giden tek şey, yanağınızdan süzülen gözyaşlarıdır.
çok uzaktasın beni duymazsın. unuttun belki de hatırlamazsın. hani derdin ya sen bitanemsin. bitanen burada sen neredesin?Çok uzaktasın beni duymazsın. Unuttun belki de hatırlamazsın. Hani derdin ya sen bitanemsin. Bitanen burada sen neredesin?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hamileyken sigara içerseniz, beyindeki kalıcı hasardan dolayı çocuğunuz ev içinde atletli ve güneş gözlüğü ile poz verebilir.Hamileyken sigara içerseniz, beyindeki kalıcı hasardan dolayı çocuğunuz ev içinde atletli ve güneş gözlüğü ile poz verebilir.
yabancı ailelerde çocuk odasının kapısı açık bile olsa kapıyı çalıyorlar. bizimkiler kitli kapıyı zorluyor :)Yabancı ailelerde çocuk odasının kapısı açık bile olsa kapıyı çalıyorlar. Bizimkiler kitli kapıyı zorluyor :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gözlerle İlgili Sözler) zeyneb: Her cevab gözlerde sakli (Mevlid Kandili Mesajları) meltem: kandiliniz mübarek olsun iyi kandiler tüm islam alemine kandili kutlu olsunnnnnnnnnn (Gözlerle İlgili Sözler) jasmin: böyle güzel gözlerle ilgili sözleri ve mesajları bizimle paylaştığınız için sizlere nasıl tşk etsem bilemiyorm. hepsi çok güzel. (Aşık Edici Sözler) melisa: seni seviyorum onurhan soyek seni nekadar unutmak istersem o kadar sana yaklaşıyorum seni ölümüne seviyorum aşkım (Öğrenci Sözleri) sedefcik: hayalim üç kelime o da şöyle alah belanı versin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
minibüs sözleri hatıra sözleri ısyankar sözler ölüm sözleri
hayat sözleri zalim sözler yıkıcı sözler edep sözleri değerli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen