hayaldi bırak öle kalsın: hayaldi bırak öyle kalsın, hayat buysa üstü kalsın...

Yalnızlık Sözleri ok hayaldi bırak öle kalsın demiş ki:
hayaldi bırak öyle kalsın, hayat buysa üstü kalsın...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
sempatik sözler manyak sözler hz ali sözleri 23 nisan sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Tasavvufi Sözler ok Onu sevenler ayağa kalksın dendi! Biz ise eğildik, secde ettik!
Makara Sözler ok Soru : Bir çocuk hiç patik giymiyomuş neden Cevap : anti-patikmiş
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle buralar eskiden hep benimdi. diyeceksin kendine.Bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki kente, hüzünlü bir sesle 'Buralar eskiden hep benimdi.' diyeceksin kendine.
sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!Sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen gün diş doktoruna gittim, kanal tedavisi yapacağım diye 5 ay sonrasına gün verdi. sanki cebelitarık boğazına köprü yapacak ihale sonucunu bekliyor.Geçen gün diş doktoruna gittim, kanal tedavisi yapacağım diye 5 ay sonrasına gün verdi. Sanki cebelitarık boğazına köprü yapacak ihale sonucunu bekliyor.
yemişim aşk acısını. sen hiç serçe parmağını masanın kenarına vurdun mu?Yemişim aşk acısını. Sen hiç serçe parmağını masanın kenarına vurdun mu?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gıcık Sözler) yasin: Kadın hakkı diye bir şey yoktur çünkü hakkı erkek ismidir (Candan Sözler) şehmus: Anılar hatırlanır eğer seviliyorsa kalbi varsa hatırlar yoksa orada kalsın birgün aramYa mutlaka çıkacaktır (Sizden Gelenler) DEPRESYON STYLA: ben seni deli gibi severken yarim sonunu bilemedin beni heder ettin :D (Ağır Abi Sözleri) İsa: HER NE KADAR DA PISKOPATLIKTA GÖZÜM OLMASADA DALIMI KIRANIN AGAÇINI KÖKÜNDEN SÖKERIM?? (Güzel Laflar) hilal: Çogu insan agzinda sundan bu dersi cikarmaliyiz diye duruyor peki gercekten bunu yapiyor mu ? Siz siz oluncikardiginiz derslerden kendinize tecrrube edinin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
harika sözler hoş sözler düşündüren sözler sert sözler
güldüren sözler avusturya atasözleri polonya atasözleri anneler günü mesajları ıtalyanca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen