Ilahe : Harikalar

Büyüleyici Sözler ok Ilahe demiş ki:
Harikalar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
ıyi geceler mesajları aşık edici sözler yunan atasözleri galatasaray sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevenler İçin Sözler ok Tüm Sözlerimi Sevenler için yazdım Tüm şarkılarımı Senin için Yazdım ve Tüm Şiirlerimi Sadece Senin için yazacağım Senin için herşeyi Yapacağım Aşkım..
Son Sözler ok Sıkıntıdan patlamamak için, kırmızı kabloyu mu kesiyorduk, mavi kabloyu mu?
Sponsorlu Bağlantılar
dışardan gördüğün merhametimle oyun oynama ki! ıçimde ki şeytan hayatını lunaparka çevirmesin!Dışardan gördüğün merhametimle oyun oynama ki! İçimde ki şeytan hayatını lunaparka çevirmesin!
yağmur ne kadar yağarsa yağsın, kalbi ıslatan her zaman bir damla yağmurdur.Yağmur ne kadar yağarsa yağsın, kalbi ıslatan her zaman bir damla yağmurdur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yangın merdivenini sigara içmek için kullanan tek milletiz galibaYangın merdivenini sigara içmek için kullanan tek milletiz galiba...
takı takma törenlerinde kimin ne taktığını aklında tutan teyzelerdeki hafıza gücü hiçbir elektronik cihazda yok.Takı takma törenlerinde kimin ne taktığını aklında tutan teyzelerdeki hafıza gücü hiçbir elektronik cihazda yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) Deniz: gelecekten bahs edenlerin gidişine hastayım (Sizden Gelenler) sema: Kalp kırdıktan sonra gelen özür, Doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir. İhtiyaç kalmaz!!! (Hayat Sözleri) Sedat: Aşk diye birşey vardır kıymet bilmezler bayanlar illada yalan aşklara gitcemmm diye cirpinirlar (Aldatma Sözleri) aleyna: Çok şey unutturmasi gerekiyor simdi sana iside biraz zor benden sonra aslinda (Özel Sözler) SEVDA: ÇOK GÜZEL HARİKA
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çılgın sözler kapak sözler almanca sözler şirin sözler
üzüntülü sözler kıl sözler dramatik sözler araba yazıları ülkücü sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen