Ilahe : Harikalar

Büyüleyici Sözler ok Ilahe demiş ki:
Harikalar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
spor sözleri aşk sözleri anneler günü mesajları almanca aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Şoför Sözleri ok Yollarda uykusuzum hayalinle Mutluyum.
Deli Sözler ok HEY GARSON BANA KALBIM KADAR YANIK BIR DONER, DUSUNCELERIM KADAR KARISIK BIR SALATA, VE ACILARIM KADAR KOYU BIR KAHVE GETIR.
Sponsorlu Bağlantılar
sana benimle çok mutlu olursun diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.Sana 'benimle çok mutlu olursun' diyemem ama mutsuz olacaksak da beraber mutsuz oluruz diyebilirim.
sevmek bu kadar güzelse; kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir..Sevmek bu kadar güzelse; Kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eros da kendine göre haklı, oduna ok saplamak zor olsa gerek.Eros da kendine göre haklı, oduna ok saplamak zor olsa gerek.
küçük ayak serçe parmağım çok üşümüş, biraz onunla ilgileneceğim müsadenizle. eyvallah :)Küçük ayak serçe parmağım çok üşümüş, biraz onunla ilgileneceğim müsadenizle. Eyvallah :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Melda Sezer: Adını ağaca yazmadım , gün gelir kesilir diye. Adını aynama yazmadım , gün gelir sinirlenir kırarım diye , adını duvarıma yazmadım , zalimin biri gelir boyar diye , Adını yüreğime yazmadım , ben ölünce organlarım bağışlandığında başkasının olursun diye ... (Ağır Abi Sözleri) 72 hese: Kimsenin sevgisine ihtuyacim yok herkes hadini bilsin yetr (Kardeşlik Sözleri) rümeysa: dost seni senden çok sevendir <3 (Laf Sokan Sözler) kübra: ben tarz yapmam tarz yaratırım (Resimli Komik Sözler) buse: +knk kantine gidelim mi - yok knk yorgunum +ben ısmarlicam ona göre -koş lan koş zil çalcak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özel sözler damar sözler başarı sözleri kamyon arkası yazıları
gurur sözleri ağlatan sözler cumhuriyet bayramı mesajları umut sözleri yeni yıl mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen