Ali: Az insan çok huzur

Dokunaklı Sözler ok Ali demiş ki:
Az insan çok huzur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
ölüm sözleri bayram mesajları kapak sözler farklı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Mesajları ok Rabbim, dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullardan eylesin. Hayırlı Cumalar.
Sinir Sözler ok Siddete karşı savaş açın! Şiddet yanlılarını kurşunlayın.
Sponsorlu Bağlantılar
seni üzmeye çekinmeyeni, sen de üzmekten çekinmeyeceksin arkadaşım. bu işler, ah kıyamamla yürümüyor yani!Seni üzmeye çekinmeyeni, sen de üzmekten çekinmeyeceksin arkadaşım. Bu işler, 'ah kıyamam'la yürümüyor yani!
ne kadar kızarsan kız, gözlerine bakınca gülümsediğin kişidir sevdiğindir.Ne kadar kızarsan kız, gözlerine bakınca gülümsediğin kişidir sevdiğindir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
penguen olmak çok zordur ya. düşünsene ciddi bir şeyden bahsediyorsun. sonra yine paytak paytak yürüyorsun, karizma yerle bir. :)Penguen olmak çok zordur ya. Düşünsene ciddi bir şeyden bahsediyorsun. Sonra yine paytak paytak yürüyorsun, karizma yerle bir. :)
uzanmış kulaklıkla müzik dinliyodum. dedem geldi ne dinliyon lan dedi. pitbull dedim. bana köpek mi diyon it olu diyip tekme tokat dövdü. şimdi oturduk ilahi dinliyoruz.Uzanmış kulaklıkla müzik dinliyodum. Dedem geldi 'ne dinliyon lan' dedi. 'Pitbull' dedim. 'Bana köpek mi diyon it olu' diyip tekme tokat dövdü. Şimdi oturduk ilahi dinliyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözler) Mervan: ßiZ ZenGin CocUqu DeGıLIz PaRamZ OlsuN. ßiZ AnTalYa CocUqu DeGıLIz mNiTaMz OlsN BiZ kıZıLtEpE CocUquYz BrAKıNDa fArKmZ oLsUn (Gıcık Sözler) mehmet tom: Bazen ceketimi aIip bu sehirden çekip gitmek istiyorum sonra bu sicakta ceketi napican diyip vazgeçiyorum (Oturtan Sözler) Hayalmayal: Şu sözü genellikle çok kullanrlar sizde kapak olarak şunu söyleyin söz : SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYORDUM CEVAP : DOĞRU YOLDAN GITSEYDIN DE DÖNMEK ZORUNDA KALMASAYDIN ;) aklnzda bi yerde bulundurun (Laf Sokan Sözler) ada: Bazı kadınların şövalye sandıkları adamların, aslında alüminyum folyo ile kaplanmış denyo olduklarını görmeleri baya zaman alıyor (Resimli Güzel Sözler) kadir avcı: Harika sözler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ığneli sözler kapak sözler özlü sözler kurban bayramı mesajları
avusturya atasözleri ıntihar sözleri ıltifat sözleri dokunaklı sözler kamyon arkası sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen