Ali: Az insan çok huzur

Dokunaklı Sözler ok Ali demiş ki:
Az insan çok huzur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
sabır sözleri aile ıçin sözler araba sözleri felsefi sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Evlilik Sözleri ok Evlenirken Allah'ın (c.c) rızasını esas al ki; Göz kamaştıran sadece yüzükler olmasın.
Ulvi Sözleri ok kafasının üstüne oturup beynini uyuşturan Ulvi
Sponsorlu Bağlantılar
o da gelmek istiyordu aslında. ama biliyordu, gelmek için sadece iki ayak yetmiyordu bazen, yüz de gerekiyordu.O da gelmek istiyordu aslında. Ama biliyordu, gelmek için sadece iki ayak yetmiyordu bazen, yüz de gerekiyordu.
bir gün mutluluğumuza kimin engel olduğunu bilmek istersen, aynaya bakmanı istiyorum!Bir gün mutluluğumuza kimin engel olduğunu bilmek istersen, aynaya bakmanı istiyorum!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
matematiğim o kadar kötü ki; teyzemin kaç aylık hamile olduğunu hesaplarken, amcamın 27 aylık hamile olduğu sonucuna ulaştım.Matematiğim o kadar kötü ki; teyzemin kaç aylık hamile olduğunu hesaplarken, amcamın 27 aylık hamile olduğu sonucuna ulaştım.
hani diyorlar ya, aynı şehirde olmak bile bana yetiyor. üst katta olsan neye yarar, ben seni göremedikten sonra.Hani diyorlar ya, aynı şehirde olmak bile bana yetiyor. Üst katta olsan neye yarar, ben seni göremedikten sonra.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Acı Sözler) ayca: Cok guzel cumleler ama sevmek ne garip bir duygu boyle (Sizden Gelenler) özlem: virgül gibi araya girenlere gıcık oluyorum hadi virgül en azından belli yerlerde araya giriyor ama bazı insanlar yerli yersiz araya giriyooo :) (Sizden Gelenler) Yunus GÜZEL: uzmanlar uyarıyor, hayal kurmayın yıkarlar. (Ağlatan Sözler) brtcn ask: Birgün sebepsiz yerde aklina geleyim güümse falan ama elinden bişey gelmesin (Ürkütücü Sözler) hüzünlü melek: Zaten kime konussanda anlamazIar herkes isine geIeni isine geIdigi gibi anIar oImus
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
delikanlı sözler başsağlığı mesajları geçmiş olsun mesajları koyan laflar
küçük sözler kırıcı sözler sinir sözler sevgi sözleri kutlama sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen