Ali: Az insan çok huzur

Dokunaklı Sözler ok Ali demiş ki:
Az insan çok huzur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
delikanlı sözler janjanlı sözler fransızca aşk sözleri azerbaycan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Anlamsız Sözler ok Senin içinde ßen ßitmiş oLsaydim, ßenim içimde sen yaşiyor oLmazdin.
Başarı Sözleri ok 'Bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak gerekir.' BALZAC
Sponsorlu Bağlantılar
kar taneleri gibi yaşıyoruz şu sıralar; birbirimize değmeden ayrı ayrı eriyerekKar taneleri gibi yaşıyoruz şu sıralar; Birbirimize değmeden ayrı ayrı eriyerek...
ve sonra dedim ki kırgınlığı da, kızgınlığı da geçti. bu aşkın gidişine tek söz yakıştı; selametle!Ve sonra dedim ki 'kırgınlığı da, kızgınlığı da geçti'. Bu aşkın gidişine tek söz yakıştı; selametle!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
o kadar yalnızım ki, asit yağmurunda bile romantizm yaşama ihtimalini değerlendirebilirim.O kadar yalnızım ki, asit yağmurunda bile romantizm yaşama ihtimalini değerlendirebilirim.
eve birkaç gün gelmeyince, bir daha gelmiycek umuduyla bizimkiler, odamı kiler yapıyolar. elektrikli süpürgeyle, ütü masasıyla uyuyorum.Eve birkaç gün gelmeyince, bir daha gelmiycek umuduyla bizimkiler, odamı kiler yapıyolar. Elektrikli süpürgeyle, ütü masasıyla uyuyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) zehra: ne kadar uzakta olursan ol bu küskünlükler biterecegim ne kadar dargın olursan ol yine seni sevecegim (Laf Sokucu Sözler) nedim: çok güzel bu laf sokucu sözler. hepsi de tam aradığım ve hiçbir yerde bulamadığım tarzda. (Koyan Sözler) Melyy: Arkandan konusan ittir. Yüzüne konusan YIGITTIR (Yürek Yakan Sözler) metro boy: gerçekten çok yürek yakan sözler (Araba Yazıları) Sarı: Gözlerde degil dillerdeyiz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
değerli sözler ıhanet sözleri kandil mesajları ılginç sözler
koyan laflar ılginç sözler öğretmenler günü mesajı cuma sözleri mutsuzluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen