Ali: Az insan çok huzur

Dokunaklı Sözler ok Ali demiş ki:
Az insan çok huzur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
teşekkür sözleri sitem sözleri hasret sözleri büyüleyici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duyulmamış Sözler ok Başkalarının ne düşündüğüne kaygılanacak kadar zamanın yok...
Sevgiliye Güzel Sözler ok Sen Allaha dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.
Sponsorlu Bağlantılar
sözlerinin her harfi güneşten parlakken, sen beni karanlığa itme!Sözlerinin her harfi güneşten parlakken, sen beni karanlığa itme!
sana azrail ile ortak yönünü söyleyim mi? o gelince can alır, sen gidince.Sana azrail ile ortak yönünü söyleyim mi? O gelince can alır, sen gidince.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
huyun kurusun! diyenlere inat, her gece uyumadan önce huyumu suluyorum. boşuna beklemeyin, kurumayacak işte!Huyun kurusun! Diyenlere inat, her gece uyumadan önce huyumu suluyorum. Boşuna beklemeyin, kurumayacak işte!
keşke newton yer çekimini bulmasaydı. ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. bilimden nefret ediyorum.Keşke Newton yer çekimini bulmasaydı. Ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. Bilimden nefret ediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) Sezar: Aklımı gören oldumu kaybettim de.. (Cezaevi Sözleri) Tugce turan: Elaziqda yatan esim turanim rabbim seni cocuklrimza bana kavustursun allah butun mahkumlari ailesine kavstur rabbim. (Cuma Mesajları) devran: Super (Seni Seviyorum Sözleri) acı çeken: Çok guzel deneyecem insallah ise yarar (Laf Sokan Sözler) suda: laf bilirsen konuşta ibret alsınlar laf bilmezsen susta insan sansınlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
emo sözleri şoför sözleri küçük sözler cumhuriyet bayramı mesajları
aldatma sözleri sevenler ıçin sözler dokunaklı sözler günaydın mesajları azerice aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen