ibocan: Gecenin sessiz karanligi uzerime cokerken yuregimi sarhos eden gozlerini ozledim!!!

Can Alıcı Sözler ok ibocan demiş ki:
Gecenin sessiz karanligi uzerime cokerken yuregimi sarhos eden gozlerini ozledim!!!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
gürcü atasözleri ıntihar sözleri çerkez atasözleri süslü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kurban Bayramı Mesajları ok Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.
Kırıcı Sözler ok Savrulmuş Duygularımın Arasındaki Bir umut Işığı idin, Şimdi Oda Söndü Kendime Yeni hayat Ve Umutlar Kurmaya Başladım Sana Güle Güle
Sponsorlu Bağlantılar
nereye sürüklendiğini bilmeyen yaprak gibiyim, sığındım sana. eğer rüzgar bitene dek beni tutmayı başarabilirsen, kuruyana dek seninleyim.Nereye sürüklendiğini bilmeyen yaprak gibiyim, sığındım sana. Eğer rüzgar bitene dek beni tutmayı başarabilirsen, kuruyana dek seninleyim.
sen üşürken onun yokluğunda, o senin varlığından bile habersizdir.Sen üşürken onun yokluğunda, o senin varlığından bile habersizdir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hep, bir zenciyi çamaşır suyuyla yıkayıp ortaya çıkacak rengi görmek istemişimdir. kısmet olmadı. :))Hep, bir zenciyi çamaşır suyuyla yıkayıp ortaya çıkacak rengi görmek istemişimdir. Kısmet olmadı. :))
minyon kızlar niye kafalarından büyük güneş gözlüğü takıyo? kaynak mı yapcan kızım ne gerek var şimdi böyle şeylere.Minyon kızlar niye kafalarından büyük güneş gözlüğü takıyo? Kaynak mı yapcan kızım ne gerek var şimdi böyle şeylere.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) öZnur: Beni anlayanlar anlar anlamayanlar gider kum oynar (Sizden Gelenler) Devilarmor: Atıp ettin beni kaybettin.. .dd (Sizden Gelenler) hüseyin: öyle güzel baktınki gözlerime ,sevmek değl ölmek geldi içimden (Adam Gibi Sözler) serhat: Bu hayatta ne dost gorduk hepsi icki masasinda ama bundan sonra onlardan dost değil meze bile olmaz (Ölüm Sözleri) aylam: bana guvenme hayat bu gun varam sabah birden yox olaram
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mevlana sözleri araba sözleri ığneli sözler ramazan bayramı mesajları
etkileyici sözler hint atasözleri delikanlı sözler anlamsız sözler makara sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen