habibe : Çok güzel hepsini begendim

Duygulu Sözler ok habibe demiş ki:
Çok güzel hepsini begendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
günaydın mesajları akıllı sözler ıngilizce aşk sözleri doğum günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sihirli Sözler ok Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır
Kandil Mesajları ok Tüm Müslüman Ailesinin Bu Mübarek Gecede Ettikleri Duaları Yüce Rabbimden Kabul Etmesini Dilerim Amin?. Bütün isLam Aleminin Mübarek Kandil gecesini Kutlarım?
Sponsorlu Bağlantılar
ılaçtan çok dost gerekir hastaya o dostlar yazılır yüce listeye.İlaçtan çok dost gerekir hastaya... O dostlar yazılır yüce listeye.
şeref şahtır, şöhret piyon. şöhretini kaybedersen 2 puan gider; şerefini kaybedersen oyun biter!Şeref şahtır, şöhret piyon. Şöhretini kaybedersen 2 puan gider; şerefini kaybedersen oyun biter!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sabahları gözümü seninle açtım. bana hem yakın hem uzaktın. sen çaldın ben dinledim. (çalar saatim)Sabahları gözümü seninle açtım. Bana hem yakın hem uzaktın. Sen çaldın ben dinledim. (çalar saatim)
kıza ayrılalım diyorum benim gibisini bulamazsın diyor. lan amaç bu zaten, senin gibisini istesem sende kalırım.Kıza ayrılalım diyorum 'benim gibisini bulamazsın' diyor. Lan amaç bu zaten, senin gibisini istesem sende kalırım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) selin: bravo o kadar komiktiki gülmeyi unuttum... (Candan Sözler) hand^3: Bazen yorulursun umulanırsın üzülürsün ama yinede elinde kocaman bir sıfır olur, bunca yorgunluğu çekmeye hazırım yeterki olsun istediklerim... (İsyan Sözleri) serdar: Keşke Hiç doğmasaydım taş oIsaydım da bu acıIarı görmeseydim. (Gurur Sözleri) Hatice: Gurursuz olmaktansa sevdiğimi unutur gözyaşımla gömerim ama gururumu yerler altına sermem (Koyan Sözler) EsmerAN: Hayatta iki seye dikkat edeceksin bir yolda giderken kavsaklara birde arkandan gulen yavsaklara..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
küçük sözler cuma mesajları sevgiliye uyku mesajları öğretmenler günü mesajı
havalı sözler ıyi şanslar mesajları kıl sözler 19 mayıs sözleri cuma sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen