habibe : Çok güzel hepsini begendim

Duygulu Sözler ok habibe demiş ki:
Çok güzel hepsini begendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
sabır sözleri anneler günü mesajları ıltifat sözleri gürcü atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Jilet Sözler ok Ne giden gelir, ne kalan vazgeçer beklemekten. Sen hangi aşkın yalanıydın ki bu kadar düşüncesiz gittin...
Candan Sözler ok Parmak uçlarıma hapsettim seni, dokunduğum her yerde seni hissediyorum, canım yanıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
ıstediğin kadar seni gülerken görsünler! ıçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.İstediğin kadar seni gülerken görsünler! İçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.
küçücük gözbebeğimden hayatıma girdin de, kocaman kalbimin neresine sığamadın da gittin!Küçücük gözbebeğimden hayatıma girdin de, kocaman kalbimin neresine sığamadın da gittin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bilinçaltımız bizi kendimize 10 kat daha güzel gösteriyormuş. eğer bu gördüğüm 10 kat güzel halimse ben ölmüşüm ağlayanım yok.Bilinçaltımız bizi kendimize 10 kat daha güzel gösteriyormuş. Eğer bu gördüğüm 10 kat güzel halimse ben ölmüşüm ağlayanım yok.
bir kız için üzülmeye değmez be kardeşim. üzüldün mü en az 3 - 5 kız için üzüleceksin ki, bişeye benzesin. :)Bir kız için üzülmeye değmez be kardeşim. Üzüldün mü en az 3 - 5 kız için üzüleceksin ki, bişeye benzesin. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Can Yakan Sözler) lamiye: Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU" (Yürek Yakan Sözler) leyla kavaj: Hayatun degerini bilin (Duyulmamış Sözler) billur: Yani güzel (Sizden Gelenler) NUR: ERKEKSİN AMA MİLLETİN NAMUSUNA LAF ATACAK KADAR KARAKTERSİZSİN.. (Platonik Aşk Sözleri) miray nihal: aşk birlikte olmaktır. Aşk karşılıklıdır aşk böyledir işte:-|
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özbek atasözleri delikanlı sözler sevgililer günü mesajları sinir sözler
cezaevi sözleri dokunaklı sözler kaliteli sözler fedakarlık sözleri harbi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen