habibe : Çok güzel hepsini begendim

Duygulu Sözler ok habibe demiş ki:
Çok güzel hepsini begendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
teşekkür sözleri ıyi geceler mesajları umursamaz sözler mani sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damardan Sözler ok Hep şerefe deyip kaldırdın kadehini ben ise hep mutluluğa. Senin 'şerefe' ihtiyacın vardı, benim ise mutluluğa.
Kandil Mesajları ok Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Sponsorlu Bağlantılar
ne yazık ki insanlarda ayakkabılar gibi, nasıl olduklarını anlamak için bi süre birlikte yol almak gerek.Ne yazık ki insanlarda ayakkabılar gibi, nasıl olduklarını anlamak için bi süre birlikte yol almak gerek.
güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar. ama yinede sağ olsunlar, hayatı anlattılar.Güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar. Ama yinede sağ olsunlar, hayatı anlattılar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ıkide bir monitörü titretip hoparlörü cızırdatan ama gelmeyen aramanın da mesajın da allah çeşit çeşit belasını versin. oh be.İkide bir monitörü titretip hoparlörü cızırdatan ama gelmeyen aramanın da mesajın da allah çeşit çeşit belasını versin. oh be.
telefondaki sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakın uyarısını duyduktan sonra o telefonu ışık hızında kapatmaya fakirlik denir.Telefondaki 'Sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakın' uyarısını duyduktan sonra o telefonu ışık hızında kapatmaya 'fakirlik' denir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) ebrar: çok mütişşşşşşşşşşşşşşş (Karizma Sözler) derman: çok cafcaflı sözler. hepsini beğendim. (Doğru Sözler) yeşim: sözleri okudum ve gerçekten çok doğru anlamlı sözler mevcut. emeğinize sağlık. (Geyik Sözler) fatoşşş: Cok super sozler var ama bazilari gereksiz olmus yinede thank yuo very much . (Cezaevi Sözleri) Daşo: Eren Kaya bekliyoruz abim seni
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kral sözler türk atasözleri kamyon arkası sözleri duygusal sözler
sıcak sözler aşk acısı sözleri kıskançlık sözleri jilet sözler emo sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen