habibe : Çok güzel hepsini begendim

Duygulu Sözler ok habibe demiş ki:
Çok güzel hepsini begendim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
havalı sözler adalet sözleri ağır sözler kıl sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başarı Sözleri ok 'Gezen tilki, yatan aslandan nasiplidir.' ANONİM
Havalı Sözler ok sOrU SoRmAk YoK cVb ArMaK yOK gİdeNin aRdINdAn AğLamAk YOK AşK dEDiĞİn NeDiRki KaNdIrMa KeNdİni uNuTuR iNsAN İlk GÖrÜŞtE aŞk GİBİ??
Sponsorlu Bağlantılar
bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! beni düşünme! sorarlarsa öldü de gitsin.Bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. Bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! Beni düşünme! Sorarlarsa öldü de gitsin.
biz ölenlerden öğrendik, gidenlerin bir daha dönmeyeceğini.Biz ölenlerden öğrendik, gidenlerin bir daha dönmeyeceğini.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız tok karınla 40 kilo geliyor hala sabahın köründe kalkmış sahilde koşuyor, ablacım sonunda eriyip doğaya karışacaksın, bi dur artık.Kız tok karınla 40 kilo geliyor hala sabahın köründe kalkmış sahilde koşuyor, ablacım sonunda eriyip doğaya karışacaksın, bi dur artık.
arkadaşım keşke çok zengin olsaydık da, metroya taksiyle gitseydik dedi. adamın hayal gücü bile fakir.Arkadaşım 'keşke çok zengin olsaydık da, metroya taksiyle gitseydik' dedi. Adamın hayal gücü bile fakir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) C!Z!K: On numara ck begendim emeginize saglik tskurler (Laf Sokucu Sözler) mehmet: karabiber ,tuz g*t oldun sus :)" (Laf Sokucu Sözler) lafçı: Limiti dolduysa şekerim gelde film çekelim (Anlamlı Sözler) Birce: Ederinden Fazla değer insanı soytarı eder (Acı Sözler) cengiz mert: Seni seviyorum fakat aklımla veya kalbimle değil olurya akıl unutur kalp durur bu yüzden seni ruhumla seewiyorum o ne unutur nede durur...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
felsefi sözler laf sokan sözler yalan sözler ığneli sözler
gözyaşı sözleri kazakistan atasözleri minibüs yazıları kapak laflar günaydın mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen