bilal : Sevmek suya benzer görünce susaman geçer görmeyince boğazın kurur

Can Alıcı Sözler ok bilal demiş ki:
Sevmek suya benzer görünce susaman geçer görmeyince boğazın kurur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
gıcık sözler ıbretlik sözler beşiktaş sözleri hatıra sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok HaLK oTobüsüne Binip Öndeki Taksiyi Takip Et Diyen Ulvi
İçten Sözler ok Her ne kadar gülüşümden huzursuz olanlar olsa da, hastası olanlar için bir daha. :)
Sponsorlu Bağlantılar
hiç vazgeçmedim umutlarımdan. ıçimde kıyametler kopsada ben baharıyım yarınlarımın. çiçek açarım her kışın ardından.Hiç vazgeçmedim umutlarımdan. İçimde kıyametler kopsada ben baharıyım yarınlarımın. Çiçek açarım her kışın ardından.
bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hakkettiğimiz değeri bulamayacağız.Bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hakkettiğimiz değeri bulamayacağız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sen varya sen, çok adi, ukala, gıcık, kendini beğenmiş, şımarık, pislik olan birini bile yola getirecek kadar temiz kalplisin:)Sen varya sen, çok adi, ukala, gıcık, kendini beğenmiş, şımarık, pislik olan birini bile yola getirecek kadar temiz kalplisin:)
çorap, doğada 390 yılda, odada 1 dakikada kaybolmaktadır. lütfen duyarlı olalım.Çorap, doğada 390 yılda, odada 1 dakikada kaybolmaktadır. Lütfen duyarlı olalım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ülkücü Sözleri) tc akif akkuş: Ölümüne cCc (Resimli Güzel Sözler) hasan: bayıldım bu sözler hepsi çok ama çok güzel. Elinize sağlık (Dini Sözler) murat25: ÇaresizIiğimizin tek çaresi, Sensin AIIahım... (Sizden Gelenler) kopterci: HAYATINI ÇOCUKLARI İÇİN ÇALIŞARAK FEDA EDEN VE KARŞILIĞINDA HİÇ BİR ŞEY BEKLEMEYEN KİŞİYE BABA DENİR. (İftar Mesajları) hüseyin: Rasûlullah (sav) buyurdular: ?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ulvi sözleri japon atasözleri taziye mesajları bayram mesajları
korkunç sözler psikopat sözler cesaret sözleri ıntikam sözleri gözlerle ılgili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen