bilal : Sevmek suya benzer görünce susaman geçer görmeyince boğazın kurur

Can Alıcı Sözler ok bilal demiş ki:
Sevmek suya benzer görünce susaman geçer görmeyince boğazın kurur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
ısyankar sözler hayat sözleri kapak sözler mafya sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başarı Sözleri ok Başarı sahip olduğun yeteneklerle nereye kadar çıkabildiğinle ölçülür. ANAONİM
Doğru Sözler ok Belki o her şeye değecek kadar değerli senin için; ama unutma ki, Sen de onun için kendini yıpratacak kadar değersiz değilsin!
Sponsorlu Bağlantılar
kırmaya korktuğun kişi seni iki dakikada paramparça ederKırmaya korktuğun kişi seni iki dakikada paramparça eder...
sözlerinin her harfi güneşten parlakken, sen beni karanlığa itme!Sözlerinin her harfi güneşten parlakken, sen beni karanlığa itme!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçükken beni kilisenin önüne bırakmışlar, sürene sürene caminin önüne kadar gelmiş biriyim. ıman gücümüzü tartışmayalım.Küçükken beni kilisenin önüne bırakmışlar, sürene sürene caminin önüne kadar gelmiş biriyim. İman gücümüzü tartışmayalım.
biri bana bir demet gül getirse, oturur reçel yaparım. o derece unuttum bu aşk işlerini. (:Biri bana bir demet gül getirse, oturur reçel yaparım. O derece unuttum bu aşk işlerini. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) Elif: Tek kelimeyle muhtesem :) (Efkarlı Sözler) faruk 25: Bazen insan birini yanında tutmayı bilmez, ama onun yokluğunu da istemez. Kaybetmeyi göze alamaz, ama kazanmak için mücadele etmez. Bağlanmaya cesaret edemez, ama ondan tamamen kopmayı da beceremez. Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.. Hani çok sonra zaman geçer de kaybeder ya, İşte o zaman dökülür dudaklardan, itiraf edercesine: Ne gözümü alabildim, ne göze alabildim. (Cuma Mesajları) cengiz: Allah razı olsun okudukça insanın gonlu açılıyor. (Küsme Sözleri) KeRem: Nekadar SeIam Vermesemde Konusmasamda Önceden YasanmisIik ArkadasIik Varsa Onun Hatrina Yinede DariImam SeIamimi Veririm YasanmiIik UnutuImuyor (Laf Sokucu Sözler) zehra: Benimle kurduğun hayelleri başkasıyla yaşayacak kadar ucuzsan,ben de seni tanımayacak kadar pahalıyım.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kırgınlık sözleri hiphop sözleri ıtalyanca aşk sözleri sağlık sözleri
kötü sözler üzüntülü sözler gurbet sözleri ısyan sözleri teklif sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen