HATAYLI ARAP: Süper bir sayfa

Yalnızlık Sözleri ok HATAYLI ARAP demiş ki:
Süper bir sayfa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
çapkınlık sözleri harbi sözler ısyankar sözler yeni yıl mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Motivasyon Sözleri ok Güçlüyüm... Çünkü başka seçeneğim yok. Düşersem tutanım olmayacak biliyorum.
Asker Sözleri ok MERHABA BEN BAHRIYELIYIM LIMAN LIMAN GEZERIM, AKLIMA ESER KIZ TAVLARIM AKLIMA ESER GEMI TEMIZLERIM.
Sponsorlu Bağlantılar
biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz.Biz gözlerimize değil yüreğimize yazarız sevgiliyi. Ondandır hasretimiz ve bekleyişimiz.
mavi gözler yalan söyler, yeşil gözler aşkı gizler. siyah gözler aldatıp gider, ela gözler sevgiyi bekler. kahverengi gözler gerçek sever şimdi söyle bakalım senin gözlerin ne renk?Mavi gözler yalan söyler, yeşil gözler aşkı gizler. Siyah gözler aldatıp gider, ela gözler sevgiyi bekler. Kahverengi gözler gerçek sever... Şimdi söyle bakalım senin gözlerin ne renk?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben güneş gözlüğüne maaşım kadar para versem, param boşa gitmesin diye çıkarım çatıya güneş batana kadar güneşi izlerim.Ben güneş gözlüğüne maaşım kadar para versem, param boşa gitmesin diye çıkarım çatıya güneş batana kadar güneşi izlerim.
türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !Türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) DİLARA: MUTLU OLMAK İSTİYORSAN 10 DAKİKA ÇİŞİNİ TUT SONRA İŞE (Sizden Gelenler) Ramazan: Kendi içimde kopardım kıyameti, Bundan sonra kıvılcım olana, yaşatırım cehennemi ! (Resimli Güzel Sözler) Gürkan: kalite budur işte! Emeğinize sağlık hepsini beğendim. (Can Alıcı Sözler) peri: cox gozel sozler tsekür (Ölüm Sözleri) harun: hiç kimseden bir beklentim yok artık kimse olmadan da yaşayabilirim zaten hep tek başımaydım bu dünyada
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çekici sözler motivasyon sözleri ısyankar sözler latin atasözleri
atatürk sözleri yeni yıl mesajları sevgiliye uyku mesajları oturtan sözler çekici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen