HATAYLI ARAP: Süper bir sayfa

Yalnızlık Sözleri ok HATAYLI ARAP demiş ki:
Süper bir sayfa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
fransızca aşk sözleri acımasız sözler ıngilizce aşk sözleri ılginç sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İngiliz Atasözleri ok Atı suya götürmek kolay ama içirmek zordur.
Uğurlu Sözler ok karamsar hayatımda bir ışıksın sen uğur böceğimsin sen benim ışık saçıyorsun ufacık dünyama büyük ışıklar veriyorsun bebeğim.
Sponsorlu Bağlantılar
biz, sevdiğimize gül vermesini de biliriz, gönül vermesinide. yeterki kıymet bilsin!Biz, sevdiğimize gül vermesini de biliriz, gönül vermesinide. Yeterki kıymet bilsin!
dünyanın en güzel yeri insanın evidir. yeter ki o evde huzur ve mutluluk olsun.Dünyanın en güzel yeri insanın evidir. Yeter ki o evde huzur ve mutluluk olsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
seninle dünyayı gezerim diyen erkek, seni rusyada bırakır. benden söylemesi :)Seninle dünyayı gezerim diyen erkek, seni Rusya'da bırakır. Benden söylemesi... :)
kışa girerken ben: hoşça kal karpuz, dondurma, güneş. hoş geldin ıhlamur, şemsiye, mendil kutusu. sana da selam doğal gaz faturası.Kışa girerken ben: Hoşça kal karpuz, dondurma, güneş. Hoş geldin ıhlamur, şemsiye, mendil kutusu. Sana da selam doğal gaz faturası.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Erkekler İçin Sözler) fatih çimen: İyi Adamlar Hiçbir Zaman, Kötü AdamIar Kadar İlgi Görmez (Güldüren Sözler) boğatır: Neden instagrama cok az foto atiyosun diyolar ya olum guzel ciktigimiz fotograf varda biz mi atmiyoz (Kral Sözler) hakan: Göremiyeceğin hedefi asla vuramazsın Veee beni Görebileceğini Sanmıyorum (Sizden Gelenler) evli çocuklu mutlu mutsuz: kimse yağmur değil ki rahmeti mutlu gazabı yaman olsun kimse ben değil ki geride bıraktıkları omzunda yük olsun pişman olmak kolayda geri gitmek mümkün olsun (Laf Sokucu Sözler) ibrahim: çakma taş devrindemisiniz sahte palyonçolar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
neşeli sözler sağlık sözleri mısır atasözleri dünya ıle ılgili sözler
ıtalyanca aşk sözleri kırgınlık sözleri öğrenci sözleri etkileyici sözler yolculuk tatil sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen