HATAYLI ARAP: Süper bir sayfa

Yalnızlık Sözleri ok HATAYLI ARAP demiş ki:
Süper bir sayfa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
teklif sözleri hoş sözler asker sözleri başsağlığı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damar Mesajlar ok Çok Yol Aldım Senden Sonra Hatalarımla Bıraktın beni Baş Başa..
Manyak Sözler ok Aşkını Anlatmak istiyorsan bana Korkma Gözlerime Bak Sevgiyi yaşamak istiyorsan benimle korkma yarınlara benimle bak
Sponsorlu Bağlantılar
özledim demem gerekiyor mu, yoksa sen hisseder misin?Özledim demem gerekiyor mu, yoksa sen hisseder misin?
sen benim solumda saklı, seccademdeki duamsın! sen kalbimin en mahrem yanı, rabbimin armağanı ve en güzel yangınımsın.Sen Benim Solumda Saklı, Seccademdeki Duamsın! Sen Kalbimin En Mahrem Yanı, Rabbimin Armağanı Ve En Güzel Yangınımsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kasım ayında aşk arayacağınıza 1 senedir giymediğiniz montların cebinden para arayın. bulma ihtimaliniz daha yüksek.Kasım ayında aşk arayacağınıza 1 senedir giymediğiniz montların cebinden para arayın. Bulma ihtimaliniz daha yüksek.
babam odana çık, cezalısın! dedi. bizim evimiz tek katlı, adama ayıp olmasın diye komşuya çıktım. 1 haftadır orada takılıyorum.Babam 'odana çık, cezalısın!' dedi. Bizim evimiz tek katlı, adama ayıp olmasın diye komşuya çıktım. 1 haftadır orada takılıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dini Sözler) ferhunde: Biz salih amelleri yarınlara erteleyip, günahları bugünlerde yaşamak için yaratılmadık.. (Öğrenci Sözleri) k3nan: Kız meslek lisesi çıkışında bekleyen apaçi kardeşlerimizin de yeni egitim ve ögretim yılı şimdiden kutlu olsun. (Şirin Sözler) nutella: aşık olursun,seversin onunda seni sevmesini bekleye bekleye yıllar geçer bi bakarsın gelen giden yok,pes edersin gidersin (Aşk Sözleri) güngör: Ahh aşk ahhh kokusunu özIemek yakIadmmı boynundan ciğerIerme kadar çekmek kokusunu gözIerinin içine bkıp saatIerce bıkmadn öpüşmekk ama şimdi hepsi sahte aşk biIe menfaat oIdu (Güldüren Sözler) ebrar: çok mütişşşşşşşşşşşşşşş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
karizma sözler portekizce atasözleri değişik sözler üzücü sözler
ısyankar sözler sevgililer günü mesajları yolculuk tatil sözleri dürüstlük sözleri japon atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen