Işıl yıldız: Çok begendim okurken agladim ya

Dertli Sözler ok Işıl yıldız demiş ki:
Çok begendim okurken agladim ya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ülkücü sözleri azerbaycan atasözleri atatürk sözleri hollanda atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özür Mesajları ok çok özür dilerim ellerinden tuttuğum için çok özür diliyorum gözlerine baktığm için çok çok özür diliyorum seni insan yerine koyup sewdiğim için
Kurtlar Vadisi Sözleri ok PALA:Madem güneş tepeden doğdu. Gölge ayağımızın altıdır
Sponsorlu Bağlantılar
cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. vuslatım ol, her adımda sana geleyim. ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.Cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. Vuslatım ol, her adımda sana geleyim. Ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.
beddua edebilirim sana; hayatıma girişin olsun da çıkışın olmasın inşallah. :)Beddua edebilirim sana; hayatıma girişin olsun da çıkışın olmasın inşallah. :)
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aslan günde 18 saat uyurken eşek günde 18 saat çalışıyormuş. çok çalışmak başarılı yapsaydı ormanın kralı eşek olurdu, ondan hep yatarım.Aslan günde 18 saat uyurken eşek günde 18 saat çalışıyormuş. Çok çalışmak başarılı yapsaydı ormanın kralı eşek olurdu, ondan hep yatarım.
kırtasiyeye gidip uhu var mı abi? dedim, 404 not found dedi, yıkıldım.Kırtasiyeye gidip 'uhu var mı abi?' dedim, 404 not found dedi, yıkıldım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çekici Sözler) meral: Çekici söz Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşünüyor olmanı düşünmek galiba (Cezaevi Sözleri) bayree: kadermi yoksa kedermi allahım çektiklerimiz yetmedimi (Teşekkür Sözleri) kenan: ben de size teşekkür ederim bu sözler için ;) (Korkunç Sözler) aziz: Herkes farkIı bir pencereden bakar hayata, buna saygım var. Ama bazı insanIarın camını çerçevesini indiresim var! (Resimli Komik Sözler) mira: cok guzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
erkekler ıçin sözler candan sözler değerli sözler laf sokan sözler
kısa aşk sözleri bomba sözler koyan laflar rap sözleri trabzonspor sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen