Işıl yıldız: Çok begendim okurken agladim ya

Dertli Sözler ok Işıl yıldız demiş ki:
Çok begendim okurken agladim ya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
af dileme sözleri düşündüren sözler ürkütücü sözler karşılıksız aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İyi Geceler Mesajları ok Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .
Dramatik Sözler ok Biliyorsun gitmeyi istediğimden değil bu gidiş, kalmayı beceremediğimden. Terk etmek değil aslında korkum, ya gittiğim yerleri seversem.
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün hayat ikiye ayırırsa bizi, dilerim benden kopan sen, kalan benden daha mutlu olursun.Bir gün hayat ikiye ayırırsa bizi, dilerim benden kopan sen, kalan benden daha mutlu olursun.
ınsanı iki sey öldürürmüş; birincisi sevmediği insanın silahından gelen mermi, ikincisi sevdiği insandan gelmeyen ilgi.İnsanı iki sey öldürürmüş; Birincisi sevmediği insanın silahından gelen mermi, ikincisi sevdiği insandan gelmeyen ilgi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
baba : oğlum yeter artık facebook dışında bir dünya daha var! çocuk: vallahmı, linki yollasana :)Baba : Oğlum yeter artık facebook dışında bir dünya daha var! Çocuk: Vallahmı, linki yollasana :)
bir şeyi yapmak istersem çaresini, istemezsem bahanesini bulurum sıkıntı yok yani. :)Bir şeyi yapmak istersem çaresini, istemezsem bahanesini bulurum... Sıkıntı yok yani. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) erdal: Beğendimm bu sozleri (Sizden Gelenler) aşık: gökyüzünfe yıldız çok ay bi tane yeryüzünde insan çok sen bi tane (Laf Sokan Sözler) Azeri Aşık: BakışLarınLa yakdğın bu ateşi göz yaşLarınLa sönduremezsin sevgiliv (Azeri Sevgi Sözleri) Gunka: seni menim qeder. seven varsa. qoy sene menim qederde hesret qalsin. (Resimli Güzel Sözler) sultan: yorumlariniz çok güzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mektup yazıları yunan atasözleri aşık edici sözler efsane sözler
sevenler ıçin sözler yararlı sözler arabesk sözler hint atasözleri jilet sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen