melisa: erkekler dıştan oduna benzer dıştan kaleme benzer ama ham maddesi odundur

Anlamlı Sözler ok melisa demiş ki:
erkekler dıştan oduna benzer dıştan kaleme benzer ama ham maddesi odundur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
facebook sözleri güldüren sözler 23 nisan sözleri pişmanlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efkarlı Sözler ok Diyorlar ki; o kadar sözü nasıl yazıyorsun? Diyorum ki; o kadar vefasız var ki etrafta, hepsine bir cümle yaz, şair olursun!
Sıcak Sözler ok Her sabah uyanıyorum ve hala yapmak istediğim ilk şey yüzünü görmek.
Sponsorlu Bağlantılar
ben yüreğimde idam ettiğim kişinin sandalyesine tekmeyi vurmuşsam, dönüpte geriye bakmam yaşıyor mu diye.Ben yüreğimde idam ettiğim kişinin sandalyesine tekmeyi vurmuşsam, dönüpte geriye bakmam 'yaşıyor mu' diye.
hayatta bazı şeyleri unutabilirsin ama seni seveni, seni sayanı, sana yardım edeni, zor gününde yanında olanı ve acını paylaşanı asla unutma!Hayatta bazı şeyleri unutabilirsin ama seni seveni, seni sayanı, sana yardım edeni, zor gününde yanında olanı ve acını paylaşanı asla unutma!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben anneme bulaşık çıkmasın diye suyu sürahiden içiyorum, o bana insan ol diyor. ıyilikte yaramıyor. :)Ben anneme bulaşık çıkmasın diye suyu sürahiden içiyorum, o bana insan ol diyor. İyilikte yaramıyor. :)
adamın tişörtünde; kan, çikolata, at lekesi var sen çıkmış hımm zorlu bi leke diyosun. bi sor adamın başına ne gelmiş de böyle olmuş.Adamın tişörtünde; kan, çikolata, at lekesi var sen çıkmış 'hımm zorlu bi leke' diyosun. Bi sor adamın başına ne gelmiş de böyle olmuş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cep Mesajları) AyLam: Cep teleofunumu bulamıyorum. Kaybolduğu yer: yatak Şüpheli: YORGAN Yapılacak işlem: yorganı sallamak (Ağlatan Sözler) canlıcı: bazen sevmişsinfir bazen ise kaybolmuş (Korkunç Sözler) rumeysa toz: Cook fuel sozler bence (İnce Sözler) gaye: acısıyla tatlısıyla tabi (Sizden Gelenler) Zeus Kabadayı: ''Bazı İnsanlar Dedikleri İçin Pişman Olurken, Bazı İnsanlar Diyemedikleri İçin Pişman Oluyor. ''
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dokunaklı sözler değişik sözler spor sözleri af dileme sözleri
ısyankar sözler hollandaca sözler almanca aşk sözleri enteresan sözler koyan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen