sesiz sair: Keşke çocukken fazIa mutIu oImayıp birazını da bu zamanIara sakIasaydım. Lazım oIuyor bu günIerde.

Dertli Sözler ok sesiz sair demiş ki:
Keşke çocukken fazIa mutIu oImayıp birazını da
bu zamanIara sakIasaydım. Lazım oIuyor bu
günIerde.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
başarısızlık sözleri gürcü atasözleri ülkücü sözleri koyan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok andropoz olucam diye yanlışlıkla menopoz olan Ulvi
Ölümsüz Sözler ok Mevlana: Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol.. Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.. Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.. Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.. Hoşgörüde deniz gibi ol.. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol..
Sponsorlu Bağlantılar
ıçim yanıyor bu sevgiden, yanıyorum sen bilmeden. kül olurum, geçersin üzerimden; o külün ben olduğunu bilmeden.İçim yanıyor bu sevgiden, yanıyorum sen bilmeden. Kül olurum, geçersin üzerimden; o külün ben olduğunu bilmeden.
gitmek istediğini baştan söyleseydin, bütün gitmeler senindi. kaldın ve sana sadece kalbimi verebildim. söyle; senin neyine yetmedim?Gitmek istediğini baştan söyleseydin, bütün gitmeler senindi. Kaldın ve sana sadece kalbimi verebildim. Söyle; senin neyine yetmedim?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bi gün karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyosun galiba diyip tabağı almıştı.Bi gün karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyosun galiba diyip tabağı almıştı.
kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)Kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. Ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Mevlana Sözleri) sümeyye: deniz kalp gibidir dil de kıyı dibidir denizde ne varsa kıyıya vurar :) <3 (Dertli Sözler) Baran Jir Ekinci: ?UNUT??! Diyorlar Nede kolay söylüyorlar? Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta.. Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?! (Romantik Sözler) şeyhmusss: Bazı insanların hayatınıza niçin girdiğini çok takmayın köpeğinize isim verirken fazla düşünmezsiniz ... (Jilet Sözler) jilet osman: kaderime küskün hayatta üzgün . Ölme özgün seversen adam gibi gelir sevdiğin karşına ogün (Sizden Gelenler) OsmanlıTorunu: Zengin villada fakir inşaatta mala vuruyorsa bana adaletten bahsetmeyin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevgi sözleri cezaevi sözleri başsağlığı mesajları azeri sevgi sözleri
efkarlı sözler espirili sözler aşk sözleri ıtalyan atasözleri sevenler ıçin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen