sesiz sair: Keşke çocukken fazIa mutIu oImayıp birazını da bu zamanIara sakIasaydım. Lazım oIuyor bu günIerde.

Dertli Sözler ok sesiz sair demiş ki:
Keşke çocukken fazIa mutIu oImayıp birazını da
bu zamanIara sakIasaydım. Lazım oIuyor bu
günIerde.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
enteresan sözler atatürk sözleri kazakistan atasözleri etkileyici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damar Sözler ok bnm gibi gülen bnm gibi ağlayan bnm gibi üzülen bnm gibi sevinen birini bula bilirsin ama üzgünüm benim gibi seveni bulamazsın
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin beynime, enkazlar bıraktın kalbimde, artçılar hala devam ediyor.
Sponsorlu Bağlantılar
her şeyin üstesinden tek elle gelebilirim , öbür tekini sen tuttukça.Her şeyin üstesinden tek elle gelebilirim , öbür tekini sen tuttukça.
ınsanlar kaça ayrılır bilemem ama, beni çekemeyen ortadan ikiye ayrılsın!İnsanlar kaça ayrılır bilemem ama, beni çekemeyen ortadan ikiye ayrılsın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
nineme trip atmayı öğretiyorum. şimdilik üf sana ne be gavurun tohumu! diyor. zamanla öğrenecek inşallah.Nineme trip atmayı öğretiyorum. Şimdilik 'Üf sana ne be gavurun tohumu!' diyor. Zamanla öğrenecek inşallah.
yüce allahın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği suya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım.Yüce Allah'ın yağmur olarak yer yüzüne indirdiği su'ya az önce 4 lira verdim, bugünü odama kapanıp depresyon geçirerek tamamlayacağım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Sümeyye: Bazen öyle delice seversin ki gözlerin kör olmuşçasına bütün hatalarını bütün eksik yönlerini görmezden gelirsin .. (Atatürk Sözleri) nur: yenilerini istiyoruz (Sizden Gelenler) ismini vermek istemeyen çiğdem: ölümler kapatsada sana giden yolları tabutlarla gelir bu esenler kızı (Taziye Mesajları) boran: Acı günümde bu yazılar işime yaradı (Manalı Sözler) mihriban: Aşık olmayın beee! Nasıl olurda istekle ateşe atıyorsunuz kendinizi... inanın bir msjını beklemek bile bildiğin azappp
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
racon sözleri espirili sözler çılgın sözler ayrılık sözleri
hayat sözleri latin atasözleri başarı sözleri etkileyici sözler hiphop sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen