Furkan Sert: Bu sözler çok deli gerçekten. Arkadaşlarıma da sayfayı önereceğim :)

Deli Sözler ok Furkan Sert demiş ki:
Bu sözler çok deli gerçekten. Arkadaşlarıma da sayfayı önereceğim :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
baba sözler ayrılık sözleri taziye mesajları kurban bayramı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Sözleri ok Ya Rabbim! Bu mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
Duygulu Sözler ok Bu Yanlizlik Olumden Beter, Acilarin Sonu Degilmidir Dertler, Olum Gelmis Kapima, Can Bu Sozler Neyler!
Sponsorlu Bağlantılar
beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır..Beyazın Kaderi Kirlenmek, Siyahın Kaderi Suçlanmaktır..
ayazınla beni korkutma hasret! hayallerimi yaksam, ağustosu yaşarsınAyazınla beni korkutma hasret! Hayallerimi yaksam, ağustosu yaşarsın...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben de her şeyin en iyisine layığım ama bunu benden başka kimse bilmiyor.Ben de her şeyin en iyisine layığım ama bunu benden başka kimse bilmiyor.
ıkide bir monitörü titretip hoparlörü cızırdatan ama gelmeyen aramanın da mesajın da allah çeşit çeşit belasını versin. oh be.İkide bir monitörü titretip hoparlörü cızırdatan ama gelmeyen aramanın da mesajın da allah çeşit çeşit belasını versin. oh be.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözlü Sözler) Ümit/Şeriban: Seriban Seni Cok SewiYoRumm. (Şizofrenik Sözler) sevcan: bu sözler yıkılıyor bende de bu şeyler oluyor. (Sizden Gelenler) Kişi: Kimi gelir seni sen eder, kimi gelir seni senden eder (Umursamaz Sözler) Dilara: Arkanızdan konuşana aldırmayın. Bilirsiniz köpekler tanımadiklarına havlarlar (Güldüren Sözler) mallara inanmam: hayat bir oyunsa game over
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kardeşlik sözleri nankörlük sözleri özbek atasözleri bilinmeyen sözler
karizma sözler aldatma sözleri mafya sözleri efsane sözler yalan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen