Birce: Ederinden Fazla değer insanı soytarı eder

Anlamlı Sözler ok Birce demiş ki:
Ederinden Fazla değer insanı soytarı eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
aşk acısı sözleri çapkınlık sözleri güldüren sözler hoş sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Ben içimi döktüm sensiz geceye, hasretini anlattım usulca. Gökyüzüne yıldızlar eşlik etti, gözlerimden akan incilere, yüreğinden öptüm seni yine sessizce.
Günaydın Mesajları ok Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI
Sponsorlu Bağlantılar
özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. gençliği, güzelliği, maziyi değil kalbimde bıraktığın közü özledim.Özlediğim sevgi aşk değil, görünce doyduğum hazzı özledim. Gençliği, güzelliği, maziyi değil... Kalbimde bıraktığın közü özledim.
yalnızca bir şey istiyorum bir gün biri seni kırarsa, incitirse, üzerse, ağlatırsa; işte o zaman vicdanın hatırlatsın beni sana. desin ki, o olsa kıyamazdı sana.Yalnızca bir şey istiyorum... Bir gün biri seni kırarsa, incitirse, üzerse, ağlatırsa; işte o zaman vicdanın hatırlatsın beni sana. Desin ki, 'O olsa kıyamazdı sana'.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sen varya sen, çok adi, ukala, gıcık, kendini beğenmiş, şımarık, pislik olan birini bile yola getirecek kadar temiz kalplisin:)Sen varya sen, çok adi, ukala, gıcık, kendini beğenmiş, şımarık, pislik olan birini bile yola getirecek kadar temiz kalplisin:)
adam sırf feybuk şifresini vermemek için kızdan ayrılıyo. lükse bak, benim sevgilim olsa kıza dna şifremi bile veririm ama yok işte.Adam sırf feybuk şifresini vermemek için kızdan ayrılıyo. Lükse bak, benim sevgilim olsa kıza dna şifremi bile veririm ama yok işte.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dünya İle İlgili Sözler) zeynep kaya: Kimse kendini vicdan aynasında görecek kaIp gözüne sahip değiI oysa oIsaydı Dünya mükemmeI bir yer oIurdu (Kapak Laflar) Şengül: Peşinden koşan çok diye sevinme. ! İktisat der ki; Fiyat Azalınca, Talep Artar... ! (Acı Sözler) buruk bozdağ: ikinci sözu çok beğendim % 100 katılıyorum (Aşk Acısı Sözleri) hakan: seni seviyorum aşkım (Damardan Sözler) Duygu: Belkıde baslayan soz cok guzel ya
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
portekizce atasözleri sert sözler ağır sözlü sözler gıcık sözler
türkiye sözleri bomba sözler kapak sözler mutluluk sözleri seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen