Birce: Ederinden Fazla değer insanı soytarı eder

Anlamlı Sözler ok Birce demiş ki:
Ederinden Fazla değer insanı soytarı eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
sitem sözleri portekizce atasözleri ıyi şanslar mesajları hoş sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kıymetli Sözler ok İnsanlar, kolay ulaştıkları şeyin kıymetini bilmez.
Mevlid Kandili Mesajları ok Allah'ım! Rahman sıfatının hakkı için onu hak yoldan ayırma, ayağını kaydırma, kalbini bulandırma, can acısı duyurma, sevdiklerinden ayırma. Eve hep mutlu, huzurlu ve bereketli olsun. Duaları kabul, ibadetleri makbul olsun. Peygamber efendimiz şefaatçisi olsun. Her şey gönlünce olsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
gel başını omzuma yasla da, şu hayatın kahrını çektiğime değsin.Gel başını omzuma yasla da, şu hayatın kahrını çektiğime değsin.
başkasına beni seviyor mu sevmiyor mu diye sorman saçma, başkası ne bilecek? bu kalp benden sorulur, bilesin.Başkasına beni seviyor mu sevmiyor mu diye sorman saçma, başkası ne bilecek? Bu kalp benden sorulur, bilesin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
elektrikler kesilince acaba sadece bizim ki mi kesildi diye camdan dışarı bakan insanım. benden ne kötülük beklenir ki? :dElektrikler kesilince 'Acaba sadece bizim ki mi kesildi' diye camdan dışarı bakan insanım. Benden ne kötülük beklenir ki? :D
sen bana bi adım atsan ben sana koşarım. hatta o heyecanla seni geçip koşmaya devam edebilirim.Sen bana bi adım atsan ben sana koşarım. Hatta o heyecanla seni geçip koşmaya devam edebilirim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Yalnız kurt: Hayatta Adalet aramak. Genel evde Bakire Aramak kadar zordur... (Sizden Gelenler) fadil: aşk bir muz kabugudur bastıghında aygın degil hayatın kayar (Sizden Gelenler) Siyah: Kalkta Yürü Biraz Mezarlığa Doğru Beni Oralarda Kaybetmiş Gibi Ara.. (Psikopat Sözler) Aşkın: Sizin haytınız karı kız Bizimqii aşırıı Hıızzz (Sizden Gelenler) beren: Birgün bir yakın arkadaşım olursa bilsin ki ben onu bırakmam o bana hata yaparsa arkama bile bakmam....
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başarısızlık sözleri kral sözler üzüntülü sözler aşk espirileri
giderli sözler psikopat sözler araba sözleri çekici sözler ülkücü sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen