sülbiye: Aşkta olayın Özü İki kelimelik söyleyiş seni seviyorum

Etkileyici Sözler ok sülbiye demiş ki:
Aşkta olayın Özü İki kelimelik söyleyiş seni seviyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
ışçi bayramı mesajları başsağlığı mesajları felsefi sözler racon sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Araba Yazıları ok Sevdan olmasa.
Orijinal Sözler ok Yatağını ısıtmak için dilediğin kadar ten gezebilirsin. Yüreğin ısınmadıkça hangi bedende olursan ol daima üşüyeceksin.
Sponsorlu Bağlantılar
ellerin diyorum, keşke bir an bile olsun bırakmasalar ellerimiEllerin diyorum, keşke bir an bile olsun bırakmasalar ellerimi...
görüşmeyi yolu bekleyen bir mahkum gibi sevdim seni. gözleri kör pencerede, kulağı demir sürgüde.Görüşmeyi yolu bekleyen bir mahkum gibi sevdim seni. Gözleri kör pencerede, kulağı demir sürgüde.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ne demiş bir çin atasözü: türklere asla adres sormayın, bilmeseler bile tarif ederler.Ne demiş bir çin atasözü: Türklere asla adres sormayın, bilmeseler bile tarif ederler.
80 yaşındaki neneme feysbuk veya tivittır üyeliğin var mı? diye sordum, yarın istek yollarım kabul et ismim crazy girl dedi. elim ayağım boşaldı yeminle.80 yaşındaki neneme feysbuk veya tivittır üyeliğin var mı? diye sordum, yarın istek yollarım kabul et ismim Crazy Girl dedi. Elim ayağım boşaldı yeminle.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) elif: Kariya kiza değil.. .karina kizina bakarsan adamsin... (Resimli Komik Sözler) Neslihan: Bugün moralim çok bozuktu, bu sayfaya girince tekrar yerine geldi. Artık her gün düzenli bir şekilde girip hüzünlerime elveda diyeceğim :))) (Oturtan Laflar) hayal: ben ne gidene kal dememnede kalana git derim kalan yerini giden yolunu bulur (Resimli Komik Sözler) Uğur: Süperr hepsi (Havalı Sözler) cool: Her önüne gelen kıza canımsın diyen erkek kaç canın var lan senin mariomusun sen ?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
regaib kandili mesajları şirin sözler hasret sözleri mevlid kandili mesajları
süper sözler sağlık sözleri mani sözleri karşılıksız aşk sözleri uyuz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen