aysgldmr: kucucuk yurekte dunyalar kadar sen

Duygulu Sözler ok aysgldmr demiş ki:
kucucuk yurekte dunyalar kadar sen
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
sağlık sözleri serseri sözler mevlid kandili mesajları mevlana sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İntihar Sözleri ok Gerçek şu ki; kocaman gülmelerin arkasında intihar edenleriz biz.
Dokunaklı Sözler ok Sigarayla akla gelen sevgili izmaritle beraber yere düşer.
Sponsorlu Bağlantılar
birisi yara açar, daha sonra hiç kimsenin yara bandı olacağına inanmazsın. aksine herkesi tuz gibi görmeye başlarsın. çünkü tadı kaçmıştır dünyanın.Birisi yara açar, daha sonra hiç kimsenin yara bandı olacağına inanmazsın. Aksine herkesi tuz gibi görmeye başlarsın. Çünkü tadı kaçmıştır dünyanın.
anladık zaman durmuyorsun, durmuyorsun da neden hep geçerken ona uğruyorsunAnladık zaman durmuyorsun, durmuyorsun da neden hep geçerken O'na uğruyorsun...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yeni ılköğretim fişleri; ali tweet at. emel bizi dürt. ömer facebook sever. ıpek bak bu google. pelin yorum yap.Yeni İlköğretim Fişleri; Ali tweet at. Emel bizi dürt. Ömer facebook sever. İpek bak bu Google. Pelin yorum yap.
ailece zombiye dönüşsek annem yine değişmez, önce bayat insanları yiyin ziyan olmasın der.Ailece zombiye dönüşsek annem yine değişmez, önce bayat insanları yiyin ziyan olmasın der.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cep Mesajları) AyLam: Cep teleofunumu bulamıyorum. Kaybolduğu yer: yatak Şüpheli: YORGAN Yapılacak işlem: yorganı sallamak (Bilinmeyen Sözler) Alihan : Zeynep: Aşk bir BOKTUR YEMEĞEN yoktur ( amam mutlu olanlar hariç ) (Doğru Sözler) yeşim: sözleri okudum ve gerçekten çok doğru anlamlı sözler mevcut. emeğinize sağlık. (Oturtan Sözler) boşver: küçüktü kıyamadım büyüdü kayamadım (Aşık Edici Sözler) Hasip: sani cok saviyom lan seni cok seviyorum lan ben uff
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
edep sözleri beşiktaş sözleri öfke sözleri sms mesajları
galatasaray sözleri mevlana sözleri düşündüren sözler gıcık sözler cuma sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen