moon light : idare eder

Anlamlı Sözler ok moon light demiş ki:
idare eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
yalan sözler rus atasözleri ıyi şanslar mesajları teşekkür sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özlü Aşk Sözleri ok Böyle bir şeysin sen aşk; hem yaşamaya heves ettiren, hem ölümü özleten.
Geyik Laflar ok Aşk öyle ciddi bir hastalıktır ki iki kişiyi birden yatağa düşürür.
Sponsorlu Bağlantılar
bazı insanlar yan yana gelmesi gereken iki kelime gibiler; ancak birlikteyken anlamlılar. kader ise onları ayrı yazmıştır.Bazı insanlar yan yana gelmesi gereken iki kelime gibiler; Ancak birlikteyken anlamlılar. Kader ise onları ayrı yazmıştır.
aşk mı? senden sonra o üç harfin yerini çay aldı. senin kadar olmasa da içimi ısıtıyor işte.Aşk mı? Senden sonra o üç harfin yerini çay aldı. Senin kadar olmasa da içimi ısıtıyor işte.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
2 saattir tuvaletin ışığı yanıyor herkes biri var sanıyor. az evvel evde yoklama yaptık, boş olduğunu anladık. bir olayı daha ailecek çözdük.2 Saattir tuvaletin ışığı yanıyor herkes biri var sanıyor. Az evvel evde yoklama yaptık, boş olduğunu anladık. Bir olayı daha ailecek çözdük.
vücudumda eksikliğini hissettiğim tek şey ders çalışma hormonu.Vücudumda eksikliğini hissettiğim tek şey ders çalışma hormonu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sert Sözler) orhan: BEN SUSARIM SUSARIM AMA ZAMANI GELİNCE LAFIMI SOKARIM (İyi Geceler Mesajları) POYRAZ: Hazal seni çok seviyorum bebeyim seni ilk gördüğüm andan itibaren sevmeye başladım 120 günümüz bu gün seni herseyden çok seviyorum... (Sinir Sözler) Sevil: Azrail bile ayağıma gelecekse; sen neyin tiribindesin ?! (Fedakarlık Sözleri) esra: Ne kadar fedakarlik yaparsanız yapin zamanı geldiğinde "yapmasaydın"olur (Cezaevi Sözleri) Evin.: O SIMDI MAHKUM 😟😫❤ ALimmm.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
arnavut atasözleri trabzonspor sözleri mafya sözleri renkli sözler
19 mayıs sözleri aşık edici sözler bencillik sözleri öğrenci sözleri dertli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen