moon light : idare eder

Anlamlı Sözler ok moon light demiş ki:
idare eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
manalı sözler tatlı sözler türkiye sözleri çin atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İntikam Sözleri ok AğLama PaLyaço Makyajın Akar !
Candan Sözler ok Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla
Sponsorlu Bağlantılar
erkek adam ağlamaz denir ya, sakın ınanma! unutma ki, erkek adam ağlamayan değil, bir kadını ağlatmayandır aslında.Erkek Adam Ağlamaz Denir Ya, Sakın İnanma! Unutma Ki, Erkek Adam Ağlamayan Değil, Bir Kadını Ağlatmayandır Aslında.
öncelikle kabul etmem gereken şey onun beni sevmediği, sevmeyeceğiydi. sonrasında kabullenmem gereken şeyler çokta mühim değildi.Öncelikle kabul etmem gereken şey onun beni sevmediği, sevmeyeceğiydi. Sonrasında kabullenmem gereken şeyler çokta mühim değildi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
2 tane zayıfı olan öğrenciye peki takdir teşekkür var mı? diye soran amca, belli ki senin okul hayatın da pek parlak değilmş =)2 tane zayıfı olan öğrenciye 'peki takdir teşekkür var mı?' diye soran amca, belli ki senin okul hayatın da pek parlak değilmş =)
gözlerime bakamıyosan senin için yumarım. ama gözüm kapalı diye başkasına bakarsan, o gözlerini oyarım. =)Gözlerime bakamıyosan senin için yumarım. Ama gözüm kapalı diye başkasına bakarsan, o gözlerini oyarım. =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) Qaçay (AZE _ TərTər): Çox gözəl sözlərdir. Təşəkkürlər sizlərə (Aşık Edici Sözler) Sevgii: sözler güzel ama bendekiiler daha güzel abiisii (Duygulu Sözler) ebru demir: bugün senden ayrıldımm ammma sen benim hala kalbimdesin ben seni çok ama çok sevdimmm AŞKIMM (Gurbet Sözleri) Fatma: Ah gurbet zalim gurbet birakmadin yakami hüznlendim yine bu akşam dertlerimle tellendim akşamlar (Miraç Kandili Mesajları) Hüseyin: Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini Tebrik Ederim. Uşaktan Hüseyin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
trabzonspor sözleri polonya atasözleri kapak sözler 19 mayıs sözleri
afrika atasözleri ıspanyolca atasözleri geçmiş olsun mesajları kazakistan atasözleri 23 nisan sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen