moon light : idare eder

Anlamlı Sözler ok moon light demiş ki:
idare eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
kaliteli sözler janjanlı sözler yunan atasözleri azerice aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Romantik Sözler ok Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?
Giderli Sözler ok İnsanın ucuzu, insana pahalıya mal olur.
Sponsorlu Bağlantılar
cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. vuslatım ol, her adımda sana geleyim. ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.Cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. Vuslatım ol, her adımda sana geleyim. Ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.
odamda kulağımı sağır eden sessizlik, dışarıda yağmur, yüreğimde ucu bucağı bilinmeyen hasret var.Odamda kulağımı sağır eden sessizlik, dışarıda yağmur, yüreğimde ucu bucağı bilinmeyen hasret var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benimle evlen, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım diyerek evlendiği hatuna 1.kalite bulaşık eldiveni alan adam, adam gibi adamdır.Benimle evlen, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım diyerek evlendiği hatuna 1.kalite bulaşık eldiveni alan adam, adam gibi adamdır.
sinemadan çaldığı 3d gözlük ile youtubedan 3d film izlemeye çalışan insana türk denir.Sinemadan çaldığı 3D gözlük ile youtube'dan 3D film izlemeye çalışan insana Türk denir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Pişmanlık Sözleri) ALİ YILMAZ: Sevmeyene gönül vermek bir hayal kırıklığıdır (Komik Sözler) Ada.: 2 gecedir komşu sigarasını camdan atıyomuş bende yıldız kayıyor sanıyodum mk.:D:D (Kadınlar İçin Sözler) erdal: Kadına dal verirsen ağaç eder, ekmek verirsen aş eder, ev verirsen yuva eder, sevgi verirsen başına taç eder..! (Duyulmamış Sözler) Nigar: Guzel hesitate anlamadim (Karşılıksız Aşk Sözleri) zehra: Karşılıksız sevdim canımıverirdim ölümden Peter sevdası
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adalet sözleri küçük sözler ışçi bayramı mesajları ığneli sözler
şirin sözler yararlı sözler dürüstlük sözleri hasret sözleri sabır sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen