hasan k.: begendigim sozler mevcut emeği gecenlre tesekkur ederim

Eski Sözler ok hasan k. demiş ki:
begendigim sozler mevcut
emeği gecenlre tesekkur ederim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
dünya ıle ılgili sözler enteresan sözler harbi sözler ıyi geceler mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Araba Yazıları ok Orijinal musluğu.
Emo Sözleri ok I varmı hic kullanılmamış sıfır ßir yürek (!) I
Sponsorlu Bağlantılar
nesin sen? adını bir türlü koyamadığım uzaklaştıkça yaklaştığım kaçtıkça yakalandığım gecenin ayazında soğumayan sıcaklığım, yüreğimde tüm ağırlığıyla var olan diğer yarım. yüzleşmekten korktuğum duygularım. nesin sen? her şeyim mi? hiçbir şeyim mi?Nesin sen? Adını bir türlü koyamadığım uzaklaştıkça yaklaştığım kaçtıkça yakalandığım gecenin ayazında soğumayan sıcaklığım, yüreğimde tüm ağırlığıyla var olan diğer yarım. Yüzleşmekten korktuğum duygularım. Nesin sen? Her şeyim mi? Hiçbir şeyim mi?
sevmek bu kadar güzelse; kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir..Sevmek bu kadar güzelse; Kim bilir sevmeyi yaratan ne kadar güzeldir..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
mentollü şampuan kullandım ve şu an beynimden nefes alıyorum.Mentollü şampuan kullandım ve şu an beynimden nefes alıyorum.
burnunu karıştırırken birisi görünce hemen burnunu kaşıyormuş gibi yapan insana oscar ödülünü verin gitsin.Burnunu karıştırırken birisi görünce hemen burnunu kaşıyormuş gibi yapan insana Oscar ödülünü verin gitsin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kamyon Arkası Yazıları) Hakkı: Sinyal verip gectigin bu gönlü ilerde dörtlüleri yakıp beklersin durursam nağmerdim (Duygulu Sözler) ebru demir: bugün senden ayrıldımm ammma sen benim hala kalbimdesin ben seni çok ama çok sevdimmm AŞKIMM (Yürek Yakan Sözler) ecrin: seni seviyorum umut (Laf Sokucu Sözler) MUHAMMET KARAKAYA: Hepsini arkadaşlara söyledim yerin dibinde yer aradılar:-> (İntikam Sözleri) ferdi aydel: Hangi limana demir attıysak, götü başı oynadı martıların!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özel sözler tebrik sözleri evlilik sözleri fransız atasözleri
efsane sözler kardeşlik sözleri düşündüren sözler latin atasözleri ıngilizce sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen