uğur: Herkesin bendeki değeri, kendi verdiği kadardır.

Anlamlı Sözler ok uğur demiş ki:
Herkesin bendeki değeri, kendi verdiği kadardır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
havalı sözler gözlerle ılgili sözler mevlana sözleri ölüm sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İntikam Sözleri ok Yaptığınız numaraları yutuyorum sanmayın. Şimdilik sadece gargara yapıyorum. Günü gelince suratınıza tüküreceğim!
Adam Gibi Sözler ok Erkek adam modern olmak için gevşek olmaz. Erkek adam korur, kollar, kıskanır, sahiplenir. Gerekirse odun olur ama gevşek olmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
umrumda değil desen de bazen o kdar umrunda olur ki kelimeler sığmaz ıçinde.. dudaklarında hapsolur cümleler'UmRumda DeğiL' Desen de Bazen O kdar Umrunda oLur Ki... KeLimeler Sığmaz İçinde.. DudakLarında HapsoLur CümLeLer...
belki sihirbaz değildik ama biz de çok şeyimizi kaybettik.Belki sihirbaz değildik ama biz de çok şeyimizi kaybettik.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kıza ayrılalım diyorum benim gibisini bulamazsın diyor. lan amaç bu zaten, senin gibisini istesem sende kalırım.Kıza ayrılalım diyorum 'benim gibisini bulamazsın' diyor. Lan amaç bu zaten, senin gibisini istesem sende kalırım.
bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü. hala okuyor musun? sirke de koy sirke. :)Bir ilişkiyi kurtarmak için önce sabır, sonra zeka, bir kaşık tuz, 10 gram zencefil, bir tutam meyan kökü. Hala okuyor musun? Sirke de koy sirke. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) sema nur: seni ben çok sevmiştim ama sen kıymetimi bilemedin zaliminoğlu (Sizden Gelenler) merve: beni çekemeyenler besmele çeksin sayemde imana gelsin (Aşk Acısı Sözleri) ALARANINKİ: SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM ALARAAAA!!!! (Değişik Sözler) Esra: Çok beğendim (Karizma Sözler) ErKan: bana göre bunlar hepsi teşekkürler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağır sözlü sözler aşk espirileri mısır atasözleri af dileme sözleri
türkiye sözleri ıngiliz atasözleri ıntikam sözleri küçük sözler felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen