uğur: Herkesin bendeki değeri, kendi verdiği kadardır.

Anlamlı Sözler ok uğur demiş ki:
Herkesin bendeki değeri, kendi verdiği kadardır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
ağır abi sözleri anlamlı sözler ıftar mesajları çılgın sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cep Mesajları ok Telefonumu ortada bırakıp bir yerlere gidebiliyorsam, senden umudu kesmişim demektir.
Ünlü Sözler ok Pişmiş Aşka Su Katılmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen canımı kesiyorlar. sonra bir bakıyorum, bıçak yabancı değil. en çok da, bu acıtıyor.Bazen canımı kesiyorlar. Sonra bir bakıyorum, bıçak yabancı değil. En çok da, bu acıtıyor.
sen onun uğruna nelerden vazgeçersin de o bir hiç uğruna senden vazgeçer. kimseye kendinden fazla güvenme, herkes bir gün el olur gider.Sen onun uğruna nelerden vazgeçersin de o bir hiç uğruna senden vazgeçer. Kimseye kendinden fazla güvenme, herkes bir gün el olur gider.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün babaannem bana umudunu kaybetme, patlıcandan bile reçel oluyorsa senden neler neler olur dedi, artık hayata umut dolu gözlerle bakıyorum.Bugün babaannem bana 'Umudunu kaybetme, patlıcandan bile reçel oluyorsa senden neler neler olur' dedi, artık hayata umut dolu gözlerle bakıyorum.
gizli numara çağrı attı. geri dönmemi beklemiyordur inşallah.Gizli numara çağrı attı. Geri dönmemi beklemiyordur inşallah.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) uğur: Seni seviyorummmm eminee (Sizden Gelenler) idris: NE ARKAMDAN KONUŞANA BAKARIM NEDE BENİ ÇEKMEYENİ TAKARIM; ALLAHA HAVALE EDER KENDİ YOLUMA BAKARIM... (Laf Sokan Sözler) mira: Benden nefret edenlerden nefret edecek kadar vaktim yok.çünkü ben bana değer verenler de meşgulümm (Kızgınlık Sözleri) goksu: cokkk guzel olmuş elimize sağlık (Terk etme Sözleri) VEYSİ GEYİK: GÜZELLİĞİNE DİYECEK BİŞEY YOK AMA PEŞİNE TAKILMAYADA GEREK YOKK
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
espirili sözler sıradan sözler harbi sözler facebook sözleri
platonik aşk sözleri kızılderili atasözleri yolculuk tatil sözleri damar sözler anlamsız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen