hasan kurucay: Çocukluğum çıraklıkta geçti, kir pas içinde Gençliğim korsan yürüyüşlerde, mitinglerde Hapse erken düştüm.. copla erken tanıştım Küçük voltalardan bıktım, usandım Şimdi uçsuz bucaksız ovalarda Adımlarımı saymadan, geriye dönüp bakmadan Usanmadan, bıkmadan Deli taylar gibi koşmak istiyorum! Ve görüyorsunki aşkı beceremiyorum Beni kendi halime bırak yavrucuğum Ben yolumu nasıl olsa bulurum... hasan kurucay Devami olur deng gelsem sayfaya

Deli Sözler ok hasan kurucay demiş ki:
Çocukluğum çıraklıkta geçti, kir pas içinde
Gençliğim korsan yürüyüşlerde, mitinglerde
Hapse erken düştüm.. copla erken tanıştım
Küçük voltalardan bıktım, usandım
Şimdi uçsuz bucaksız ovalarda
Adımlarımı saymadan, geriye dönüp bakmadan
Usanmadan, bıkmadan
Deli taylar gibi koşmak istiyorum!
Ve görüyorsunki aşkı beceremiyorum
Beni kendi halime bırak yavrucuğum
Ben yolumu nasıl olsa bulurum... hasan kurucay
Devami olur deng gelsem sayfaya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
cumhuriyet bayramı mesajları kadınlar ıçin sözler süper sözler fransızca aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Galatasaray Sözleri ok Delikanlı adam kanatlı takım tutmaz, tutsada delikanlı olmaz. GALATASARAYli olmak bir ayrıcalıktır anlatılmaz yaşanır.
Kurban Bayramı Mesajları ok BUGUN KURBAN BAYRAMI, KURBANLAR KESILECEK, SEVAP NIYETIYLE DAGITILICAK HERKESE? YUREKLER BIR OLACAK GONULLERE KILITLENECEK. GOKLER RAHMET BEREKETIYLE YAGMURLAR BOSALTACAK YERYUZUNE. NICE BAYRAMLARA? 199 karakter 2 sms.
Sponsorlu Bağlantılar
her yalan unutuluyor zamanla, her yara kabuk bağlıyor, gidenler arkalarında kırık kalpler bırakıyor ama zamanla o yangınlarda sönüyor, gün geliyor sadece sen kalıyorsun. ve ne giden geriye geliyor, ne de döktügün gözyasları onlara değiyor. o yüzden eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. boşver her rüya güneşle sona eriyor.Her yalan unutuluyor zamanla, her yara kabuk bağlıyor, gidenler arkalarında kırık kalpler bırakıyor ama zamanla o yangınlarda sönüyor, gün geliyor sadece sen kalıyorsun. Ve ne giden geriye geliyor, ne de döktügün gözyasları onlara değiyor. O yüzden eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. Boşver her rüya güneşle sona eriyor.
sevmelerim vardır benim, uğruna kendimi yaktığım. sevmelerim vardır benim, bir yalana gözümü kırpmadan yıktığım.Sevmelerim vardır benim, uğruna kendimi yaktığım. Sevmelerim vardır benim, bir yalana gözümü kırpmadan yıktığım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tuvalet kapısını tıkladım içerideki adam gel dedi. lanet olsun hiç bu kadar bozulmamıştım. :)Tuvalet kapısını Tıkladım içerideki adam 'gel' dedi. Lanet olsun hiç bu kadar bozulmamıştım. :)
annemle kavgamız 30 saniye, kavga bittikten sonra kendi kendine konuşması 5 saat.Annemle kavgamız 30 saniye, kavga bittikten sonra kendi kendine konuşması 5 saat.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) şahin aliyev: hayallerimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum (Sizden Gelenler) Oktay ÖLÇEK: Kelimeler incitir, bunu kanıtlayacak yaralarım var. (Korkunç Sözler) Fatma: Cehennemin bir ateş olduğunu biliyorsan diline, eline, gözüne sahip çok. (Fenerbahçe Sözleri) F?N?RB@HÇ?: Fenerbahçe Candır, Gerisi Heyecandır (Ağır Abi Sözleri) Başkann: Caz Yapsada Devletin Kolpa PolisLeri ; Hakim Değil Kralıda Gelse Yıkamaz Kurduğumuz Hayalleri . !!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fransızca aşk sözleri kapak sözler ıran atasözleri mektup yazıları
özel sözler oturtan laflar sihirli sözler taziye mesajları acımasız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen