ferhat k: Bir kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir nede kırılmaya

Eski Sözler ok ferhat k demiş ki:
Bir kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir nede kırılmaya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
kötü sözler efkarlı sözler damardan sözler umursamaz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Makara Sözler ok yoklugunda erişim paketi teselli olmasada
Hüzünlü Sözler ok Hayallerimizi başkasıyla yaşayacak olmam sana hiç mi koymayacak.
Sponsorlu Bağlantılar
eğer hayattan bıkıp ölüme doğru sessizce yürümek istersen yanıma gel ki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim.Eğer hayattan bıkıp ölüme doğru sessizce yürümek istersen yanıma gel ki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim.
yokluğuna hasret sonbahara başlıyorum, varlığını hissettiğim o sonbaharlara benzemeyen. belki biraz yağarım bu aralar, ıslanma sakın!Yokluğuna hasret sonbahara başlıyorum, varlığını hissettiğim o sonbaharlara benzemeyen. Belki biraz yağarım bu aralar, ıslanma sakın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste kek servisi başlayınca aniden uyanan insandan korkarım ben :)Otobüste kek servisi başlayınca aniden uyanan insandan korkarım ben :)
olum kelebek! 1 günlük ömrün var git dolaş, manita yap, ye iç toz. gelmiş bizim evde ampüle kafa atıyorsun.Olum kelebek! 1 günlük ömrün var git dolaş, manita yap, ye iç toz. Gelmiş bizim evde ampüle kafa atıyorsun.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İyi Geceler Mesajları) pembe: Gece yatarken ?iyi geceler? dediğiniz insan sabah kalktığında size ?günaydın? demiyorsa; boşverin gitsin. (Sms Mesajları) kırık yürek: Bir insan bu zamana kadar sakIadığı mesajIarı bir anda siIiyorsa gerçekten kırıImış demektir. (Sizden Gelenler) ...!: Aşk bittimi herkes yazar herkes şair, aşka koşarken bir ben zahir...! (Cezaevi Sözleri) Hakan Ö: Elazığ ceza einde mahkum olan Müslüm abeme Illaki birr gün bizimlesin abee (Öğrenci Sözleri) Hasan Kabak: Saçma Bi Laf ama beğendim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kaliteli sözler dertli sözler ezici sözler aşk espirileri
çin atasözleri azerbaycan atasözleri gıcık sözler babalar günü mesajları ülkücü sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen