ferhat k: Bir kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir nede kırılmaya

Eski Sözler ok ferhat k demiş ki:
Bir kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir nede kırılmaya
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
öğretmenler günü mesajı çerkez atasözleri atarlı sözler dini sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok SEN VARYA SEN SÜTLAÇ KADAR TATLI LAHMACUN KADAR SICAK ÇIĞ KÖFTE GİBİ ACILI DOLMA GİBİ ÇEKİCİ BULGUR GİBİ ASIL AŞURE GİBİ KARIŞIK VE İÇLİ KÖFTE GİBİ MÜKEMMELSİN YA!!!!!!!
Kaliteli Sözler ok İnsanın en iyi dostu gölgesi derler. Unutma! O bile yanında olmak için aydınlık günü bekler!
Sponsorlu Bağlantılar
boşuna yağıyorsun be yağmur! onunla birlikte ıslanamayacağız kiBoşuna yağıyorsun be yağmur! Onunla birlikte ıslanamayacağız ki...
yanlış insanlarda güzel hayaller kurup mükemmel hayal kırıklığına uğruyoruz.Yanlış insanlarda güzel hayaller kurup mükemmel hayal kırıklığına uğruyoruz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
1 yeni mesaj. seni sevi ıçerik gösterilemiyor. fazla yalan var :)1 Yeni Mesaj. Seni Sevi... İçerik Gösterilemiyor. Fazla YALAN Var :)
kız belediye plajına, instagram da efekti vere vere miami sahiline dönüştürmüş.Kız belediye plajına, instagram da efekti vere vere miami sahiline dönüştürmüş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) Urfalı: Taplama Tava Hergun Bu Hava :) (Cezaevi Sözleri) Fevzi fidan: Ceza evi dört duvar mahkumlar nöbet tutar ağlar analar babalar merak etme ana bir gün oğlunda çıkar (Dostluk Sözleri) Aykut28: Güzel söz Allah herkese güzel dostluklar nasip etsin çok şükür benim çok kaliteli dostlarım var (İhanet Sözleri) sündüz ünlü: Katılıyorum paylaşılan duruma ne aşk ne sevgi nede saygı yazık herşey eskiden güzelmiş (Hayat Sözleri) döndü: HaYaT Dediğin Bir Oyun Birgün eLbet Biticek.. Arkada Bıraktığın HatıraLar öLecek.. Sanma bana Yaptığın Yanına Kar kalacak.. Seninde Karşına birgün Seni yakan Çıkıcak.. O zaman ağLayacak ve ßeni hatırLıyıcaksın.. işte o An Senin Bana Son SöyLediğin SözLeri
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
günaydın mesajları ıngilizce aşk sözleri baba sözler kadir gecesi mesajları
gürcü atasözleri türkiye sözleri şoför sözleri manalı sözler davetiye sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen