hasan kuruçay: Upuzun çayırlarda yalınayak koşmak istiyorum Saçlarım rüzgara konuk..yüzüm dağlara dönük Göğsümün çeperini ölümle sınayan esaret Ve yüreğimi yararcasına zorlayan cesaret Kıyasıya vuruşsun istiyorum! Koşmak.. koşmak istiyorum sevgilim Dönemezsem affet...

Deli Sözler ok hasan kuruçay demiş ki:
Upuzun çayırlarda yalınayak koşmak istiyorum
Saçlarım rüzgara konuk..yüzüm dağlara dönük
Göğsümün çeperini ölümle sınayan esaret
Ve yüreğimi yararcasına zorlayan cesaret
Kıyasıya vuruşsun istiyorum!
Koşmak.. koşmak istiyorum sevgilim
Dönemezsem affet...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
özbek atasözleri manyak sözler kutlama sözleri love sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Mesajları ok Rahmet rüzgârıyla savrulup Cennet Bahçesin de durmak, Ehli dünyadan geçip Mevlayı bulmak, Gönüller sultanı ile beraber olmak dileğiyle Allah.c.c cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah .
Dokunaklı Sözler ok Hayat bana 'Sen kimsin de hayal kuruyorsun' der gibi...
Sponsorlu Bağlantılar
kalan ömre inat, mutlu yaşamak bir sanat. sevgiye, dostluğa aç kol kanat, gerisi inan bana teferruat.Kalan ömre inat, mutlu yaşamak bir sanat. Sevgiye, dostluğa aç kol kanat, gerisi inan bana teferruat.
hayatımda kimse yok; ama pişman değilim. çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerden.Hayatımda kimse yok; ama pişman değilim. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerden.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eski sevgilim beni kıskandırmak için yeni sevgilisiyle fotoğraf çekinip bana yolladı. ben de kızın babasına yolladım, biraz da o kıskansın. :)Eski sevgilim beni kıskandırmak için yeni sevgilisiyle fotoğraf çekinip bana yolladı. Ben de kızın babasına yolladım, biraz da o kıskansın. :)
kadın: aşkım bugün dışarıda yiyelim mi? erkek: tamam balkona kur sofrayı geliyorum.Kadın: Aşkım bugün dışarıda yiyelim mi? Erkek: Tamam balkona kur sofrayı geliyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Kadir Keleş: İnsanın en rahat göründüğü zaman, belki de rol yaptığı andır. (Sizden Gelenler) guldane uslanmaz: Hayat haketmeyen insanlara uzulecegin kadar uzun degil hayattan tad almaya bak yasasanda bitecek yasamasanda (Umursamaz Sözler) Arda: Yediysek ömrümüzden harcadıysak cebimizden sizlik bi durum yok yani (Esprili Sözler) Merve Gs: O kadar soğuk cehennemde yanmak mümkün değil : ) (Koyan Sözler) Melyy: Arkandan konusan ittir. Yüzüne konusan YIGITTIR
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıngiliz atasözleri aşık edici sözler yalnızlık sözleri küsme sözleri
geçmiş olsun mesajları taziye mesajları hiphop sözleri öfke sözleri damar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen