hasan kuruçay: Upuzun çayırlarda yalınayak koşmak istiyorum Saçlarım rüzgara konuk..yüzüm dağlara dönük Göğsümün çeperini ölümle sınayan esaret Ve yüreğimi yararcasına zorlayan cesaret Kıyasıya vuruşsun istiyorum! Koşmak.. koşmak istiyorum sevgilim Dönemezsem affet...

Deli Sözler ok hasan kuruçay demiş ki:
Upuzun çayırlarda yalınayak koşmak istiyorum
Saçlarım rüzgara konuk..yüzüm dağlara dönük
Göğsümün çeperini ölümle sınayan esaret
Ve yüreğimi yararcasına zorlayan cesaret
Kıyasıya vuruşsun istiyorum!
Koşmak.. koşmak istiyorum sevgilim
Dönemezsem affet...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
kötü sözler tatlı sözler bilgisayar sözleri gıcık sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manalı Sözler ok Unutma! Keskin kılıç olmak için çok çekiç yemen gerekir.
Koyan Laflar ok Sevgili geçmiş; verdiğin tüm dersler için teşekkürler. Sevgili gelecek; şimdi hazırım.
Sponsorlu Bağlantılar
sevdigim! ıçime öyle bir ateş düşürdün ki, kalbimin terleri akıyor gözlerimden.Sevdigim! İçime öyle bir ateş düşürdün ki, kalbimin terleri akıyor gözlerimden.
bir gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz, yağan yağmur durur ama gönülde fırtına durmaz, her şey unutulur ama sevilen kişi asla.Bir Gül Kurur Ama Kalpteki Sevgi Kurumaz, Yağan Yağmur Durur Ama Gönülde Fırtına Durmaz, Her Şey Unutulur Ama Sevilen Kişi Asla.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
misafir için hazırlık yapan annenin evde yarattığı gerilimden elektrik elde etsek, bütün ülkeye yeter, hatta ihraç bile ederiz!Misafir için hazırlık yapan annenin evde yarattığı gerilimden elektrik elde etsek, bütün ülkeye yeter, hatta ihraç bile ederiz!
okuldan geldikten sonra aynaya bakıp: ben bütün gün bu tiple mi gezdim la diyesim geliyor bazen.Okuldan geldikten sonra aynaya bakıp: 'Ben bütün gün bu tiple mi gezdim la' diyesim geliyor bazen.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dürüstlük Sözleri) mustafa timuçin: ben seni yıldız kayarken tutuğum dilek deyilsin ben seni ezan okunurken okuduğum duasın (Laf Sokucu Sözler) omir: Sevdim seni sebepsiz Sevmedin beni şerefsiz! (Sizden Gelenler) poyraz: kimsenin gormedigi yerde agla ewlat +Cunku bu insanlar goz yaslarini bile satarlar (Laf Sokucu Sözler) MUHAMMET KARAKAYA: Hepsini arkadaşlara söyledim yerin dibinde yer aradılar:-> (Aşık Edici Sözler) aşık tayfa: Çok guzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başarısızlık sözleri muhteşem sözler özür mesajları terk etme sözleri
değişik sözler japon atasözleri sitem sözleri kıymetli sözler başsağlığı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen