Tuğçe: Çok güzel sözler

Can Alıcı Sözler ok Tuğçe demiş ki:
Çok güzel sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
manalı sözler öğrenci sözleri ıspanyolca aşk sözleri yunan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Uyuz Sözler ok Araba sürerken gaza basıyomuydun.
Sevgililer Günü Mesajları ok Sen, yerdeki yeşillik gibisin, ayağın bağlı. Bir yel esti mi, tam inanca ulaşmadan başını sallarsın.
Sponsorlu Bağlantılar
ıncineceğini sanarak dokunamadığın o çiçek, aşkın vücut bulmuş halidir belkide. sevgili, ona iyi bakmalısın.İncineceğini sanarak dokunamadığın o çiçek, aşkın vücut bulmuş halidir belkide. Sevgili, ona iyi bakmalısın.
ıstediğin kadar seni gülerken görsünler! ıçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.İstediğin kadar seni gülerken görsünler! İçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
penguen olmakta zor. mesela ciddi bi şey konuşuyorsun, bitince yine paytak paytak yürüyeceksin. karizma yerlerde.Penguen olmakta zor. Mesela ciddi bi şey konuşuyorsun, bitince yine paytak paytak yürüyeceksin. Karizma yerlerde.
sanırım sinekler beni çekici buluyor.Sanırım sinekler beni çekici buluyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) Sevcan: Beni unut diyorsun, Unuturum unutmasına da önce hatırlamam lazım. (Sizden Gelenler) laves: beynim şeytanlaştı kalbim gaddarlaştı artık (Can Alıcı Sözler) caresiz: HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM (Sinir Sözler) dila: Gülmek için mutlu olmayı beklemeyin belkide gülmeden ölürsünüz (Delikanlı Sözler) Muhammet d: Ben senin yanina yakismayabilirim ama senin karakterin de benimkinin yaninda gozukmuyor
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
üzücü sözler kötü sözler ıyi şanslar mesajları miraç kandili mesajları
sabır sözleri erkekler ıçin sözler dürüstlük sözleri miraç kandili mesajları nefret sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen