Tuğçe: Çok güzel sözler

Can Alıcı Sözler ok Tuğçe demiş ki:
Çok güzel sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
evlilik sözleri trabzonspor sözleri küsme sözleri aşk acısı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Rus Atasözleri ok Kartal istediği zaman aslan seviyesine inebilir, ama aslan kartal seviyesine çıkamaz.
Sevgi Sözleri ok Sophia Loren: Cinsel cazibe, yüzde 50 sizin sahip olduklarınız, yüzde 50 insanların sizde olduğunu düşündüğü şeydir.
Sponsorlu Bağlantılar
ıki göz arasındaki farkı bilir misin? beraber ağlar, beraber uyur, beraber görüp, beraber gülerler. ama birbirlerini asla göremezlerİki göz arasındaki farkı bilir misin? Beraber ağlar, beraber uyur, beraber görüp, beraber gülerler. Ama birbirlerini asla göremezler...
kumlara yazılmış sözcükler kadar kısacıktı ümidim. ve anladım ki bir takım şeyleri ben ilk dalgada yitirmişim.Kumlara yazılmış sözcükler kadar kısacıktı ümidim. Ve anladım ki bir takım şeyleri ben ilk dalgada yitirmişim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
evlenenler var, nişanlananlar var, okulu bitirenler var, ben de hayırlı olsun diyerek yaşıyorum. :)Evlenenler var, nişanlananlar var, okulu bitirenler var, ben de hayırlı olsun diyerek yaşıyorum. :)
ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum çok yaşa diye bağırıyor.Ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum 'çok yaşa' diye bağırıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) zehra: kaldirsan tatlı yüzünü, çarpışsa gözlerimiz... (İngilizce Aşk Sözleri) pınar: Tamam sayfa guzel ıngılızce sozler koymussunuz basıt olmasına ragmen guzel sayılır da. Yanlıs yazdıgınız kelımelerı duzeltın lutfen. Mesela rout dıye bısı yok ıngılızcede. Bunun gıbı gozume carpan bı kac tane daha var. Ilgılenırsenız sevınırım. (Geyik Laflar) Gökhan burdu: Kız istemeye gittik, kız ben istemiyorum dedi. ya zaten sen değiI biz isticez dedik, kovduIar. aiIecek şaşkınız (Aşık Edici Sözler) yiğit: BEn olurum senin sewgilin gel (Resimli Komik Sözler) Nisa: Vallahi bizim ev gülmekten kopuyooo ellerinize sağlık çok güzel olmuş.:-D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
terk etme sözleri ramazan bayramı mesajları saçma sözler günaydın mesajları
dini sözler rap sözleri komik sözler azeri sevgi sözleri bulgar atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen