Tuğçe: Çok güzel sözler

Can Alıcı Sözler ok Tuğçe demiş ki:
Çok güzel sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
aşk espirileri türkmen atasözleri ınce sözler yalan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özlü Aşk Sözleri ok Öyle özledim ki, hani tuz olsan yarama basardım. Acıtsan da susardım.
Can Alıcı Sözler ok Hapşurduğumda; çok yaşa, iyi yaşa yerine benimle yaşa deseydi keşke Bende; 'sende gör' değilde, 'emrin olur' deseydim sessizce.
Sponsorlu Bağlantılar
yazı gelirse benimsin, tura gelirse seninim.Yazı gelirse benimsin, tura gelirse seninim.
gülüyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. güzelim, çünkü kusurlarımın farkındayım. bilgeyim, çünkü hatalarımdan çok şey öğrendim. aşığım, çünkü nefreti  hissettim. gülebiliyorum, çünkü üzüntü nedir iyi biliyorum!Gülüyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. Güzelim, çünkü kusurlarımın farkındayım. Bilgeyim, çünkü hatalarımdan çok şey öğrendim. Aşığım, çünkü nefreti hissettim. Gülebiliyorum, çünkü üzüntü nedir iyi biliyorum!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ispanak yiyip çocuklara örnek olan temel reisin, ağzında sürekli pipo taşıması sizce bir çelişki mi ? Ispanak yiyip çocuklara örnek olan Temel Reis'in, Ağzında sürekli pipo taşıması sizce bir çelişki mi ?
rüyamda arkadaşım borç para istiyodu. uyanıp cüzdandaki parayı ehliyetin arkasına sakladım.Rüyamda arkadaşım borç para istiyodu. Uyanıp cüzdandaki parayı ehliyetin arkasına sakladım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilinmeyen Sözler) aytil: ağzın başka kulağın başka söylüyorsa napıcaksın susucaksın (Kıskançlık Sözleri) maya: ben aşkımı çok kıskanıyorummm (Umursamaz Sözler) Dila: Umrumun kulakları tıkalı. (Edep Sözleri) Muharrem YAZICI: Eskiden ayıp diye bir şey vardı şimdi insanlar sokakta her haltı yiyolar yok böyle şey (Sizden Gelenler) dilo: İnsan sevince mutluluğun en dibini yaşıyor. Yaşamak sevincin içinde yer alıyorsa, aldığın nefesin huzur olduğunu anlarsın.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fenerbahçe sözleri platonik aşk sözleri mutluluk sözleri etkileyici sözler
güzel laflar değişik sözler ısyankar sözler facebook sözleri tasavvufi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen