ezgi çayir: İntikam benim hayat felsefem

Arabesk Sözler ok ezgi çayir demiş ki:
İntikam benim hayat felsefem
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
havalı sözler ağır sözlü sözler özlü aşk sözleri düşündüren sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dertli Sözler ok Kimse Sormaz Bana Derdin nedir Diye, Derdim hayat olmuş Benim Kimseye Yok nefretim?
Aşk Sözleri ok Allah'ım; sen onu, benden başkasına helal etme!
Sponsorlu Bağlantılar
mutluluk ağacına tırmanmak yerine, altında durup dallarını eğmesini beklersek sadece kuru yaprakları dökülür üzerimize.Mutluluk ağacına tırmanmak yerine, altında durup dallarını eğmesini beklersek sadece kuru yaprakları dökülür üzerimize.
sevdim işte. sendeki imkansızlığı sevdim. sana sarılamamanın acısını sevdim. sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.Sevdim işte. Sendeki imkansızlığı sevdim. Sana sarılamamanın acısını sevdim. Sırf sonunda sen varsın diye sana olan hasreti sevdim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
iphonemin ekranı bulanık gösteriyor beyler, umarım kör olmuşumdur. ona bişey olmasın.Iphonemin ekranı bulanık gösteriyor beyler, umarım kör olmuşumdur. Ona bişey olmasın.
beyaz atlıyı beklerken, beyaz çoraplıya gitmekte var kızlar. dikkat edin. :)Beyaz atlıyı beklerken, beyaz çoraplıya gitmekte var kızlar. Dikkat edin. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Efkarlı Sözler) Çınar: Numarasını siIsemde akIımdan siImiyorum akIım dan siIsem de kaIbim den siImiyorum. (Laf Sokan Sözler) Zeynepp: En büyük hatam seni sevmek değil senin beni sevmeni beklemekti. (İntihar Sözleri) Şizofren Bayan: Ben Biliyorum O Kitabın Sonunu, Umutlar Gibi İnsanlarda Ölüyor... (Cezaevi Sözleri) Evin.: O SIMDI MAHKUM 😟😫❤ ALimmm. (Öfke Sözleri) ilayda: SöyIemek isteyipte söyIeyemediğim çok şeyIer var, kiminin yüzüne kiminin geImişine geçmişine!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
serseri sözler nasihat sözleri ezici sözler ıftar mesajları
mutsuzluk sözleri cumhuriyet bayramı mesajları ıntihar sözleri avusturya atasözleri felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen