ezgi çayir: İntikam benim hayat felsefem

Arabesk Sözler ok ezgi çayir demiş ki:
İntikam benim hayat felsefem
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
avusturya atasözleri endonezya atasözleri öğretmenler günü mesajı barış sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sert Sözler ok Gece karanlık bir sokak lambası var aydınlatan birde ay var beni yukarıdan izleyen..birde sen vasın sokak lambalarını parçalayıp ayı doğduğuna pişman eden hayatımı kararttın!!! Yıkıp dünyamı kaçtın lanet olsun sanada sevginede allahım bu nefret kime...
Umut Sözleri ok Umut, şimdi hiç görmeyen birine; Gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen yorulur tükenirim, ama pes etmem! eğilirim fakat alçalmayı asla kabul etmem. ben buyum! bazen çekilir, bazen çekilmez huyum. kalmam gerekiyorsa, asla gitmem. çünkü; gittiğimde asla geri dönmem. bazıları bilmez, anlamaz, yetemez. beni ben gibi yaşamayan bilemez!Bazen yorulur tükenirim, ama pes etmem! Eğilirim fakat alçalmayı asla kabul etmem. Ben buyum! Bazen çekilir, bazen çekilmez huyum. Kalmam gerekiyorsa, asla gitmem. Çünkü; gittiğimde asla geri dönmem. Bazıları bilmez, anlamaz, yetemez. Beni ben gibi yaşamayan bilemez!
otopsi istiyorum hayallerime, kurduğum düşler eceliyle ölmüş olamaz.Otopsi istiyorum hayallerime, kurduğum düşler eceliyle ölmüş olamaz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sobalı evde, banyodan oturma odasına depar attığım günleri özledim.Sobalı evde, banyodan oturma odasına depar attığım günleri özledim.
otobüste iki kız ehliyet sınavına çalışıyordu. biri diğerine dikiz aynası ne işe yarar diye sordu. öbürü de makyaj yapmaya dedi.Otobüste iki kız ehliyet sınavına çalışıyordu. Biri diğerine 'dikiz aynası ne işe yarar' diye sordu. Öbürü de 'makyaj yapmaya' dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) Babək: Bu dünyada iki kor var biri gözleri meni görmeyen sen, O birisi ise gözleri senden başqa heckimseyi görmeyen men (Oturtan Sözler) Barış Ç.: Eksantirip sibob açar karbiratör benzin saçar o tuşlara yavaş bas yarın öbür gün birtafına kaçar. (Hasret Sözleri) SBetül❤️: Bana yeni sevgilinle Hava atma İkinci el olduğunuda unutma! (Ağır Abi Sözleri) kuzey: Kaldir kadehi sewgilim warsa serefine yoksa gidisine.. (Laf Sokan Sözler) Hasan: İkimizde Şaşkınız G*t* Geldi Aşkımız...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıyi geceler mesajları kibar sözler öğretmenler günü mesajı süslü sözler
sevgililer günü mesajları özlü aşk sözleri koyan laflar başarısızlık sözleri ağır abi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen