taki.tak63: EY HAYAT o kadar yorgunum ki susupta ağlayasım ülüpte dinlenesim var

Dertli Sözler ok taki.tak63 demiş ki:
EY HAYAT
o kadar yorgunum ki
susupta ağlayasım
ülüpte dinlenesim var
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ülkücü sözleri gürcü atasözleri küçük sözler özbek atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hasret Sözleri ok Seni özlemeyi en çok ben bilirim hiç yakınmadım seni özlemekten üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde duruken.Sana dokunamamak yüreğimi bu kadar acıtırken .Yinede bil ey YAR... Bilki;ben yüreğimi acıtan bu acıya inat,dokunm
Mevlana Sözleri ok Aklın deveciye benzer, sense devesin. Aklın seni ram eder, ister istemez dilediği yere çeker götürür.
Sponsorlu Bağlantılar
anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki; hepsinin içimde kalacak olması çok acı.Anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki; hepsinin içimde kalacak olması çok acı.
yarım kalmış bir hikayeden daha çok kanayan hiçbir şey yoktur.Yarım kalmış bir hikayeden daha çok kanayan hiçbir şey yoktur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)Kızlar hem romantik hem sert erkeği severmiş. Ne yapalım yani, mum ışığında mı tokatlayalım? :)
türklerden her şey beklenir. neden mi? biz, balıkcıl bir kus türü olan martıları simit yemeye alıştırmış bir milletiz.Türklerden her şey beklenir. Neden mi? Biz, balıkcıl bir kus türü olan martıları simit yemeye alıştırmış bir milletiz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) mesut: madem sevmeyecektin o bakışlar neydi (Sizden Gelenler) lazkopat5261: #Piyon Dediqiin ; >> İLk HamLeyii Yapıp İLk #Kayßedendiir .. ßen ßuu İşiin #Şah Kısmındayım ; >> Teek ßii FarkLaa ... ` #Maat DeqiiL. . #Gööt Ederiiim . (Sinir Sözler) ıbrahim: Elimi sallasam ellisi diyenlere ucuz malın alıcısı çok olur muş :* ;) (Cezaevi Sözleri) ebru: Benim kocamda cezaevinde onu cok ama cok seviyorum hayatimin anlami bu sehirde sensiz nefes alamiyorum (Laf Sokucu Sözler) Hakan: Belki Hareketlerin Beni En Ahlaksız Küfürlere Sevk Eder ama Benim Yüzümdeki O İplemez Tavır Senin Gelmişini Geçmişini Tatmin eder..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
trabzonspor sözleri sıcak sözler günaydın mesajları ıltifat sözleri
azerbaycan atasözleri kapak sözler regaib kandili mesajları nasihat sözleri erkekler ıçin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen