taki.tak63: EY HAYAT o kadar yorgunum ki susupta ağlayasım ülüpte dinlenesim var

Dertli Sözler ok taki.tak63 demiş ki:
EY HAYAT
o kadar yorgunum ki
susupta ağlayasım
ülüpte dinlenesim var
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
umursamaz sözler özbek atasözleri racon sözleri sevgililer günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Avusturya Atasözleri ok Yellenen kişinin doktora ihtiyacı yoktur.
Kızılderili Atasözleri ok Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır.
Sponsorlu Bağlantılar
değerimi bilmeyenler! hayatınızdan bir yıldız gibi kayar kaybolurum. yapabileceğiniz tek şey, ardımdan dilek tutmak olur!Değerimi bilmeyenler! Hayatınızdan bir yıldız gibi kayar kaybolurum. Yapabileceğiniz tek şey, ardımdan dilek tutmak olur!
dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.Dünyanın hiçbir yerinde rahat yüzü yok bize. Kalbimizin boynuna yalnızlık asılmış.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgilimi serbest bıraktım geri döndü, kovdum geri döndü, dövdüm geri döndü. beni sevdiğinden artık eminim:)Sevgilimi serbest bıraktım geri döndü, kovdum geri döndü, dövdüm geri döndü. Beni sevdiğinden artık eminim:)
dalgıç olsam tüpsüz 20 metre dalışta aklıma komik bir şey gelir gülerek boğulurum :)Dalgıç olsam tüpsüz 20 metre dalışta aklıma komik bir şey gelir gülerek boğulurum :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Espirileri) Dilan: Emir aldigim tek kisi, keyfim (Karşılıksız Aşk Sözleri) anonim: bu haftalarda yaşadığım sevgiyi beslediğim sevgiyi kimse beslememiştir. bazı şerefsiz erkekler yüzünden bizim gibi erkekler çekiyo ceremesini onlar üzüyo umutsuzluğa güvenszliğe neden oluyo ve seven teraf sevmekle arkadaşlar siz siz olun eğer sevdiğiniz varsa çekin köşeye açılın dökün içinizi bi kız için ilk defa göz yaşı döktüğümüü biliyorum siz siz olun vaktiniz zamanınız varken sevdiğinizle güzel birliktelik ve ilişki sürdürün sonsuza dek onu her an gördüğümde tüylerim diken diken yanımdan eçtiğinde nefesim sesini duyduğumda damarlarımdaki kan ve kalbim duruyo seviyorum seni SENİ ÇOK SEVİYORUM <3 ....K.... <3 (Sizden Gelenler) ringo kyr: bir gün haykırışlarımdan biri kıyıya vurarak diyecekki batır gemiyi kaptan hayaller iptal... (Seni Seviyorum Sözleri) kenan şahin: Yurekli olmak lazim hem erkek icin hem kadin icin sevdigini solemek lazimmm... mutluluk ole beklemekle gelmez kovalamak lazim sevgi emek isterr (Resimli Güzel Sözler) play boy: resimler sözler ve gözler süper
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mevlana sözleri fedakarlık sözleri ıspanyolca atasözleri can yakan sözler
kardeşlik sözleri meksika atasözleri endonezya atasözleri terk etme sözleri gözlerle ılgili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen