ilayda: çok güzel

Duygusal Sözler ok ilayda demiş ki:
çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
doğru sözler asker sözleri gurbet sözleri ısyankar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Amerikan Atasözleri ok Dün tecrübedir öğren, yarın tahmindir planla, bugün fırsattır kullan.
Cuma Sözleri ok Kalbimiz imana, gönlümüz islama, dilimiz Kur'ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.
Sponsorlu Bağlantılar
keşke eski fotoğraflar gibi gerçekleşmeyen hayallerimi de yakabilsem.Keşke eski fotoğraflar gibi gerçekleşmeyen hayallerimi de yakabilsem.
mesafeler sebep değil. ınsanlar birbirlerinden ne kadar uzak olacaklarına kendileri karar veriyor.Mesafeler sebep değil. İnsanlar birbirlerinden ne kadar uzak olacaklarına kendileri karar veriyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tam sinirliyim, fırlatacağım telefonu, sonra içimden bir ses bağırıyor; lan senin neyine telefon fırlatmak fakir.Tam sinirliyim, fırlatacağım telefonu, sonra içimden bir ses bağırıyor; 'Lan senin neyine telefon fırlatmak fakir'.
adamın köpeği kaybolmuş bulana ödül veriyor lükse bakarmısın. ben küçükken kaybolduğumda babam bulunca elindeki sopayla dövmüştü lan.Adamın köpeği kaybolmuş bulana ödül veriyor lükse bakarmısın. Ben küçükken kaybolduğumda babam bulunca elindeki sopayla dövmüştü lan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) ùmit: Bırak hayallrimde kal decem de ama olmaz gelecek hayallermin içine edrsin. (Çekici Sözler) Nuri Hakan Tataroğlu: Sayın bayanlar baylar, Geniş zamanda tasarruf yapın, dar zamanda rahat harcayın. Nuri Hakan Tataroğlu, gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert, Ankara 6,6.2016 (Racon Sözleri) yozgatlı şair: Siz imzayı kağıda atarken biz vücuda atıyorduk. (Geyik Sözler) haMdi berK: Türklere özgü ağırlık birimi: Gavur ölüsü gibi. (Gözyaşı Sözleri) yagmur: Cox sag olun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
felsefi sözler kıl sözler cumhuriyet bayramı mesajları öfke sözleri
hüzünlü sözler kötü laflar facebook sözleri umut sözleri süper sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen