ilayda: çok güzel

Duygusal Sözler ok ilayda demiş ki:
çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
aşık edici sözler ürkütücü sözler kral sözler korkunç sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kıskançlık Sözleri ok Benim girdiğim kalbe, sen imza atamazsın kardeş!
Pişmanlık Sözleri ok Pişmanlıklarım yaşadıklarımdan değil asla! Pişmanlıklarım, imkanım varken, yaşayamadıklarımdan.
Sponsorlu Bağlantılar
senı tanıyınca anladım, temiz elleri olan insanların da kirli düşünceleri olduğunu.SENİ tanıyınca anladım, temiz elleri olan insanların da kirli düşünceleri olduğunu.
gözle söz arasında sıvışıverdi yine aşk, ayrılığa. ve kimse yerine burdayım demedi. sevgi sıralarında yok yazıldı aşk. devamsızlık senin sınırında.Gözle söz arasında sıvışıverdi yine aşk, ayrılığa. Ve kimse yerine 'burdayım' demedi. Sevgi sıralarında 'Yok' yazıldı aşk. Devamsızlık senin sınırında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bütün anne modelleri aynı. hepsi, kapıdan girdiğimizde geldin mi diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.Bütün anne modelleri aynı. Hepsi, kapıdan girdiğimizde 'geldin mi' diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.
erosa sormuşlar: neden eskisi gibi aşk oku atmıyorsunuz? eros cevap vermiş: başınız ayrı, kıçınız ayrı oynuyor. denk getiremiyorum!Eros'a sormuşlar: Neden eskisi gibi aşk oku atmıyorsunuz? Eros cevap vermiş: Başınız ayrı, kıçınız ayrı oynuyor. Denk getiremiyorum!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) asiye: 2dakika adam ol desek sana kaç daki kam kaldı diye sorar sın (Sizden Gelenler) özlem: virgül gibi araya girenlere gıcık oluyorum hadi virgül en azından belli yerlerde araya giriyor ama bazı insanlar yerli yersiz araya giriyooo :) (Cezaevi Sözleri) Türkan Sultan: Allahım Metinime dayanma gücü ver onu tez vakitte bana kavuştur sevgim karanlık zındanlarda ona ay ışığı olsun Allahım onu bana çok görme. (Azeri Sevgi Sözleri) tenha oglan: Sevmek qeseydi amma sevib sevilmeyi bacaranlarcin ..... (Laf Sokucu Sözler) asena: eğer iri size ayı derse sizde ona girsin g*t*ne keman yayı giye bilirsiniz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duygusal sözler orijinal sözler günaydın mesajları dokunaklı sözler
ıtalyanca aşk sözleri kandil mesajları küçük sözler yunan atasözleri yürek yakan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen