ilayda: çok güzel

Duygusal Sözler ok ilayda demiş ki:
çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
değişik sözler sabır sözleri mevlana sözleri başsağlığı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sitem Sözleri ok Bizi yoran, şartların ağırlığı değil, insanların halden anlamayan sağırlığıdır!
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Sana, bensiz de mutlu olacağını anlatanlar. Benim sana yandığımın kaçta kaçı kadar sana yandılar?
Sponsorlu Bağlantılar
önemli olan para değil insanlıktır; en büyük zenginlik gönül zenginliğidir.Önemli olan para değil insanlıktır; En büyük zenginlik gönül zenginliğidir.
özlemek mi daha zor, beklemek mi? hangisi anlamıyorum ama ikisi bir arada olunca, nefes aldırmıyor.Özlemek mi daha zor, beklemek mi? Hangisi anlamıyorum ama ikisi bir arada olunca, nefes aldırmıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yeni ılköğretim fişleri; ali tweet at. emel bizi dürt. ömer facebook sever. ıpek bak bu google. pelin yorum yap.Yeni İlköğretim Fişleri; Ali tweet at. Emel bizi dürt. Ömer facebook sever. İpek bak bu Google. Pelin yorum yap.
kendimize vermediğimiz değeri, karşımızdakine verdiğimiz için kaybettik.Kendimize vermediğimiz değeri, karşımızdakine verdiğimiz için kaybettik.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) başkan: hayat buysa üstü kalsın (Resimli Güzel Sözler) hasan: bayıldım bu sözler hepsi çok ama çok güzel. Elinize sağlık (Sizden Gelenler) Öylesine: Gözyaşlarım çok şey anlatıyor..Görüyor musun? (Sinir Sözler) Hamza: duruşum keder gülüşüm yeter çok bakma zoruna gider (Oturtan Sözler) ebru doğan: ben oturtan kapak sözler arıyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nasihat sözleri huzur sözleri üzücü sözler asker sözleri
unutulmaz sözler mutsuzluk sözleri sıradan sözler spor sözleri güven sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen