Ayşe Nur: Yaa bunlar ne kadar hoş sözler

Değişik Sözler ok Ayşe Nur demiş ki:
Yaa bunlar ne kadar hoş sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
kıskançlık sözleri kurtlar vadisi sözleri mevlid kandili mesajları şoför sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hiphop Sözleri ok Bu Sözler Mc Onurdan herkeze Umarım beğenirsiniz Yenileri Gelicek Yakın Bir Süre içinde Sadece HipHop Dinle Sende Kal Bizimle
Hüzünlü Sözler ok Fakat, lakin, ama, ancak. Bu kelimelerle başlayan cümleleri ruhum kaldıramıyor artık. Çok yoruldum.
Sponsorlu Bağlantılar
ateşi baruta uzatıp belki yakmadan çekerim demektir: eski sevgili için, göreyim yeter, konuşmasak da olur demek.Ateşi baruta uzatıp 'Belki yakmadan çekerim' demektir: Eski sevgili için, 'Göreyim yeter, konuşmasak da olur' demek.
bazen de kimsenin canı acımasın diye içimize atar kendi canımızı acıtırız.Bazen de kimsenin canı acımasın diye içimize atar kendi canımızı acıtırız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çok konuşan değil! karşısındaki hiçbir şey anlamadığı için sürekli açıklama yapmak zorunda olan kadın vardır. (:Çok konuşan değil! Karşısındaki hiçbir şey anlamadığı için sürekli açıklama yapmak zorunda olan kadın vardır. (:
gözlük kızın suratının yarısını kaplamış, güzel çıkmış mıyım diyor. valla canım, gözlük güzel çıkmışta seni bilemicem.Gözlük kızın suratının yarısını kaplamış, güzel çıkmış mıyım diyor. Valla canım, gözlük güzel çıkmışta seni bilemicem.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Başarı Sözleri) SeZgiN: çok etkileyici buluyorum başarı sözlerini (Zaman Sözleri) seda bülbül: ZamanIa UmutIarımız Yeserıyo Bu Bakımdan Zamanın Hayatımızda Yerı Cok (Aşık Edici Sözler) Sevgii: sözler güzel ama bendekiiler daha güzel abiisii (Ölüm Sözleri) Ayşegül: Şu dunya geIıp gecıcı asıI guzeI oIan yer ahıret rabbımıze kavusacagımız an. (Anlamsız Sözler) sirin: Tam dune alisirken bugun olduuuu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
havalı sözler unutulmaz sözler geyik sözler dürüstlük sözleri
yalnızlık sözleri ağır sözler düşündüren sözler ıftar mesajları sıradan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen