Ayşe Nur: Yaa bunlar ne kadar hoş sözler

Değişik Sözler ok Ayşe Nur demiş ki:
Yaa bunlar ne kadar hoş sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
başarı sözleri doğru sözler delikanlı sözler akıllı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ayrılık Sözleri ok Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?
Özlü Aşk Sözleri ok Filmlerdeki aşklara özenmeyin; çünkü onları senaristler yazar, sizinkini ise Allah!
Sponsorlu Bağlantılar
ne mi yapıyorum senden asla vazgeçmem diyen insanların yok oluşunu izliyorum.Ne mi yapıyorum 'Senden asla vazgeçmem' diyen insanların yok oluşunu izliyorum.
evet biraz kusurum var, menfaatçi gördüğüm hiç kimseye prim vermem. ve biraz huzurum var, onu da hiç kimsenin bozmasına izin vermem. sevabıyla, günahıyla, doğrusuyla, yanlışıyla bu hayat benim. bir allaha hesap veririm, haricinde hiç kimseye boyun eğmem.Evet biraz kusurum var, menfaatçi gördüğüm hiç kimseye prim vermem. Ve biraz huzurum var, onu da hiç kimsenin bozmasına izin vermem. Sevabıyla, günahıyla, doğrusuyla, yanlışıyla bu hayat benim. Bir Allah'a hesap veririm, haricinde hiç kimseye boyun eğmem.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yeni giyilen çoraplarla banyoda ıslak terliği giydiğim an kaçıp gidesim geliyor buralardan. çok uzaklara.Yeni giyilen çoraplarla banyoda ıslak terliği giydiğim an kaçıp gidesim geliyor buralardan. Çok uzaklara.
erkek adam ağlamazmış, niye ulan bizim gözlerimizin faturası ödenmedi de suyunu mu kestiler?Erkek adam ağlamazmış, niye ulan bizim gözlerimizin faturası ödenmedi de suyunu mu kestiler?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) selcuk: Ben seni yari yolda birakmadim sen hakkettigin yerde kaldin sewgili.. (Laf Sokan Sözler) kerem: laf sokarım derinden aklın oynar yerinden (Azerice Aşk Sözleri) Simay: Bende bir söz söylemek istiyorum Birisini seversin ama söyleyemezsin Söylemek istersin söyleyemezsin çünkü ne olacağını bilmiyorsun (Büyüleyici Sözler) ferat: harike ya. çok beyendim (Aşık Edici Sözler) Hasip: sani cok saviyom lan seni cok seviyorum lan ben uff
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mutluluk sözleri jilet sözler ıntihar sözleri mani sözleri
manyak sözler ıyi geceler mesajları davetiye sözleri dertli sözler koyan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen