Ayşe Nur: Yaa bunlar ne kadar hoş sözler

Değişik Sözler ok Ayşe Nur demiş ki:
Yaa bunlar ne kadar hoş sözler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
kırgınlık sözleri dua sözleri kandil mesajları ıtalyanca aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgiliye Uyku Mesajları ok İyi Geceler rüyalarımın prensesi.
Duygusal Sözler ok İçimiz bu kadar arabesk iken dışımız nasıl pop yapabiliyor anlayamıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
biriyle sevgili olmaya gerek yok, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten.Biriyle sevgili olmaya gerek yok, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten.
allahım ! beni , ailemi ve bütün müslümanları kabir azabından , cehennem ateşinden koru.. bizleri rahmetinle sar ..ALLAH'ım ! Beni , Ailemi ve Bütün Müslümanları Kabir Azabından , Cehennem Ateşinden Koru.. Bizleri Rahmetinle Sar ..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştıracaksın sıcak ağdayı, bi çekeceksin bak bi daha diyo mu. :)Kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştıracaksın sıcak ağdayı, bi çekeceksin bak bi daha diyo mu. :)
sevgilimle hiç tartışıp birbirimizi üzmüyoruz. çünkü sevgilim yok, ohh mis gibi.Sevgilimle hiç tartışıp birbirimizi üzmüyoruz. Çünkü sevgilim yok, ohh mis gibi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Korkunç Sözler) serenay: Ne diyon edanur (Dokunaklı Sözler) 🌙IN@R: İstersen dünyanın en iyi insanı ol, başkasının hikayesinde hep en kötüsün. O yüzden kendini anlatma, bırak anlamak isteyen anlasın... (Yürek Yakan Sözler) mihriban: Gitinde neler buLdun onlarla mutlu mu oldum? duydum ki çok mutsuzsun ben yokum dönme artık .!! (Dünya İle İlgili Sözler) zeynep kaya: Kimse kendini vicdan aynasında görecek kaIp gözüne sahip değiI oysa oIsaydı Dünya mükemmeI bir yer oIurdu (Ağır Abi Sözleri) burkii: Bizim rahat edemedigimiz yerde kimse istirahat edemez ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hint atasözleri mutluluk sözleri padişah sözleri kadir gecesi sözleri
ağır sözlü sözler kapak sözler aldatma sözleri geyik sözler makara sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen