SEZER: Kime Gel Desek IşLeri çıKtı Kim Bize Gel Dese IşImizi GüCüMüZü BıRakıP KoşTuk, Bizim Kaybetmemiz çOk Normal

Dokunaklı Sözler ok SEZER demiş ki:
Kime Gel Desek IşLeri çıKtı Kim Bize Gel Dese IşImizi GüCüMüZü BıRakıP KoşTuk, Bizim Kaybetmemiz çOk Normal
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
gürcü atasözleri günaydın mesajları güven sözleri güzel laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sert Sözler ok Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?
Çekici Sözler ok Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
Sponsorlu Bağlantılar
gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum.Gülmeyi seviyorum çünkü güldüğümde; umutlanıyorum, yorgunluklarımı unutuyorum ve en güzeli de kötülüğümü bekleyenleri daha da sinir ediyorum.
ben hiç kimseyi ne incittim, ne aldattım, ne de terk ettim. ben sadece varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğumu hediye ettim.Ben hiç kimseyi ne incittim, ne aldattım, ne de terk ettim. Ben sadece varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğumu hediye ettim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bi keresinde sevgilim olmuştu yarım saat sonra sen beni kesin aldatırsın diyip ayrılmıştı.Bi keresinde sevgilim olmuştu yarım saat sonra sen beni kesin aldatırsın diyip ayrılmıştı.
bu sabah çişimi yapıp aynada kendimi 3 dakika boyunca izledim ve allah yaratmış be diyerek kendi yanağımdan makas alarak güne başladım.Bu sabah çişimi yapıp aynada kendimi 3 dakika boyunca izledim ve 'Allah yaratmış be' diyerek kendi yanağımdan makas alarak güne başladım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sms Mesajları) Korhan fırat ♡: Eh iste gereksiz bazıları (Ölüm Sözleri) ömür gez: Evet cok ozIedim onu ve sanki oIcekmisim gibi hisediyorum kendimi nefesim daraIiyor (Kapak Laflar) zeynep: Güzelim laf atma seni üzerim. (Love Sözleri) yusuf: ingilize bu sözlr epeyce işime yaradı :D (Resimli Komik Sözler) büŞRa: komikti ya. canımın sıkkınlığı sayenizde geçti :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yeni yıl mesajları saçma sözler azerbaycan atasözleri racon sözleri
muhteşem sözler psikopat sözler yalan sözler minibüs sözleri motivasyon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen