mihriban: Sedece çocukluk aşkıma 7 yılıma üzülüyorum. Hiç bişey görmediğime. Akıp giden çocukluğuma gençliğime... ve geri kalan ömrüme üzülüyurum... ona hasret kalan bedenim nefesim gözlerim ellerim kalbime üzülüyurum

Can Alıcı Sözler ok mihriban demiş ki:
Sedece çocukluk aşkıma 7 yılıma üzülüyorum. Hiç bişey görmediğime. Akıp giden çocukluğuma gençliğime... ve geri kalan ömrüme üzülüyurum... ona hasret kalan bedenim nefesim gözlerim ellerim kalbime üzülüyurum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
karizma sözler kibar sözler alman atasözleri son sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Rus Atasözleri ok Şerefli ölüm, rezilce yaşamaktan iyidir.
Yalnızlık Sözleri ok YANLIZIM DİYE ÜZÜLME! ZATEN İNSAN DOĞARKENDE,ÖLÜRKENDE YANLIZDIR!!!.
Sponsorlu Bağlantılar
belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız. ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız.Belki sıkıca sarılabileceğimiz bir sevgilimiz olmadı, belki yalnızız. Ama bilinsin ki, adam gibi sevdiğimizdendir yalnızlığımız.
kim bilir belki de yaralarımıza üflerken öğrendik ıslık çalmayı.Kim bilir belki de yaralarımıza üflerken öğrendik ıslık çalmayı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
süpermarket poşetleriyle bakkalın önünden geçerken kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum.Süpermarket poşetleriyle bakkalın önünden geçerken kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum.
parfüm kataloğunun en sevdiğim yanı; bileğini sürttüğünde gelen beleş parfüm kokusu.Parfüm kataloğunun en sevdiğim yanı; bileğini sürttüğünde gelen beleş parfüm kokusu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) ceren: Sevgilim sevdigim kokum kmrum seni cok seviyorum bugun 38 gun oldu allah kimsenjn ozgurlunu elinden almasjn allab herkesi kurtarsin seni seviyorum ahmet hepte sevicem (Nefret Sözleri) FADİME: Bu şehri yaşanmaz kıIdın ya bana , Uykunda BiIe Huzur Vermesin Allahım SANA (Şizofrenik Sözler) filiz: ben deli değilim sizin sülaleniz deli lan (Sizden Gelenler) serkan: Biz de üzülüyoruz ama profesyonel olduğumuz için belli olmuyor. (Resimli Komik Sözler) şemdi: Güzel aslinda beyendim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
etkileyici sözler bomba sözler çılgın sözler japon atasözleri
başsağlığı mesajları ısyan sözleri bayram mesajları damardan sözler kibar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen