mihriban: Sedece çocukluk aşkıma 7 yılıma üzülüyorum. Hiç bişey görmediğime. Akıp giden çocukluğuma gençliğime... ve geri kalan ömrüme üzülüyurum... ona hasret kalan bedenim nefesim gözlerim ellerim kalbime üzülüyurum

Can Alıcı Sözler ok mihriban demiş ki:
Sedece çocukluk aşkıma 7 yılıma üzülüyorum. Hiç bişey görmediğime. Akıp giden çocukluğuma gençliğime... ve geri kalan ömrüme üzülüyurum... ona hasret kalan bedenim nefesim gözlerim ellerim kalbime üzülüyurum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
başsağlığı mesajları candan sözler türk atasözleri neşeli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sensizlik Sözleri ok Aldım elime kalemi boş bir sayfa buldum sen'li yazılarımın arasında. Yalnızlığı beklemeye koyuldum beyaz düşlerime esir olan karanlık odamda. Nefesim daraldı yuttum içimde her ne varsa, dört duvar dillendi sessizliğimden.
Damar Sözler ok Bilmelisin ki, gerçek arkadaşlar arasına mesafe girmez. Gerçek aşkların da!
Sponsorlu Bağlantılar
benim tek iki yüzlülüğüm, canım yanıyorken gülüyor olmamdı.Benim tek iki yüzlülüğüm, canım yanıyorken gülüyor olmamdı.
zamansız geliyorsun aklıma zamansız. gece gündüz ayrımsız. ya bir ışığın ortasında dağıtıyorsun aklımı. ya gecenin bilmem kaçında bölüyorsun uykumu. bazen unutmaya çalışırken seni. ya gözlerin geliyor aklıma, ya hayalin çıkıyor karşıma. unutmasına unutuyorum da seni değil, senden başka her şeyi.Zamansız geliyorsun aklıma zamansız. Gece gündüz ayrımsız. Ya bir ışığın ortasında dağıtıyorsun aklımı. Ya gecenin bilmem kaçında bölüyorsun uykumu. Bazen unutmaya çalışırken seni. Ya gözlerin geliyor aklıma, ya hayalin çıkıyor karşıma. Unutmasına unutuyorum da seni değil, senden başka her şeyi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. bildiğin yürüyordu, ilginç.Bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. Bildiğin yürüyordu, ilginç.
geçenlerde hırsız 20 liramı çaldı diye peşine koştum, ara sokakta köşede sıkıştırdım, 10 liramı daha çaldı.Geçenlerde hırsız 20 liramı çaldı diye peşine koştum, ara sokakta köşede sıkıştırdım, 10 liramı daha çaldı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dünya İle İlgili Sözler) veys: Vay harika bu fani dünya ile ilgili sözler (Öğrenci Sözleri) adnan akbulut: - Çocuklar bu sene notlarınızı yüksek görmek istiyorum. + Bende Rihanna yı görmek istiyorum, ama olmayınca olmuyor demek ki hocam. (Damar Sözler) yusuf: facede paylaştım damarlarım yandı abisi (Laf Sokucu Sözler) zehra: Benimle kurduğun hayelleri başkasıyla yaşayacak kadar ucuzsan,ben de seni tanımayacak kadar pahalıyım. (Azeri Sevgi Sözleri) aygun: aci sevda bu olsa
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sinir sözler ağır sözlü sözler aşık edici sözler manalı sözler
kutlama sözleri oturtan sözler ölümsüz sözler sihirli sözler deli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen