mihriban: Sedece çocukluk aşkıma 7 yılıma üzülüyorum. Hiç bişey görmediğime. Akıp giden çocukluğuma gençliğime... ve geri kalan ömrüme üzülüyurum... ona hasret kalan bedenim nefesim gözlerim ellerim kalbime üzülüyurum

Can Alıcı Sözler ok mihriban demiş ki:
Sedece çocukluk aşkıma 7 yılıma üzülüyorum. Hiç bişey görmediğime. Akıp giden çocukluğuma gençliğime... ve geri kalan ömrüme üzülüyurum... ona hasret kalan bedenim nefesim gözlerim ellerim kalbime üzülüyurum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
mutsuzluk sözleri bayram mesajları öğrenci sözleri damardan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Fedakarlık Sözleri ok Sürekli fedakarlık yapıp ayakta tutmaya çalıştığım hiç bir şeye değmedi. Konsepti değiştirip birazda vefasız takılıcam. Bakalım ne olacak.
Hasret Sözleri ok Yanımdan on saniyeliğine ayrılması bile onu özlememe yetiyorken günlerce görmemek beni deli ediyor.
Sponsorlu Bağlantılar
herkes hayatında en az bir insanı başka sevmiştir.Herkes hayatında en az bir insanı başka sevmiştir.
hayat bi müzikse, en güzel melodi sensin!Hayat bi müzikse, en güzel melodi sensin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu eros kesin bana aşık. bu karizmayla yalnız kalmamın başka açıklaması olamaz. :)Bu Eros kesin bana aşık. Bu karizmayla yalnız kalmamın başka açıklaması olamaz. :)
beynimin sayısal için çalışan kısmında ya tümör var, ya oksijen gitmiyor yada öyle bir kısım yok.Beynimin sayısal için çalışan kısmında ya tümör var, ya oksijen gitmiyor yada öyle bir kısım yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Sözleri) güngör: Ahh aşk ahhh kokusunu özIemek yakIadmmı boynundan ciğerIerme kadar çekmek kokusunu gözIerinin içine bkıp saatIerce bıkmadn öpüşmekk ama şimdi hepsi sahte aşk biIe menfaat oIdu (Sizden Gelenler) hande: Adam olana sözüm yok ama kıvırana para takarım (Resimli Güzel Sözler) C!Z!K: On numara ck begendim emeginize saglik tskurler (Cezaevi Sözleri) Alperen: Görüş gününü bekleyen bir mahkum gibi sevdim seni. Gözleri kör pencerede, kulağı demir sürgüde. (Günaydın Mesajları) zihnet taşlı: Cumlemıze gunaydın sevgı saygı huzur dolu bır gun dılıyorum.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
rus atasözleri kral sözler türkmen atasözleri ünlü sözler
hiphop sözleri mevlana sözleri almanca sözler mani sözleri bencillik sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen