Ayşe : Sana git diyemem ama kal demekte gelmiyor içimden

Dokunaklı Sözler ok Ayşe demiş ki:
Sana git diyemem ama kal demekte gelmiyor içimden
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
duygulu sözler ısyan sözleri günaydın mesajları aşık edici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ezici Sözler ok İçinde adın geçiyorsa cümlelerimin, üzerine başka küfür tanımam.
Mektup Yazıları ok Ayrılıksa sevgin çekerim nazlanıyorsa kalbin gülerim senin gibi güzel için ben mektuplari dile getiririm.
Sponsorlu Bağlantılar
yanlış insanlar için doğru şeyler yaparken kendimi çok yıprattım ama değmediler!Yanlış insanlar için doğru şeyler yaparken kendimi çok yıprattım ama değmediler!
doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.!Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet geceleri sevgilisiyle mesajlaşıyor ben de yarasalar neden baş aşağıya durduklarını araştırıyorum.Millet geceleri sevgilisiyle mesajlaşıyor ben de yarasalar neden baş aşağıya durduklarını araştırıyorum.
elinde telefonla müziği hoparlöre verip sokak sokak gezen kro; sana sesleniyorum. o telefonun yanında kulaklıkta veriyorlar.Elinde telefonla müziği hoparlöre verip sokak sokak gezen kro; Sana sesleniyorum. O telefonun yanında kulaklıkta veriyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) sezer: hatat bir snavsa yazar çıkarım .. (Sizden Gelenler) Serhat ŞEN: Muhtelip aşklara kapım kapalı, açabilen açsın o kapıyı. (Kıskançlık Sözleri) canan: Bende cok kiskancim kocama bakanin canini alirim (Atarlı Sözler) denizz: Koysaydi giişin bu kadar guzel olmazdı GŮLŮŞŮMM... (Azeri Sevgi Sözleri) bahman iran: salam. cox gozal sozlar yazlilib. manim skype adim bahman. aghlmand. mana dosloog gondarin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
karşılıksız aşk sözleri sevgililer günü mesajları yunan atasözleri ıntihar sözleri
başarı sözleri bencillik sözleri rus atasözleri üzüntülü sözler azerbaycan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen