Ayşe : Sana git diyemem ama kal demekte gelmiyor içimden

Dokunaklı Sözler ok Ayşe demiş ki:
Sana git diyemem ama kal demekte gelmiyor içimden
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
aşık edici sözler sağlık sözleri bayram mesajları hz ali sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Şahsınıza kötülük eden bir düşmanı affediniz. Lakin vatanınıza ve milletinize kötülük eden bir kimseyi, asla affetmeyiniz.
Kısa Aşk Sözleri ok İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
ıçim deşildi gidişine, kalbime bıçaklar saplandı. ama durmaksızın gittin, arkana bakmadan.İçim deşildi gidişine, kalbime bıçaklar saplandı. Ama durmaksızın gittin, arkana bakmadan.
ciğeri beş para etmez insanların giderken bizim de ciğerimizi söküp beraberinde götürmesine izin verdik.Ciğeri beş para etmez insanların giderken bizim de ciğerimizi söküp beraberinde götürmesine izin verdik.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sınavda hocayla göz göze gelince düşünüyormuş gibi yapanlar derneği kurmalı.Sınavda hocayla göz göze gelince düşünüyormuş gibi yapanlar derneği kurmalı.
alışveriş merkezinde gezerken sevgilisine ahtapot gibi sarılan insan; dostum kapalı alan orası zaten, kaçsa da yakalarsın korkma!Alışveriş merkezinde gezerken sevgilisine ahtapot gibi sarılan insan; Dostum kapalı alan orası zaten, kaçsa da yakalarsın korkma!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) Nur hayat: Bana bir kurşun verseler onu öldürürüm ben zaten ölüyüm onun aşkı beni öldürmüşken onun yaşamasına gerek yok (Mutluluk Sözleri) MKaynak: Daima Mutlu Ol. Çünkü Hayat, Mutsuz Olmak İçin Çok Kısa... #MKaynak (Yürek Yakan Sözler) tuğba: Nasılsın sorusuna ÖLÜYORUM diyemedim... (Candan Sözler) İlhan sancar: Her seven adsız bir kahramandır, unutma ki; insan sevebildiği kadar insandır. (Akıllı Sözler) FERHAT KAVAK: Aklım seni düşünüyor.Gözlerim seni arıyor.Kalbim senin için çarpıyor.Yahu bu organlar benim degil mi?Neden hep sana çalışıyor?!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
etkileyici sözler değerli sözler anlamsız sözler nankörlük sözleri
yürek yakan sözler anlamsız sözler son sözler komik sözler araba sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen