Rstm Ihtiyar: Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(

Eski Sözler ok Rstm Ihtiyar demiş ki:
Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
kardeşlik sözleri ulvi sözleri azeri sevgi sözleri yeni yıl mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dertli Sözler ok İçimize de atamıyoruz, orası da doldu!
Anlamlı Sözler ok Zenginlik, kimsenin senden alamayacağı değerlerin toplamıdır. Senin bilgindir, ahlakındır, özgüvenin, terbiyen, letafetin, tebessümündür.
Sponsorlu Bağlantılar
gülüyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. güzelim, çünkü kusurlarımın farkındayım. bilgeyim, çünkü hatalarımdan çok şey öğrendim. aşığım, çünkü nefreti  hissettim. gülebiliyorum, çünkü üzüntü nedir iyi biliyorum!Gülüyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. Güzelim, çünkü kusurlarımın farkındayım. Bilgeyim, çünkü hatalarımdan çok şey öğrendim. Aşığım, çünkü nefreti hissettim. Gülebiliyorum, çünkü üzüntü nedir iyi biliyorum!
ben çayı şekersiz değil, sensiz içmeyi sevmiyorum.Ben çayı şekersiz değil, sensiz içmeyi sevmiyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bazı insanların neden bu kadar salak olduğunu araştırdık ve çocukken 3 kere havaya atılıp 2 kere tutulduğunu tespit ettik.Bazı insanların neden bu kadar salak olduğunu araştırdık ve çocukken 3 kere havaya atılıp 2 kere tutulduğunu tespit ettik.
 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmemiş ağaç türü öğrendik. :) 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmemiş ağaç türü öğrendik. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) İsimsiz: Şimdi oturup sana şerefini anlatırdım ama kaybettiği şeyi dinlemek ağır gelir insana... (Azeri Sevgi Sözleri) Gül lena: Bende svdim hemde çok olmadı ama yine seviyoruuum hemde çooook (Cuma Mesajları) Salih Kygn: Allahah razi olsun insallah. (Sizden Gelenler) yusuf.yoldas.332: Uzaklara Bakıyorsa Gözler, Derindir yürekteki İzler, Bazen kelimelerle anlatılmaz, Kördügümdür hisler.. (Sevgiliye Güzel Sözler) aywe: Awk cok guzel ve çok masum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ramazan bayramı mesajları spor sözleri yalan sözler duygusal sözler
portekizce atasözleri koyan sözler kardeşlik sözleri yunan atasözleri ıçten sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen