Rstm Ihtiyar: Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(

Eski Sözler ok Rstm Ihtiyar demiş ki:
Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
doğum günü mesajları almanca aşk sözleri çekici sözler sms mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Koyan Laflar ok Maksatları 'laf olsun, torba dolsun' olanlar... Bizim lafımız da vaktimiz de kıymetlidir, bilginize!
Can Yakan Sözler ok Morali bozulmasın diye, olumsuz her şeyi kendimden gizliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim başımın gözümün sadakası olsun.Küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim... Başımın gözümün sadakası olsun.
bugün değişen bir şey olmadı: dilim inkar etti, kalbim özledim dedi.Bugün değişen bir şey olmadı: Dilim inkar etti, kalbim özledim dedi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir erkek, söyleyeceği çok şey olduğu halde susuyorsa kesin maç izliyordur.Bir erkek, söyleyeceği çok şey olduğu halde susuyorsa kesin maç izliyordur.
bana ışık hızı nedir? diye sorsalar; cuma gününden pazartesi gününe geçiş anı der, konuyu kapatırım.Bana 'ışık hızı' nedir? diye sorsalar; cuma gününden pazartesi gününe geçiş anı der, konuyu kapatırım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) GİZLİ SEVDA: YORDUN BE HAYAT BEN MUCADELE ETTİKCE SEN USTUME USTUME GELDİN İSYANIM SANA MI ASLA İSYANIM TÜM İNSANLARA (Sevgi Sözleri) abidin: ben bu siteyi çok seviyorum çok arkadaş (Cezaevi Sözleri) Basir Evren: batman M Tipi Kapalı Ceza Evi Umut Abem Seni Çok Özledim ALLahım Sna Yardımcın Olsunn Elbet Birgün cnmı Cigerim Abimm (Sizden Gelenler) SESSİZ: SABIR Hayat küçük bir bilmece Ders alırsan her şeyden İpuçlarını birleştirirsin elbette Zor değil emek ver sadece . Hayat bu zorlukları var Öğrenilmemiş yerleri var Pes etme hiçbir zaman Unutma mutlu olmak için sabır gerek. (Hoş Sözler) gülsüm: çok etkilendim. elinize sağlık
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ayrılık sözleri ıçten sözler padişah sözleri berat kandili mesajları
tasavvufi sözler arabesk sözler kısa aşk sözleri sıradan sözler emo sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen