Rstm Ihtiyar: Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(

Eski Sözler ok Rstm Ihtiyar demiş ki:
Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
cuma mesajları öfke sözleri fransız atasözleri laf sokucu sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sihirli Sözler ok Yarı durgun olmamlı deniz, ya durmalı ya kudurmalı, sapına kadar saplnmayacaksa hançer, kınında durmalı.Ve seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı
Kandil Mesajları ok Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!
Sponsorlu Bağlantılar
gözden kalbe bir yol yapmış sanki yaradan. göze girmeyi başaran, kalbe de giriyor doğrudan.Gözden kalbe bir yol yapmış sanki Yaradan. Göze girmeyi başaran, kalbe de giriyor doğrudan.
seni bekliyorum. özleminle yanıyorum. gel de susuzluğumu gider, bu çiçek ancak senin gibi bahçıvan ister.Seni bekliyorum. Özleminle yanıyorum. Gel de susuzluğumu gider, bu çiçek ancak senin gibi bahçıvan ister.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. hayatımın özetini dinlediniz.Sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. Hayatımın özetini dinlediniz.
şu telefonun şarjı bitmesin diye yaptığım tasarrufu normal hayatımda yapsaydım şuan evim arabam vardı.Şu telefonun şarjı bitmesin diye yaptığım tasarrufu normal hayatımda yapsaydım şuan evim arabam vardı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Fedakarlık Sözleri) Umut bizim neyimize: Hayale kalacaksa ömrüm varsın sonu hüsran olsun yoo geleceksen eğer bisi deme gel gözümde gönlümde kapida. (Havalı Sözler) Arsız Hatun: Duruşum keder Gülüşüm yeter fazla bakma adamim zoruna gider (Ayrılık Sözleri) kahpe kader: ayrılık olmasaydı dünyada her insan mutlu olurdu ... (Gözlerle İlgili Sözler) Rotasiz: Benim gökyüzüm senin gözlerinde saklı (Özgürlük Sözleri) emrah: eğer özgürlüğün için savaşıp ölmüyorsan zaten ölmüşsündür .. bu nasıl kardaş ben yazdım Admin: Elinize sağlık, çok güzel.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
candan sözler ağlatan sözler ürkütücü sözler serseri sözler
kıymetli sözler bilgisayar sözleri etkileyici sözler bomba sözler özel sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen