Rstm Ihtiyar: Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(

Eski Sözler ok Rstm Ihtiyar demiş ki:
Tam kimsem yok derken Ezan okundu ve utandım :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
sıradan sözler tebrik sözleri ulvi sözleri hz ali sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Platonik Sözler ok Mesafeler sevmeye engel değil, sen yeter ki sadık ol!
Özür Mesajları ok özür dilemek büyüklükse özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi
Sponsorlu Bağlantılar
özlemek mi daha zor, beklemek mi? hangisi anlamıyorum ama ikisi bir arada olunca, nefes aldırmıyor.Özlemek mi daha zor, beklemek mi? Hangisi anlamıyorum ama ikisi bir arada olunca, nefes aldırmıyor.
o kadar çok özledim ki seni, cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var sevgili.O kadar çok özledim ki seni, Cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var Sevgili.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede cüzdan bulmuştuk, içinde para yoktu. sahibini aradık, adam cüzdanda 50 lira param vardı deyip daha bizden para almıştı. ıyilik yapmayı o gün bıraktım :)Lisede cüzdan bulmuştuk, içinde para yoktu. Sahibini aradık, adam 'cüzdanda 50 lira param vardı' deyip daha bizden para almıştı. İyilik yapmayı o gün bıraktım :)
arkamdan beni kovayalan köpeğe karşı bir anda durdum ve ben onu kovalamaya başladım. nasıl da korktu hayvancağızArkamdan beni kovayalan köpeğe karşı bir anda durdum ve ben onu kovalamaya başladım. Nasıl da korktu hayvancağız...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İnce Sözler) gece yolcusu: Boş işlerrr aşk meşkk (Güldüren Sözler) Aleyna hiç güzel degildi: Aleyna bu espri hiç güzel değil (Havalı Sözler) zeynep: KİMSE LAFATMA GİBİ ANLAMSIZCA ÇABALARA GİRMESİZ...!KAPAK ÜSTÜNE KAPAK VERİR,TEFALE NUMUNE DİYE GÖNDERİRİM ...!!!!!! YALANA GEREK YOK,BENDE SATANA AFF YOK!!!!!!!!......!!!KEYFİN BİLİR, BANA HASTA OLAN ÇOKK !!!!! HAMURUNU BİLDİĞİM (Cezaevi Sözleri) Baran Ayaz: Tam1 Hafta oldu şimdiden içim kanıyor Yüreğim Acıyor.Toplam 1 Yıl 4 Ay Yatacak Allahım Bir An Önce Özgürlüğüne Kavuştursun Abimi Ve Tüm Mahkumları (Akıllı Sözler) bir dost: iyimiş abi ya ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
teşekkür sözleri adam gibi sözler babalar günü mesajları minibüs sözleri
yunan atasözleri mısır atasözleri sabır sözleri dürüstlük sözleri seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen