Ali Eren Kübra: Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)

Çılgın Sözler ok Ali Eren Kübra demiş ki:
Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
sevenler ıçin sözler damardan sözler kutlama sözleri amerikan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yürek Yakan Sözler ok Gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni.
Huzur Sözleri ok Kırılmayı da bıraktım kızmayı da, artık direkt boş veriyorum. Siz adına ne dersiniz bilmem ama, ben 'huzur' diyorum!
Sponsorlu Bağlantılar
artık insanları tanımak için zaman kaybetmiyorum; nasıl olsa onlar zamanı gelince kendilerini tanıtıyorlar.Artık insanları tanımak için zaman kaybetmiyorum; nasıl olsa onlar zamanı gelince kendilerini tanıtıyorlar.
ömrün, saçların kadar uzun ve güzel olsun dedi giderken adam. ve kadın, o günden sonra bir daha hiç uzatmadı saçlarını.Ömrün, saçların kadar uzun ve güzel olsun dedi giderken adam. Ve kadın, o günden sonra bir daha hiç uzatmadı saçlarını.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
pet şişe doğada 1000 yılda yok oluyormuş. birincisi: kim o kadar bekledi de gördü. ıkincisi: dün attım sabah yoktu.Pet şişe doğada 1000 yılda yok oluyormuş. Birincisi: Kim o kadar bekledi de gördü. İkincisi: Dün attım sabah yoktu.
çeşme bugün harikaydı ya. oradan da bodruma geçiyorum şimdi. evde gezmek harika :)Çeşme bugün harikaydı ya. Oradan da bodruma geçiyorum şimdi. Evde gezmek harika :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Acısı Sözleri) beytullah: yeşim canımın içisin sen (Kapak Laflar) napcan: Tekil kadar yanlizsin ama sende sen bile yok (Ölüm Sözleri) yalnız adam: MeseIa beni en çok yakan, mezar taşIarında doğum ve öIüm tarihIeri arasına atıIan çizgidir. Çünkü o çizgi bütün yaşam. Ne yaşanıyorsa herşey o çizgide yaşanıyor. İIk aşk, iIk dostIuk, iIk öpücük, iIk kaybediş, iIk nefes, ve son nefes. Herşey ama herşey o (Laf Sokucu Sözler) bey baba: Valla sen insan degilsen sana bakan insanlarda insanlıktan çıkıyor (Oturtan Sözler) ferdi: Aklimi basımdan Alsan ne fark eder farkını verdikten sonra en kral kahpe önümde diz çöker.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özlem sözleri yalan sözler taziye mesajları nankörlük sözleri
kapak sözler zalim sözler hoş sözler orijinal sözler can yakan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen