Ali Eren Kübra: Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)

Çılgın Sözler ok Ali Eren Kübra demiş ki:
Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
edep sözleri fedakarlık sözleri ölüm sözleri cesaret sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Acı Sözler ok Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıy
Efkarlı Sözler ok Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.
Sponsorlu Bağlantılar
kapattım ben o aşkın defterini, alacağı kaldıysa mutlu ettiğim günlere saysın.Kapattım ben o aşkın defterini, alacağı kaldıysa mutlu ettiğim günlere saysın.
yoruldum bu defa gerçekten yorgun düştü bedenim. direniyorum! o kadar ağır geliyor ki her şey hak etmedim diyebiliyorum.Yoruldum... Bu defa gerçekten yorgun düştü bedenim. Direniyorum! O kadar ağır geliyor ki her şey 'hak etmedim' diyebiliyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
manken gibi bir kızı, cool ve havalı görünmek adına reddettim. bu kararı alırken bana gaz veren herkesin allah belasını versin.Manken gibi bir kızı, cool ve havalı görünmek adına reddettim. Bu kararı alırken bana gaz veren herkesin Allah belasını versin.
bugün kendimi 1 liralık lahmacunun içindeki kıyma gibi hissediyorum; adım var ama kendim yokum.Bugün kendimi 1 liralık lahmacunun içindeki kıyma gibi hissediyorum; Adım var ama kendim yokum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) £mrah: Atarlı giderli yürüyüşünüze lafım yok. Amaa dikkat omuzun bana çarpmasın.. (Atarlı Sözler) dilek-bahar: Hayal kurmam alarm kurar gerçeklere uyanırım (Motivasyon Sözleri) furkan: Hayat paylaşmak. Her şey paylaşinca daha güzel. (Umursamaz Sözler) a.bulut: Ben kaybettigimi ozlerim vazgectigimi deil (Resimli Güzel Sözler) sevgi: super sozler .
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adam gibi sözler minibüs yazıları neşeli sözler ıngilizce sözler
ınce sözler aşık edici sözler galatasaray sözleri hasret sözleri dostluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen