Ali Eren Kübra: Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)

Çılgın Sözler ok Ali Eren Kübra demiş ki:
Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
kötü sözler düşündüren sözler mevlana sözleri dua sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Babalar Günü Mesajları ok Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın,iyi ki yanımdasın,iyi ki babamsın. Babalar gunun kutlu olsun...
Duvar Yazıları ok Sessizliğim, suskunluğum, sözlerim, şiirlerim, hepsi de işgal altında.
Sponsorlu Bağlantılar
artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim.Artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. Çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim.
çekil git artık! gölge etme umutlarımın üstüne!Çekil git artık! Gölge etme umutlarımın üstüne!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum çok yaşa diye bağırıyor.Ulan bu kızlar sessiz sessiz nasıl hapşırıyorlar anlamıyorum, ben bi hapşırıyorum 2 alt kattaki komşum 'çok yaşa' diye bağırıyor.
rüyamda dedemle diskoya gittik. baktım pistte dans ediyor tüm güzel kızlar dedemin etrafında. rüyamda bile bahtsızım.Rüyamda dedemle diskoya gittik. Baktım pistte dans ediyor tüm güzel kızlar dedemin etrafında. Rüyamda bile bahtsızım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) Mehmet Kucuk: Menim 1 heyatim var ve hec vaxt hec kimi qoymuram onun yanina getsin (Acı Sözler) Cabbar Karadaş: bunları banamı yazdınızda haberimmi yok gerçekten güzel olmuş (Sizden Gelenler) Cd394: Siz kendinize inanın başkalrıda size inanacaktır. (Laf Sokan Sözler) rmzn: Aradan aylar, yıllar geçse de ben lafımı zamanı gelince sokarım (Sizden Gelenler) fatih: Alemin Yönetmeni benim Ben yazarım Sen Yazdıklarımı Oynarsın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
umursamaz sözler latin atasözleri ıhanet sözleri alman atasözleri
love sözleri polonya atasözleri sevenler ıçin sözler kırgınlık sözleri huzur sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen