Ali Eren Kübra: Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)

Çılgın Sözler ok Ali Eren Kübra demiş ki:
Buna çılgın mı diyorsunuz, daha güzel laflar olabilirdi. (Mesela AYAĞINI DENK AL, SANA BİR YOKLUĞUM KOYAR BİR VARLIĞIM.)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
renkli sözler ıtalyan atasözleri mevlid kandili mesajları başarısızlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağlatan Sözler ok Sana bi kere sarılamadan, kokunu içime çekemeden ölürsem eğer gözlerim acık gider be yarim.
Facebook Sözleri ok 'Telefonundaki fıstık diye kayıtlı numara kimin?' dedi, 'Kuruyemişçinin' dedim, yemiş midir? :)
Sponsorlu Bağlantılar
aşk acısı uçup giden bir rüyanın ardından bir daha hiç huzurla uyuyamamaktır.Aşk acısı uçup giden bir rüyanın ardından bir daha hiç huzurla uyuyamamaktır.
kimisi uzun uzun yazar aldırmazsın. birisi pışşşt yazar çok mutlu olursun.Kimisi uzun uzun yazar aldırmazsın. Birisi 'Pışşşt' yazar çok mutlu olursun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sarımsakla yoğurt kadar yakışıyorduk birbirimize, ama sen hıyarı tercih ettin gerçi o da güzel olur. :)Sarımsakla yoğurt kadar yakışıyorduk birbirimize, ama sen hıyarı tercih ettin... Gerçi o da güzel olur. :)
ısviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye sürekli araştrma yapmayn.adınz çıktı dedim.şimdi neden adlarının çıktığını araştryolarİsviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye 'Sürekli araştrma yapmayn.Adınz çıktı'' dedim.Şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Hamza: Alemin derdi ben olmuşum Demekki zamanında iyi koymuşum (Sizden Gelenler) Emre Dal: Hiçbir yüz güzel değil ki senin yüzünDen. (Koyan Sözler) gizem: kederimse eğer çekmeğe razıyım ama degilse neden çekeyim ben böyle kaderi (Kısa Aşk Sözleri) ayşe: Süperrrrrr (Kardeşlik Sözleri) zehir58gazi: gerçek kardeşlikler uğruna ölmekte yaşamakta fedakarlıktır... ben de söz yazıyorum bu da benim sözlerimiden bi tanesi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
atarlı sözler gurbet sözleri kötü sözler ağır abi sözleri
kadir gecesi mesajları karizma sözler jilet sözler vefat mesajları duyulmamış sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen