zenur: Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.

Arabesk Sözler ok zenur demiş ki:
Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
Bu sözü paylaş!
Sponsorlu Bağlantılar
özlem sözleri yalnızlık sözleri atatürk sözleri nefret sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sponsorlu Bağlantılar
(Almanca Sözler) Seyyah: tercüme/mantık hataları var - Du hast mir sehr gefehlt Anlamı = Senden hoşlandım, hoşuma gittin... değil: Eksikliğini hissettim/özledim... demektir -Die Männar sind Lügner Anlamı = Erkekler sahtekârdır... değil: Erkekler yalancıdır... demektir bilginize (Dini Sözler) özdal: Allahtan korktuğum için vicdanım rahat eIhamduIiIIah (Atarlı Sözler) MIZO: bİR KİŞİYE ULAŞAMIYORSANIZ SORUN HATLARDA DEĞİL MEVHATLARDADIR (Sizden Gelenler) maylı: Ben senin güldüğünde kaybolan gözlerini sevdimm (Sizden Gelenler) hakan: Bizim parasızlıktan kesemediğimiz sakalımız serseriye moda olmuş.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bağışlama sözleri sitem sözleri havalı sözler adam gibi sözler
cuma mesajları laf sokan sözler giderli sözler dramatik sözler teşekkür sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen