zenur: Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.

Arabesk Sözler ok zenur demiş ki:
Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
kamyon arkası yazıları dokunaklı sözler ünlü sözler regaib kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yürek Yakan Sözler ok Ruhumdaki düğümler fazlasıyla sıkı. Kimsenin onları çözecek kadar ince tırnakları yok. Bense çoktan vazgeçtim tırnaklarımı uzatmaktan.
Araba Sözleri ok Önünü görmeden sollama, evine aci haber yollama.
Sponsorlu Bağlantılar
mermi gibi olacaksın bu hayatta. sen patladın mı herkes susacak!Mermi gibi olacaksın bu hayatta. Sen patladın mı herkes susacak!
kalbimde uykusuz geceler atışıdır adın, seni düşünmek bir tükenişin hikayesidirKalbimde uykusuz geceler atışıdır adın, seni düşünmek bir tükenişin hikayesidir...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yemişim aşk acısını. sen hiç serçe parmağını masanın kenarına vurdun mu?Yemişim aşk acısını. Sen hiç serçe parmağını masanın kenarına vurdun mu?
telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi.Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Mesajları) ceyda: Allah razi olsn cok guzl hepside (Platonik Aşk Sözleri) suqra kerimli.: azerice: kabrimin ustunden o gecen zaman. Ayak sakladi durdu birce an. Sanki olduyumu bilermis gibi. Agladi durmadan kabrimi kazan. (Ağlatan Sözler) ali: ALLah NASİP ETMEYECEGİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZMIş (Öfke Sözleri) vural: Tartistiktan sonra ceketi aIip cikmaktansa susarim bi taraf mutIaka susmasi gerekiyorki kavga tartisma oImasin bence bu dogrusu (Sizden Gelenler) #tatlışkız: sevsen ne olur sevmesen ne olur dicem sende sevmek yok üzmek varr ! ama ağır ol bi gün gelir devren döner seni de üzerler kardeşş önüne her gelenide üzme
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
koyan sözler kibar sözler ıyi şanslar mesajları ıftar mesajları
manalı sözler hollandaca sözler meksika atasözleri farklı sözler ölüm sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen