zenur: Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.

Arabesk Sözler ok zenur demiş ki:
Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
dertli sözler saçma sözler sıradan sözler değişik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nankörlük Sözleri ok Kimseyi kırmamak için verdiğin onca mücadeleden sonra bile hala vefasızlık ve nankörlük görüyorsan yanlış insanlara değer veriyorsun demektir. Unutma fazla değer başını yere eğer.
İnce Sözler ok Yarınlarını çalanlarla değil, bugünlerine ortak olanlarla yaşa.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.Bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.
onun yüzünden üzülürken, yine ona ihtiyacın var.Onun yüzünden üzülürken, yine ona ihtiyacın var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet sevgilisiyle gezsin tozsun, ben hala çaydanlıktaki tipime bakıp bakıp güleyim.Millet sevgilisiyle gezsin tozsun, ben hala çaydanlıktaki tipime bakıp bakıp güleyim.
bizim arkadaş ortamında ilk kimin telefonla işi biterse buraya muhabbet için mi yoksa telefonla oynamak için mi geldiniz yaa diyor.Bizim arkadaş ortamında ilk kimin telefonla işi biterse 'buraya muhabbet için mi yoksa telefonla oynamak için mi geldiniz yaa' diyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) idil: fena deyil canım (Can Alıcı Sözler) semiha: çok güzel bunlar yaaa bayıldım (Ezici Sözler) Bu aşk başka :): Ankara'da deniz, sende karakter, bende psikoloji he canım he (Janjanlı Sözler) Özlem: Varlik ve yokluk arasindaki cizgimsin, varsin ama yokmussun gibi.. (Kıymetli Sözler) Varol Sen: İstediğin kadar yüreğinde hisset. Göstermediğin sürece; Ne saygının, ne ilginin, ne de sevginin önemi var? Hissettiğinle baş başa kalırsın...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dramatik sözler oturtan sözler karşılıksız aşk sözleri küsme sözleri
özgürlük sözleri dramatik sözler fransız atasözleri ölümsüz sözler azerbaycan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen