zenur: Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.

Arabesk Sözler ok zenur demiş ki:
Gerçekten değer verdiysen hiç bir zaman öfken verdiğin değerin üstüne çıkamaz. Hayatımızdaki insanları yanlışları ile kabul etmişiz.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
avusturya atasözleri gıcık sözler cesaret sözleri araba sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşık Edici Sözler ok Senden öncesi anlamsız ve senden sonrası haram bana.
Ağır Sözler ok Üzgünüm ama nedenlerim var, sebeplerini bilmediğim!
Sponsorlu Bağlantılar
nereden bilebilirdim; hayata nereden bağlandıysam, oradan kopacağımı. neyin üzerine çok düştüysem, onunla imtihan olunacağımı.Nereden bilebilirdim; hayata nereden bağlandıysam, oradan kopacağımı. Neyin üzerine çok düştüysem, onunla imtihan olunacağımı.
kaç zaman geçti sensiz sayamadığım; kaç kere kırıldığı da, yine uslanmadı seni yazdı bu kalem.Kaç zaman geçti sensiz sayamadığım; Kaç kere kırıldığı da, yine uslanmadı seni yazdı bu kalem.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızın boyu 1.50 civarı bir de şemsiye açmış, yolda mantar yürüyor sandım.Kızın boyu 1.50 civarı bir de şemsiye açmış, yolda mantar yürüyor sandım.
sizin evde de tshirtünüzü toz bezi yapmak için pusuda bekleyen anneniz var mı?Sizin evde de tshirt'ünüzü toz bezi yapmak için pusuda bekleyen anneniz var mı?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Duyulmamış Sözler) Ahmet Turan: Elbet Bir Yeşil Yaprak Düşecek ; Kan Kırmızı Düşlerimize . . ! (Havalı Sözler) emir: beni verme eller al götür yüreğine göstermme kimseye (Ölüm Sözleri) Hikmet: Heyad beledir sen onu seversin oda basqasni (Umursamaz Sözler) elif: adam olsaydIn eski olmazdIn... umrumda dqlsin (Kısa Aşk Sözleri) fundaca: hepsi harika elleyinize sağlık güzel aşk sözleri
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
laf sokucu sözler düşündüren sözler büyüleyici sözler adam gibi sözler
ulvi sözleri enteresan sözler çekici sözler emo sözleri kamyon arkası yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen