ayse: Ben sordum onu mu daha çok sevmiştin beni mi ilk göz agrısı dedi :-( ve düsünün evliyiz unutmam artk

Büyüleyici Sözler ok ayse demiş ki:
Ben sordum onu mu daha çok sevmiştin beni mi ilk göz agrısı dedi :-( ve düsünün evliyiz unutmam artk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
emo sözleri harika sözler şoför sözleri çin atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nefret Sözleri ok Biz Sevgiyle büyüdük bu yolda Şimdi Nefretle İlerliyoruz Yolumuzda?
İngiliz Atasözleri ok Ucuz şey alabilecek kadar zengin değilim.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen yorulur tükenirim, ama pes etmem! eğilirim fakat alçalmayı asla kabul etmem. ben buyum! bazen çekilir, bazen çekilmez huyum. kalmam gerekiyorsa, asla gitmem. çünkü; gittiğimde asla geri dönmem. bazıları bilmez, anlamaz, yetemez. beni ben gibi yaşamayan bilemez!Bazen yorulur tükenirim, ama pes etmem! Eğilirim fakat alçalmayı asla kabul etmem. Ben buyum! Bazen çekilir, bazen çekilmez huyum. Kalmam gerekiyorsa, asla gitmem. Çünkü; gittiğimde asla geri dönmem. Bazıları bilmez, anlamaz, yetemez. Beni ben gibi yaşamayan bilemez!
kalbini camdan yaparsan kıran çok olur; demirden yaparsan sonu pas olur. denizden yap ki; giren kaybolsun. yüzme bilen kurtulsun, bilmeyen boğulsun!Kalbini camdan yaparsan kıran çok olur; demirden yaparsan sonu pas olur. Denizden yap ki; giren kaybolsun. Yüzme bilen kurtulsun, bilmeyen boğulsun!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yangın merdivenini sigara içmek için kullanan tek milletiz galibaYangın merdivenini sigara içmek için kullanan tek milletiz galiba...
klavyeye bakarak uzun bir yazı yazdıktan sonra kafamı kaldırıp yazdığım şeyin yazılmamış olduğunu görmek beni hayattan soğutuyor.Klavyeye bakarak uzun bir yazı yazdıktan sonra kafamı kaldırıp yazdığım şeyin yazılmamış olduğunu görmek beni hayattan soğutuyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) doğukan: azerica sözleri çok beyendim. kardeş azerbaycan türkiye (Hayat Sözleri) Betül: Bir Çay Doldur Bana Hayatım Gibi Koyu Olsun, Şeker Atma İçine Derdim Gibi Acı Olsun, Çıkar Kaşığı İçinden Benim Gibi Yanlız olsun (Resimli Güzel Sözler) Mehmet: Sevgi çok sevmek ama asla kavusamamaktir. (Oturtan Laflar) emir: Calar saat gibiydi hayallerim ben kurdum onlar caldi. (Sizden Gelenler) Benzer sözler <3: Gülmek sevmek gibidir , her gülüşünde yeniden o çıkan gamzene aşık oluyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kral sözler büyüleyici sözler afrika atasözleri sevgi sözleri
özlü aşk sözleri gurur sözleri terk etme sözleri sempatik sözler azeri sevgi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen