ayse: Ben sordum onu mu daha çok sevmiştin beni mi ilk göz agrısı dedi :-( ve düsünün evliyiz unutmam artk

Büyüleyici Sözler ok ayse demiş ki:
Ben sordum onu mu daha çok sevmiştin beni mi ilk göz agrısı dedi :-( ve düsünün evliyiz unutmam artk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
ıngilizce aşk sözleri cömertlik sözleri ınce sözler koyan laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İntihar Sözleri ok uçmak lazım özgürlüğe kaçmak lazım gitmek lazım yalansız bir hayata şimdi tam zamanı intihar saatim yaklaşıyor kimseyi üzmeden gidiyorum bu hayattan.
Öfke Sözleri ok Bir cümle etmeyecek insanlara satır satır sözler yazdık. Şimdi karalama vakti!
Sponsorlu Bağlantılar
sen yürü ben gölgen olurum, sen sor ben cevap olurum, sen suç işle ben mahkum olurum, sen iste yeter ki senin uğruna feda olurum.Sen yürü ben gölgen olurum, sen sor ben cevap olurum, sen suç işle ben mahkum olurum, sen iste yeter ki senin uğruna feda olurum.
hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. diğer kriterleri geç.Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterleri geç.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede hoca tokat atınca bana babam vurmuyo sen kimsin? demiştim, babamı okula çağırıp öğretmenler odasında beraber dövmüşlerdi :)Lisede hoca tokat atınca 'Bana babam vurmuyo sen kimsin?' demiştim, babamı okula çağırıp öğretmenler odasında beraber dövmüşlerdi :)
sokakta yürürken el ele tutuşanların %86sı el kanseri olduğunu biliyor musunuz? bilmezsiniz tabi çünkü kıskaçlıktan ben uydurdum :)Sokakta yürürken el ele tutuşanların %86'sı el kanseri olduğunu biliyor musunuz? Bilmezsiniz tabi çünkü kıskaçlıktan ben uydurdum :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) Gürkan Şener: hayat işte hem sıkıyo hem sıkıyo ;) (Sizden Gelenler) @HATER@: Ahh hasretinden prangalar eskittiğim kadın,yüz hatlarını ezberlediğim kadın, kokusunu özlediğim kadın harestinden burnumun direğini sızlatan kadın aramızda bir gökyüzü mesafe var!! (Sizden Gelenler) aşkım: dalımı kıranın agacını kökünden keserim (Cezaevi Sözleri) neriman solmaz: Alah hepsine sabir versin (Af Dileme Sözleri) MEMET CAN: Bende affettim.. Ama bır hatam olsun dıye degıl.. 2. Bır hatam olsun dıye.. Cunku ılk hatayı onu severek yaptım, artık benımde cok hatam var
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
espirili sözler nankörlük sözleri kamyon arkası yazıları saçma sözler
ıspanyolca aşk sözleri ığneli sözler nankörlük sözleri avustralya atasözleri latin atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen