ayse: Ben sordum onu mu daha çok sevmiştin beni mi ilk göz agrısı dedi :-( ve düsünün evliyiz unutmam artk

Büyüleyici Sözler ok ayse demiş ki:
Ben sordum onu mu daha çok sevmiştin beni mi ilk göz agrısı dedi :-( ve düsünün evliyiz unutmam artk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
elveda sözleri espirili sözler özlü aşk sözleri latin atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Eskisi gibi olmayan şeylerin başında ben geliyorum.
İyi Geceler Mesajları ok Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!
Sponsorlu Bağlantılar
zaten benim matematiğim okulda da iyi değildi. o gün sayılara bugünse insanlara yanlış değer verdim.Zaten benim matematiğim okulda da iyi değildi. O gün sayılara bugünse insanlara yanlış değer verdim.
hayatıma yön veren 2 klavuzumu açıklıyorum: paşa gönlüm ve burnumun diki.. ;))Hayatıma yön veren 2 klavuzumu açıklıyorum: Paşa gönlüm ve burnumun diki.. ;))
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kumanda oturduğumuz yerden birazcık uzaktaysa almaya üşeniriz ama dışarıda kavga sesi duysak pencereye koşma hızımız bir hüseyin bolt.Kumanda oturduğumuz yerden birazcık uzaktaysa almaya üşeniriz ama dışarıda kavga sesi duysak pencereye koşma hızımız bir Hüseyin Bolt.
ılkokulda resim dersinde hep bi ev çizerdik, bacasından yaz kış duman çıkardı. belki biraz saftık ama mutluyduk be kardeşim. :)İlkokulda resim dersinde hep bi ev çizerdik, bacasından yaz kış duman çıkardı. Belki biraz saftık ama mutluyduk be kardeşim. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağlatan Sözler) özlem: evet ya doğru ya ben hayatta bir yanlış yaptım oda mutlu olmayı (Aldatma Sözleri) ŞİNASİ TAŞCI: Gerçek sandığım sevginin bile para ve makama yar olduğunu gördükten sonra tipsiz olmaya karar verdim. (Platonik Aşk Sözleri) benim askim: bir gece mum yaktim mezarin uste ruyamda o gece cok agladim ya gercek olsaydi diye odamda.. (Sizden Gelenler) raslantı: Attığınız kazıkları saklıyorum, saklıyorum ki birgün gelip bana uradınızda sizi ağırlayacak yerim olsun... (Resimli Güzel Sözler) çok asik: sozler gercekten derin duygulari disa vurmami sagladi. hic aklimda yokken kocaman bir " seni seviyorum " yazdim gonderdim bile..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
gurbet sözleri can yakan sözler rap sözleri regaib kandili mesajları
vefat mesajları ıspanyolca atasözleri ıntihar sözleri uyuz sözler ıyi şanslar mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen