Kübra: Gel desen gelirdim oysa......

Anlamlı Sözler ok Kübra demiş ki:
Gel desen gelirdim oysa......
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
kapak sözler kaliteli sözler davetiye sözleri hoş sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hayat Sözleri ok Hayat bana gülümsemiyor bende ona gülümsemiyorum. Sanırım küsüz biz.
Motivasyon Sözleri ok Korku ve kaygılarınızdan arınmadığınız sürece istediğiniz gibi bir yaşam süremeyeceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
kopan bir ipe düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri orası olur. ama ipe her dokunduğunuzda canınızı yakan nokta da orasıdır.Kopan bir ipe düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri orası olur. Ama ipe her dokunduğunuzda canınızı yakan nokta da orasıdır.
kimseye güvenmeyen insanların gözlerine dikkatli bakarsanız oradaki kazık koleksiyonunu görebilirsiniz.Kimseye güvenmeyen insanların gözlerine dikkatli bakarsanız oradaki kazık koleksiyonunu görebilirsiniz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
evet, küçükken banyodan fırlayıp kömür sobasının önüne koşan ve ısınmaya çalışırken götünü yakan nesildik biz.Evet, küçükken banyodan fırlayıp kömür sobasının önüne koşan ve ısınmaya çalışırken götünü yakan nesildik biz.
ısviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye sürekli araştrma yapmayn.adınz çıktı dedim.şimdi neden adlarının çıktığını araştryolarİsviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye 'Sürekli araştrma yapmayn.Adınz çıktı'' dedim.Şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çılgın Sözler) görkem bulut: Kalıbının mevsimi değildir kış, - Kışlığını da puştluğunu da fakire gösterir (Sizden Gelenler) Aleyna ay: Ben seni çok sewdim değer veren olmadi (Laf Sokan Sözler) vildan: Ne bu sendeki sezsizlik yoksa cok mu koydu bensizluk (Almanca Aşk Sözleri) selcuk34: Lass du mich in ruhe. ... böyle degil... lass mich in ruhe... Du yok.. yazil is dogru.. almanlar cükleri du ormadan kullaniyor ve yazar. . Ama genede ugrasmissin.. respekt.. (Kırıcı Sözler) Doğu kan: Ben hep büyük oynadım sen küçük olmayı tercih ettin😉😉
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hüzünlü sözler alman atasözleri sağlık sözleri sevgi sözleri
ıtalyanca aşk sözleri cömertlik sözleri erkekler ıçin sözler komik sözler koyan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen