Kübra: Gel desen gelirdim oysa......

Anlamlı Sözler ok Kübra demiş ki:
Gel desen gelirdim oysa......
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
sevgililer günü mesajları meksika atasözleri kadir gecesi mesajları afrika atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Anlamsız Sözler ok KADIN HAKKI DIYE BIR SEY YOKTUR, CUNKU,HAKKI ERKEK ISMIDIR.
Huzur Sözleri ok Huzur güzel bir şey. Hele ki istediğin kişi tarafından geliyorsa, daha ne olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
yoruldum bu defa gerçekten yorgun düştüm direniyorum. o kadar ağır geliyor ki her şey sadece hak etmedim diyebiliyorum. ınsan hakketmediklerini de yaşıyormuş bunu da öğrendim. öğrendikleririm daha da çok acıtıyor canımı. ve ben sadece susabiliyorum.Yoruldum... Bu defa gerçekten yorgun düştüm direniyorum. O kadar ağır geliyor ki her şey sadece 'hak etmedim' diyebiliyorum. İnsan hakketmediklerini de yaşıyormuş bunu da öğrendim. Öğrendikleririm daha da çok acıtıyor canımı. Ve ben sadece susabiliyorum.
gülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anneGülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anne...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babamla kavga edince o sinirle cezalısın odana çık! dedi. ama bizim ev tek katlı. fakirliğimiz yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam.Babamla kavga edince o sinirle 'cezalısın odana çık!' dedi. Ama bizim ev tek katlı. Fakirliğimiz yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. Bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam.
bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.Bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) zeynep: Daha fazla olsaydi iyi olurdu... Admin: Elimizden geldiğince söz arşivimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizden de katkılar bekliyoruz :) (Aldatma Sözleri) rumeysa: Yaziklar olsun (Sevgi Sözleri) gülsüm: Sevgi ne guzel, kim bilir sevgiyi yarada dahada guzeldir (Resimli Komik Sözler) zalim kral: Mecnun LeyIa için çöIIere kesin kış günü düşmüştür, bu sıcakta olacak iş değil (Kapak Laflar) SİTEMKAR VELET: Bana laf sokmaya çalışma yoksa ETİKETİM OLURSUN...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıspanyolca aşk sözleri kamyon arkası sözleri trabzonspor sözleri ısyankar sözler
barış sözleri regaib kandili mesajları makara sözler duvar yazıları başarısızlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen