SÜLEYMAN GÜNGÖE: Bir baltaya sap olamadın diyenlere bizim derdimiz baltaya sap olmak değil dallamaları budamak için balta olmak

Anlamlı Sözler ok SÜLEYMAN GÜNGÖE demiş ki:
Bir baltaya sap olamadın diyenlere
bizim derdimiz baltaya sap olmak değil
dallamaları budamak için
balta olmak
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
vefat mesajları evlilik sözleri ığneli sözler mevlana sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başarı Sözleri ok Yoluma taş koyanlara teşekkür ediyorum. Koyduğunuz taşlarla merdiven yaptım, zirveye doğru ilerliyorum!
Kaliteli Sözler ok Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen; Hem yolunu kaybedersin, hem dostunu!
Sponsorlu Bağlantılar
ıçimde kopan kıyameti görseydin, buluşmak için mahşeri beklemezdin.İçimde kopan kıyameti görseydin, buluşmak için mahşeri beklemezdin.
ne zaman seni unutmak için gitsem, bu şehirden; bir şey unuttum deyip hep geri döndümNe zaman seni unutmak için gitsem, bu şehirden; bir şey unuttum deyip hep geri döndüm...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
abd başkanı seçilsem annemin diyeceği ilk şey evladım beyaz sarayı başka bir renge boyat, beyaz çabuk kirlenir olurdu.ABD başkanı seçilsem annemin diyeceği ilk şey 'evladım beyaz sarayı başka bir renge boyat, beyaz çabuk kirlenir' olurdu.
her akşam çöp atmaya gidince, çöp kutusunun içinden aniden fırlayan şizofren kedi, seni seviyoruz.Her akşam çöp atmaya gidince, çöp kutusunun içinden aniden fırlayan şizofren kedi, seni seviyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) sude: çok güzel bir sözler hepsine bagıldım hatta arkadaşlarımada söyledim güzelmiş dedi hatta onlarda baktı (Sizden Gelenler) rüveysa: olup olmadığın kişilere içimi dökme (Cezaevi Sözleri) Tayfun Çelik: Hakaret Zavallı İnsanların, Söz Bulamadığında Kullandıkları Tek Çaredir.. Bugun girdi kardeşim Vedat allah yar ve Yardımcnn olsunn Aslan Abimm (Kırgınlık Sözleri) Sevgi: Indan kırıldıkca anlıyor bazı şeyleri (Umursamaz Sözler) Ali: Seversen ekime kadar sevmessen anladin sen onu ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
türkmen atasözleri başarısızlık sözleri serseri sözler sıradan sözler
fransız atasözleri kırıcı sözler azerice aşk sözleri ısyankar sözler güzel laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen