SÜLEYMAN GÜNGÖE: Bir baltaya sap olamadın diyenlere bizim derdimiz baltaya sap olmak değil dallamaları budamak için balta olmak

Anlamlı Sözler ok SÜLEYMAN GÜNGÖE demiş ki:
Bir baltaya sap olamadın diyenlere
bizim derdimiz baltaya sap olmak değil
dallamaları budamak için
balta olmak
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
cep mesajları mafya sözleri süper sözler ıhanet sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Umursamaz Sözler ok Sonra yaparım diye diye, artık hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bırakın ölene kadar, şuracıkta yatayım.
Doğru Sözler ok İşini erteleyen insan, işinin hiç bir zaman yapılmaması riskine sahiptir.
Sponsorlu Bağlantılar
gitme diyebilecek kadar güçlü olmalı insan hayatta. çünkü, hiç kimse kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil aslında.Gitme diyebilecek kadar güçlü olmalı insan hayatta. Çünkü, hiç kimse kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil aslında.
sevmeye korkan kadınları sevin, öyle kadınlar; siz kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.Sevmeye korkan kadınları sevin, öyle kadınlar; siz kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bayanlar tuvaletine hilmi seni seviyorum yazan şaşkın kız, hilmi hemen okur onu merak etme.Bayanlar tuvaletine 'Hilmi seni seviyorum' yazan şaşkın kız, hilmi hemen okur onu merak etme.
borç verdiğim birinden parayı geri alınca seviniyorum. öyle bedavadan para gelmiş gibi hissediyorum. halbuki para benim para ya.Borç verdiğim birinden parayı geri alınca seviniyorum. Öyle bedavadan para gelmiş gibi hissediyorum. Halbuki para benim para ya.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Mutsuzluk Sözleri) feride: eğer mutlu değilsem bil ki gidişlerinden .eğer hayati yasayamiyorsam sensiz yapamadigimdan . (Sizden Gelenler) AYŞE: BENİMSEN DEĞERİMİ DEĞİL SEN HADDİNİ BİL (Sizden Gelenler) Veysel Karayılan: Zorluklar,belki acımasızdır ama mükemmel öğretmenlerdir. Azmin olduğu yerde, zorluklar küçülür. Zorluklar olmasa da sevincin bir anlamı kalmaz (Seni Seviyorum Sözleri) figen pembe: Seni seviyorum demek koIaydir eIbet ama kmse o Iafin arkasinda durmaz ne yazik ki (Günaydın Mesajları) şennur: Dünyadaki en büyük cimrilik ALLAH'IN selamını almamaktır. cümleten SELAMÜN ALEYKÜM. Hayırlı Sabahlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kırıcı sözler hollandaca sözler sitem sözleri üzüntülü sözler
üzüntülü sözler şizofrenik sözler polonya atasözleri güldüren sözler araba yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen