SÜLEYMAN GÜNGÖE: Bir baltaya sap olamadın diyenlere bizim derdimiz baltaya sap olmak değil dallamaları budamak için balta olmak

Anlamlı Sözler ok SÜLEYMAN GÜNGÖE demiş ki:
Bir baltaya sap olamadın diyenlere
bizim derdimiz baltaya sap olmak değil
dallamaları budamak için
balta olmak
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
dünya ıle ılgili sözler pişmanlık sözleri kurban bayramı mesajları bencillik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Atatürk Sözleri ok Milletimiz her güçlük ve zorluk karşısında, durmadan ilerlemekte ve yükselmektedir. Büyük Türk Milletinin bu yoldaki hızını, her vasıtayla arttırmaya çalışmak, bizim hepimizin en kutlu vazifemizdir.
İlginç Sözler ok İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var
Sponsorlu Bağlantılar
senin yüzün asılmasın diye, ne sözler astım yüreğimde, bilemezsin!Senin yüzün asılmasın diye, ne sözler astım yüreğimde, bilemezsin!
büyük büyük savaşlardan çıkıp kendi evime dönmeye benzer, sana gülümsemek!Büyük büyük savaşlardan çıkıp kendi evime dönmeye benzer, sana gülümsemek!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
türkiyeden mucit çıkmamasının tek sebebi, fikrini kime söylese heh mk. bi sen zekisin dimi, başkasının aklına gelmedi şimdiye kadar demesidir.Türkiye'den mucit çıkmamasının tek sebebi, fikrini kime söylese 'Heh mk. bi sen zekisin dimi, başkasının aklına gelmedi şimdiye kadar' demesidir.
yeni doğan bebeğin anne mi? baba mı? diyeceğini merak eden çift  hacı  kelimesini duyunca bunalıma girdi. :)))Yeni doğan bebeğin 'anne' mi? 'baba' mı? diyeceğini merak eden çift ' hacı ' kelimesini duyunca bunalıma girdi. :)))
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Zehir Sözler) adem: gülmek için mutlu olmayı beklemebelki mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlıyayım deme belki senin yekbir gülüşün için yaşayan biri vardır (Sihirli Sözler) kibariye: sevme ama unutuma (Farklı Sözler) Halıl: Farkımız tarzimiz Elhamdülillah müslüman olmamız çok şükür gerisi teferruat (Efkarlı Sözler) sevcan: twitter sözleri yayımlar mısınız :) (Candan Sözler) şehmus: Anılar hatırlanır eğer seviliyorsa kalbi varsa hatırlar yoksa orada kalsın birgün aramYa mutlaka çıkacaktır
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
acı sözler serseri sözler hiphop sözleri araba sözleri
ıngilizce sözler şizofrenik sözler uyuz sözler efsane sözler harika sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen