SÜLEYMAN GÜNGÖR: Bazı sözler cam kırığı gibidir konuşmasan acıtır. konuşsan kanatır

Anlamlı Sözler ok SÜLEYMAN GÜNGÖR demiş ki:
Bazı sözler cam kırığı gibidir
konuşmasan acıtır.
konuşsan kanatır
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
damardan sözler seni seviyorum sözleri af dileme sözleri facebook sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İsyan Sözleri ok Biz isyankar aşıklarız! geceleri Sokaklarda Düşünürüz Aşkımızı geceleri isyan bayrağımız dalgalanır Aşka Karşı!
Kapak Laflar ok Gözlerinde Yaş Yoksa ruhun Gökkuşağına Sahip Olamaz
Sponsorlu Bağlantılar
ben seni yazdıklarıma sığdıramadım, hayatıma aldım direk lütfen uslu dur.Ben seni yazdıklarıma sığdıramadım, hayatıma aldım direk... Lütfen uslu dur.
eş seçmek kitap seçmeye benzer, iyi tasarlanmış bir kapak ve cilt ilginizi çekebilir. ıçeriği sağlam olmadıkça sonunu getirmek zordur.Eş seçmek kitap seçmeye benzer, iyi tasarlanmış bir kapak ve cilt ilginizi çekebilir. İçeriği sağlam olmadıkça sonunu getirmek zordur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
artık bende düzenli bir ilişki istiyorum ama mümkünse biraz dağınık olsun, ben düzeni pek sevmiyorum.Artık bende düzenli bir ilişki istiyorum ama mümkünse biraz dağınık olsun, ben düzeni pek sevmiyorum.
sevgili yapma makinası diye bir şey icat etseler sıra bana geldiğinde kısa devre yapar.Sevgili yapma makinası diye bir şey icat etseler sıra bana geldiğinde kısa devre yapar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) çok asik: sozler gercekten derin duygulari disa vurmami sagladi. hic aklimda yokken kocaman bir " seni seviyorum " yazdim gonderdim bile.. (Sevgiliye Güzel Sözler) aslı: insanın gözleri öyle kelimelerle konuşuyor ki dil onları telaffuz edemez. (Kıskançlık Sözleri) İlhan: Kıskançlıktan çatlayıp sanki hiç umrunda değilmiş gibi davranan kız, oscar moscar hepsi senin (Güldüren Sözler) eylül: Güzell bayağı güldük :D (Laf Sokucu Sözler) sudem: Yureğıyle yanımda olmayanın bedenıyle ısım olmaz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kadir gecesi sözleri pişmanlık sözleri büyüleyici sözler makara sözler
platonik aşk sözleri bulgar atasözleri afrika atasözleri harika sözler doğru sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen