SÜLEYMAN GÜNGÖR: Bazı sözler cam kırığı gibidir konuşmasan acıtır. konuşsan kanatır

Anlamlı Sözler ok SÜLEYMAN GÜNGÖR demiş ki:
Bazı sözler cam kırığı gibidir
konuşmasan acıtır.
konuşsan kanatır
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
asker sözleri başsağlığı mesajları ışçi bayramı mesajları komik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sms Mesajları ok Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.
Hz Ali Sözleri ok İnsanlar arasında Allah'ı en iyi bilen, O'nu çok seven, tam itaat edendir.
Sponsorlu Bağlantılar
gülümseyin işte! kimine yalandan, kimine inattan, kimine içten, kimine küfürlü, kimine sevgiyle, kimine aşkla bir şekilde gülün, o yerine gider!Gülümseyin işte! Kimine yalandan, kimine inattan, kimine içten, kimine küfürlü, kimine sevgiyle, kimine aşkla bir şekilde 'Gül'ün, o yerine gider!
bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? hayatımda biri yok. birinde hayatım var.Bazen sorarlar ya hayatında biri var mı diye? Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ders çalışmanın en güzel yanı nedir biliyor musun? bilmiyorsun. çünkü yok öyle bir şey, olsaydı da söylemezdim zaten.Ders çalışmanın en güzel yanı nedir biliyor musun? Bilmiyorsun. Çünkü yok öyle bir şey, olsaydı da söylemezdim zaten.
sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.Sabahları nasıl bu kadar enerjik oluyorsunuz, benim öğle yemeğine kadar beynim çalışmıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıskançlık Sözleri) hakan bedir van: Tam yaşamak istediğin gün öldüğün gün olur (Son Sözler) gökçe: iyi işte özlemin yazdığı söz çok yanlışşşş (Büyüleyici Sözler) sunay: sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz, (Sempatik Sözler) JungYongHwa: Sen Beni Sevmesen de Yanında olupta görmesen de Seni Her Gün Görmek Bile Bana Huzur Veriyor Sevgilim (Umursamaz Sözler) S....t: Baktın hayatın tadını çıkaramıyorsun; tadını kaçıranı, hayatından çıkar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
gurbet sözleri yalnızlık sözleri terk etme sözleri candan sözler
cumhuriyet bayramı mesajları avustralya atasözleri kadir gecesi mesajları cezaevi sözleri yürek yakan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen