Sa_Bo^TAq: Agladigim günde yanımda olmayan insanlar gularken gölge yapmasinlar

Dertli Sözler ok Sa_Bo^TAq demiş ki:
Agladigim günde yanımda olmayan insanlar gularken gölge yapmasinlar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
can yakan sözler kardeşlik sözleri sevenler ıçin sözler ürkütücü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Romantik Sözler ok O kadar çabuk sevmem herkesi, sevip yüreğimin en güzel yerine sahip etmem. Sevdim mi vazgeçmem, çünkü ben vazgeçmek için sevmem.
Güldüren Sözler ok Canım sıkıldıkça telefonla uğraşıyorum, telefonla uğraştıkça şarjım bitiyor, şarjım bittikçe canım sıkılıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
seni sevmeye başladığım gün nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyim yok demiştim. oysaki kendimi hiç hesap etmemişim.Seni sevmeye başladığım gün nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyim yok demiştim. Oysaki kendimi hiç hesap etmemişim.
özlüyorum! dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. her gün daha fazla ıstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş ıstiyorum. anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. eğer rüyaysa uyanmak ıstemiyorum. gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.Özlüyorum! Dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. Her gün daha fazla İstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş İstiyorum. Anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. Uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! Gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. Eğer rüyaysa uyanmak İstemiyorum. Gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu hayatta her şeyi sallayacaksın ama çayı demleyeceksin hacı. ne o öyle, sallama çay mı olur?Bu hayatta her şeyi sallayacaksın ama çayı demleyeceksin hacı. Ne o öyle, sallama çay mı olur?
sıkılıyorum diye dışarı çıkıyorum, dışarıda sıkılıp eve dönüyorum, eve döndüm diye sıkılıp tekrar çıkıyorum. bu nasıl döngü?Sıkılıyorum diye dışarı çıkıyorum, dışarıda sıkılıp eve dönüyorum, eve döndüm diye sıkılıp tekrar çıkıyorum. Bu nasıl döngü?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) bekleyen adam: tam dort yildir (Laf Sokan Sözler) Ahmet: Adam olana adam olmayan düşman bile olmam (İtalyanca Aşk Sözleri) jetli.zaza: Sì amore mio (Laf Sokucu Sözler) mustafa: Popi olmak için dekhatlonda g*t verenleride gördük... (Unutulmaz Sözler) yanliz kalbim: Çok güzel aynı zamanda uyarılar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
babalar günü mesajları bencillik sözleri acımasız sözler regaib kandili mesajları
ağır sözlü sözler padişah sözleri almanca aşk sözleri özgürlük sözleri vefat mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen