fevzi toprak kırşehiğr: hayat bu degil

Dertli Sözler ok fevzi toprak kırşehiğr demiş ki:
hayat bu degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
dertli sözler yalan sözler fransız atasözleri aşk espirileri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Espirileri ok Yalnızca sevdiğimin fotoğrafına bakarken, telefonun parlaklığını açarım, ulan sana bu şarj feda olsun be!
Yürek Yakan Sözler ok Susmak kabullenmek değil, cevaptır anlayabilene. Bil ki kısa cümleler kuruyorsa insan, uzun yorgunlukları vardır sadece!
Sponsorlu Bağlantılar
onunla geçen tek bir an, bütün gün mutlu olmak gibi bir şey.O'nunla geçen tek bir an, bütün gün mutlu olmak gibi bir şey.
ölüm olsan da sevdim seni. sadece sevdim hem de seni senden çok severek, uğruna yüreğimi bedenimden sökerek sevdim seni.Ölüm olsan da sevdim seni. Sadece sevdim hem de seni senden çok severek, uğruna yüreğimi bedenimden sökerek sevdim seni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
empati yapmayı severim! bana aşık olanın yerine geçip kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir tercih yapmış derim.Empati yapmayı severim! Bana aşık olanın yerine geçip kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir tercih yapmış derim.
bugün doktora gittim, ateşin var mı dedi. çıkarıp çakmağı verdim, 5dk bakıştık. sonra psikoloğa sevk etti. hastalığım ne acaba?Bugün doktora gittim, ateşin var mı dedi. Çıkarıp çakmağı verdim, 5dk bakıştık. Sonra psikoloğa sevk etti. Hastalığım ne acaba?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Serseri Sözler) abdullah: Düş peşindeysen düş peşime.. (Uyuz Sözler) Genco: +Aşkım 17.04.13 tarihinde nerdeydin? -Hangi 13 aşkım? +1913 aşkım baIkan savaşında cephede yoktun da merak ettim! (Gözlerle İlgili Sözler) Rotasiz: Benim gökyüzüm senin gözlerinde saklı (Sizden Gelenler) Kasvetli: sevgilim geç kaldın aşka beni de hayata geç bıraktın yaşayan bir ölüyüm şimdi sensiz sessiz bu sonbahar da! (Ayrılık Sözleri) ilayda: çok özledim demek zor mu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ışçi bayramı mesajları cesaret sözleri ınce sözler bilgisayar sözleri
kutlama sözleri serseri sözler asker sözleri ıtalyanca aşk sözleri mutsuzluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen