fevzi toprak kırşehiğr: hayat bu degil

Dertli Sözler ok fevzi toprak kırşehiğr demiş ki:
hayat bu degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
güldüren sözler fransız atasözleri platonik aşk sözleri anneler günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Can Yakan Sözler ok Seni sessizken, sadece önemseyenler duyabilir!
Sevgililer Günü Mesajları ok Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
Sponsorlu Bağlantılar
sen başkalarının kalbinde tavaf ederken ben senin yüreğinde şeytan taşlıyordum.Sen başkalarının kalbinde tavaf ederken ben senin yüreğinde şeytan taşlıyordum.
cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar.Cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. Bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
fakirim diye demiyorum ama 2 sene önce bana araba çarpmıştı, hemen kalkıp arabada hasar var mı diye kontrol etmiştim.Fakirim diye demiyorum ama 2 sene önce bana araba çarpmıştı, hemen kalkıp arabada hasar var mı diye kontrol etmiştim.
test çözüyordum ilk soruyu yaptım cevap doğru çıktı, kitabı kapattım. net oranı %100 sonuçta, her şeyi zirvede bırakmak lazım.Test çözüyordum ilk soruyu yaptım cevap doğru çıktı, kitabı kapattım. Net oranı %100 sonuçta, her şeyi zirvede bırakmak lazım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Terk etme Sözleri) ayşe: güzelmiş teşekkür ederim arkadaşlar. (Cezaevi Sözleri) kerim: şansıma hapis oluyorum (Mutluluk Sözleri) şıma: güzel olmuş mutluğumu anlatıyor bazıları (Sizden Gelenler) AmaçsızOyuncu: Sadece gülüşümü yakala,ofkem çok ağır gelir sana (Sevenler İçin Sözler) büşra: Susmak bazen bağırıp çağırmaktan daha çok rahatIatır
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cuma mesajları ısyan sözleri aşık edici sözler fenerbahçe sözleri
sevgiliye uyku mesajları mafya sözleri etkileyici sözler gürcü atasözleri kapak laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen