fevzi toprak kırşehiğr: hayat bu degil

Dertli Sözler ok fevzi toprak kırşehiğr demiş ki:
hayat bu degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
almanca sözler dini sözler adam gibi sözler özür mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kapak Sözler ok Ben seni hakkettiğin yerde bıraktım, yarı yolda değil!
Komik Sözler ok İki kızın bildiği sır değildir. O çoktan dedikodu olmuştur. :)
Sponsorlu Bağlantılar
eğer yanından birileri eksiliyorsa üzülme! aksine sevin gerçek dost ve seven hiç gitmez ki.Eğer yanından birileri eksiliyorsa ÜZÜLME! Aksine Sevin... Gerçek dost ve Seven hiç gitmez ki.
bütün dualarınızın ve ısteklerinizin yaradanımın katında en kısa sürede kabul edilip size ve de sevdiklerinize huzur mutluluk, neşe bereket getirmesi dilekleriyle hayirlı cumalar..Bütün Dualarınızın Ve İsteklerinizin Yaradanımın Katında En Kısa Sürede Kabul Edilip Size Ve De Sevdiklerinize Huzur Mutluluk, Neşe Bereket Getirmesi Dilekleriyle HAYIRlı CUMALAR..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
cips paketinin ağzına kadar dolu olduğu bir dünya istiyorum!Cips paketinin ağzına kadar dolu olduğu bir dünya istiyorum!
rüyamda dedemden miras yazlık kalmıştı. bahçedeki havuzun tamamı dolsa ne kadar su faturası gelir diye düşünüyodum. potansiyel fakirim.Rüyamda dedemden miras yazlık kalmıştı. Bahçedeki havuzun tamamı dolsa ne kadar su faturası gelir diye düşünüyodum. Potansiyel fakirim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) ebubekir: Sizler kutu kutu pense oynarken bizler kutu kutu éfés içiyorduk! (Gurbet Sözleri) gurbet: Gurbet bana yurt oldu memleket bana dert oldu dünya bana zindan oldu (Aşk Acısı Sözleri) zambuda: Benimle Çıkarmısın? - Ayrılacağımızı Bile Bile Neden Çıkalım ? Öleceğini Bile Bile Neden Yaşıyorsun (Sevgiliye Güzel Sözler) Elif: Cok güzel (Laf Sokucu Sözler) kabtgbc: Ben ne guzeler gordum tarihi gecince doktum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevgiliye güzel sözler süslü sözler özbek atasözleri ıran atasözleri
harbi sözler seni seviyorum sözleri trabzonspor sözleri ınce sözler sabır sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen