fevzi toprak kırşehiğr: hayat bu degil

Dertli Sözler ok fevzi toprak kırşehiğr demiş ki:
hayat bu degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
neşeli sözler kötü sözler felsefi sözler bomba sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Acısı Sözleri ok Hüzün taze tutar aşk yarasını, yaramdan da hoşum yarimden de.
Laf Sokan Sözler ok Bu saatten sonra, ne sen bendeki sevgiyi görecek kadar ustasın, ne de ben sana sevgili gözüyle bakacak kadar çırak!
Sponsorlu Bağlantılar
bil ki düşmek değildir insanları üzen elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.Bil ki düşmek değildir insanları üzen... Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.
ben ortaya yüreğimi koyarım, herkes yüreği kadar olanını alır.Ben ortaya yüreğimi koyarım, herkes yüreği kadar olanını alır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede gözlük takan bi kıza çıkma telif etmiştim. kız gözlük takıyoruz ama kör de değiliz demişti.Lisede gözlük takan bi kıza çıkma telif etmiştim. Kız 'gözlük takıyoruz ama kör de değiliz' demişti.
bizim yeğeni dövmüş biri. dedim olum kim dövdü, göster bana o da bu dedi. baktım uzun boylu, iri yarı biri. tamam, sen git dedim gitti. ben de gittim.Bizim yeğeni dövmüş biri. Dedim 'olum kim dövdü, göster bana' o da 'bu' dedi. Baktım uzun boylu, iri yarı biri. 'Tamam, sen git' dedim gitti. Ben de gittim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aile İçin Sözler) simge bulut: Herşey erkeğe bağlı bence, insan evladıysa o yuvayı ayakta tutar, herşey mutluluk uğruna deyilmi zaten (Kardeşlik Sözleri) nergiz: Ben kardeslerimden atildim canim cok aciyo ama ben de sildim abilerimi artik (Nefret Sözleri) Buse: İsmail seni seviyorum lan (Aşk Acısı Sözleri) salih: sevmeyı bılmeyen gözler ağlamayı da bılmezmış (Büyüleyici Sözler) oktay: Vapur denize ,martılar gökyüzüne, Gülüşüne güneş ve sen en çook Benim YaNıma yakışırSın.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
candan sözler aşk espirileri endonezya atasözleri yürek yakan sözler
üzüntülü sözler neşeli sözler erkekler ıçin sözler renkli sözler cep mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen