yaren : Her seyinle her seyimsin SÜKRÜ CAN(ımmm)

Büyüleyici Sözler ok yaren demiş ki:
Her seyinle her seyimsin SÜKRÜ CAN(ımmm)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
dünya ıle ılgili sözler mevlana sözleri dertli sözler efkarlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Elveda Sözleri ok Sana Sözler Yazdım Sana Anlattım Hayatı Sen Hep Başka Dünyadaydın Sadece Elvedalara Aldandın Şimdi Kendinide Kanıtladın insafsız Sanada Elveda
Havalı Sözler ok siqaRamıN dumaNıNı kıSkaN!
Sponsorlu Bağlantılar
acı diner, gözyaşı da özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.Acı diner, gözyaşı da... Özlem bile azalabilir de bir tek anılar kalır yerli yerinde.
bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.Bazı insanların değeri hiç eksilmeyecek ve biz o insanların gözünde asla hak ettiğimiz değeri bulamayacağız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bebeklerin emeklemesi erken emeklilik sayılıyor mu? bilemedim bak şimdi. :)Bebeklerin emeklemesi erken emeklilik sayılıyor mu? Bilemedim bak şimdi. :)
karanlıkta ışığın düğmesini arıyordum birden içeri babam girdi, duvarla sevişiyorum sanıp beni dövdü.Karanlıkta ışığın düğmesini arıyordum birden içeri babam girdi, duvarla sevişiyorum sanıp beni dövdü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Süslü Sözler) mehti: her söz yaşanmışlıktan geçer (Çekici Sözler) Seven sevilmez: Seviyorum sevmenin acı verdiğini her sevenin sevilmediğini bile bile ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye (İhanet Sözleri) Taymur: Düşmanından görmezsin sevdiğinden gördüğün ihaneti. (Sensizlik Sözleri) Hatice: Sensiz içim acıyor ne olur anla lütfen (Sizden Gelenler) Anonim: Ben denizdeki kum, taş yada onun gölgesiydim sadece, ne diye sevemedim sizi? Belkide siz beni sevmemişsinizdir.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dürüstlük sözleri özenli sözler kardeşlik sözleri ayrılık sözleri
orijinal sözler duvar yazıları platonik aşk sözleri bağışlama sözleri mafya sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen